|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 23:10:48   
Anonimen
Js bi tudi počakala do ns. Me je že dvakrat pošteno zaj....., ne morem drugač rečt.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: KDAJ povedati???
29.12.2007 11:08:03   
Katy\o/
IZVIRNO SPOROČILO: butara

Obakrat sem povedala najbližjim že prvi dan, ko sem izvedela user posted image
Če bi šlo pa kaj narobe, bi bili prav ti ljudje tisti, ki bi mi stali ob strani, zato razloga "proti" nisem videla.



Se podpišem pod tole izjavo. Točno tako, kdo drug kot najbližji ti bodo ob žalosti stali ob strani.


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu butara)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: KDAJ povedati???
29.12.2007 11:11:08   
Strawberrie Cherrie
no, jaz moram potrkat ker v prvih parih mesecih res ni bilo kakšnih problemov. razen nonstop zbadanja v križu,pa rahlo bleda sem bila. pa do 7tedna še sama nisem vedela, da sem noseča,potem se mi je pa res malo sumljivo začelo zdet, zakaj tej nimam user posted image ....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: KDAJ povedati???
29.12.2007 12:51:07   
perp
Če ti ni očitno ful slabo, da bi ljudje okoli tebe videli, da si noseča, lahko kar nekaj mesecev to skriješ. Midva sva povedala staršem in dvem mojima prijateljicama v 11. tednu po 2 G pregledu. VSem ostalim sva začela govoriti v 14.tednu po opravljeni NS. Nikoli ne veš, kaj kako se mati narava lahko poigra. Lahko splaviš ali pa je kaj narobe na NS, in potem vse to razlagati širni okolici. Pač je tako, da ko začneš to veselo govorico govoriti okoli, v trenutku vedo vsi sosedi, vsi ljudje v kraju kjer si doma ... In če je karkoli narobe ....
Tko da vsak po svoje, svetujem pa vsaj, da se počaka do kakšnega 10. tedna.
Pa vsem nosečkam vso srečo v user posted image in zdrave user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: KDAJ povedati???
29.12.2007 13:30:26   
lana777
Hvala, ker delite svoja mnenja in izkušnjeuser posted image

Kljub takem času, da bi človek kar delil svojo tiho srečo,

čutiva tudi midva, da je bolje počakati.

Sem pa povsem spontano ravno, ko sem čakala na vaše izkušnje,

povedala svoji najboljši prijateljici - ko je prišla na obisk, sem ji pokazala
copatke, ki jih bom dala mojemu na silvestrovo. Seveda

je iskren objem tako dobro del ... Ker se je s skrivnostmi že izkazala,

sem prepričana, da bo tudi ta ostala pri njej.

Lepe praznične deni vsem ...user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: KDAJ povedati???
2.1.2008 8:27:28   
Anonimen
Jaz sem sedaj noseča 5.  s tem da sem imela 3x ss in vedno do sedaj sem takoj ko sva zagledala + povedala moji mami in sestri, ter najboljši prijateljici... Hvaležna sem jim za vso podporo v kritičnih trenutkih, da sem lahko preživela tiste grozne dni user posted image user posted image user posted image  

Res je da težko skriješ pred najbližjimi, če ti je grozno slabo, če pa je vse v mejah normale potem pa vse lažje prikriješ, vseeno pa jaz mojega veselja preprosto ne morem skriti user posted image  zato sem delila z mojimi bližnjimi ponovno..

lp user posted image

(odgovor članu lana777)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: KDAJ povedati???
2.1.2008 8:39:40   
Anonimen
Prvič sva vsem povedala takoj, kako ne bi, če sva bila pa tako srečna. Vendar je bil žal ss, zato sva drugič počakala skoraj do NS, oz. do dveh UZjev, da je bilo ziher vse OK.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: KDAJ povedati???
2.1.2008 16:05:27   
MARTINŠČICA
Počakala sva do NS, potem pa za božič z darilom dedku in babici sporočila veselo novico obema ožjima družinama in praznik je zasijal v čisto novi luči. Vsi ostali bodo še izvedeli (ali so pa že od naših).

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: KDAJ povedati???
3.1.2008 8:18:30   
slovenka
midva sva staršem (obojim) povedala v roku 10 minut, ko sva zagledala +. Ampak sva jih prosila, da ne povejo naprej in tudi niso. Mojemu šefu sem jaz povedala po prvem pregledu, in sicer iz razloga, ker za junij pripravljava en dogodek in sem morala povedat, da mene verjetno takrat na koncu ne bo zraven. No, vsem ostalim sodelavcem sem pa povedala po NS. Aja, pa še trem prijateljicam sem povedala že po 1. pregledu, in sicer iz razloga, ker bi jim tudi za morebitni ss povedala. Na srečo ga ni bilo.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: KDAJ povedati???
3.1.2008 9:48:04   
Bonnie_RR
Midva sva staršem in bližnjim sorodnikom povedala po 1. pregledu pri G.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: KDAJ povedati???
3.1.2008 11:20:45   
Anonimen
Jaz sem prvo user posted image  povedala dost hitro, še pred prvim GP. Sedaj drugo user posted image  pa sem po 16 tednih povedala kolegici - takoj ko sem videla +, mož je vedel že pred menoj in uradnim testom user posted image , babici sem pa namignila po NS ker je mogel dedek na eno težko operacijo v bolnico. Sinun pa sva povedala pred NS, ker je šel z nama nanjo.

Tako da ne moji ne njegovi starši ne vedo še nič, sama ne vem zakaj ne. Vsakič rečem, da jim bom povedala pa nena. Bom že...če prej ne, junija, ko bodo dobili SMS, da imajo vnuka/vnučko. user posted image


(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: KDAJ povedati???
3.1.2008 11:42:16   
jajula
doma sm povedala po NS, v sluzbi pa kaksen mesec kasneje...ce se ne bi videlo bi pa se pocakala, ker me je nerviralo, da se je vsak sestanek zacel v stilu "kaj bo pa mami danes povedala?" in ko smo sli na kosilo je ziher kdo reku, da mi ni treba jest za dva (pa normalno porcijo sem vzela)...sicer dobronamerno, ampak kr vsakmu se je zdelo da se loh neki vtika,pa mi je to slo na zivce, ker sem se o teh zadevah z veseljem pogovarjala s prijateljicami, ne pa lih z vsakim mimoidocim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: KDAJ povedati???
3.1.2008 13:21:02   
viv_
Nikoli mi ni bilo slabo. V dveh nosečnostih ne vem če sem nabrala za 15 min slabega počutja...

Povedala sem pa prvič takoj, po 1. pregledu in drugič tudi takoj, po 1. pregledu.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: KDAJ povedati???
3.1.2008 13:31:11   
Anonimen
Kaj pa če imaš težko delo v službi,si izpostavljen infekcijam in dvigovanju-npr.
v zdravstvu,kdaj bi povedale?Kdaj bi šle na bolniško,če bi bile primorane,kljub
nosečnosti,delati celodnevne in vse praznike?Počutje pa primerno povoženemu psu?!user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: KDAJ povedati???
3.1.2008 13:50:54   
kodrana
mi2 sva prvič kar zgodaj povedala. po prvem pregledu domačim in nekaj kolegicam in kolegom. pa je bil potem ss.
sedaj sem že v 19T in me je še kar malo strah in ne vedo še vsi. tudi pozna se mi ne veliko. sva pa povedala staršem kar kmalu. po prvem pregledu, saj mi je bilo slabo in tudi živiva pri njegovih starših, kar je nemogoče skriti, saj sem veliko počivala.
poveš takrat in tistemu, ko čutiš in veš, da te bo podpiral ne glede na vse.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: KDAJ povedati???
3.1.2008 17:05:04   
*talcy*
pozdravljene...ko sem bila user posted image  sem takoj po videnem + povedala vsem.....no na koncu se jo slabo izšlo (v 11 tednu ss) .... in vsi me spraševali kaj je bilo kako se bilo in bla bla bla...MEN JE BLO PA FUL HUDO RAZLAGAT.....
...TAKO DA ČE LE UPATE ZADRŽITE ZASE ČIM VEČ ČASA KO BOSTE ZIHR DA JE VSE OK .....
....v drugo ko bom user posted image ,sigurno ne povem takoj....
....me pa zanima kako naj povem v službi ker dvigujem težke stvari in ker imem tako delo verjetno nit delat nebom šla...šefica takojjjjjjj pove vsem ...tud če jo prosiš naj bo tiho ona vsem pove ..... kaj naj naredim??? KAKO NAJ JO UTIŠAM??   LEP POZDRAV

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: KDAJ povedati???
3.1.2008 17:14:55   
lana777
Talcy - žal mi je za tvojo izkušnjo.
Sam tale tvoje šefica je pa res od sile.
Tudi če jo prosiš za zaupanje, ne bo tiho???user posted image

No, jaz mam pa še en problem - sem se odločila,
da v službi ne povem, vsaj dokler ne bo očitno ...
Sicer mi je ful slabo, ampak zaenkrat se še
lahko zgovarjam  na viroze ... Ampak mi je pa
kar
nočna mora, ko si predstavljam, da bom potem kar naprej
top tema. Smo ženski kolektiv in je potem to
seveda nadležnouser posted image
Kako se temu čim dlje izognit? Kak pameten nasvet?
HVALAuser posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: KDAJ povedati???
3.1.2008 17:19:21   
aradej
Prvič sem povedala takoj še pred prvim pregledom.Bilo je vse ok sedaj je stara tri in pol. Naslednja se ni iztekla tako pa sem morala v bolnico pa smo potem razlagal kaj in kako pa mi je bilo zelo hudo.

Sedaj pa sem najprej povedala dvema prijateljicama pa moj je tut takoj zvedu, sedaj pa so zvedel še ostali in sem tut povedala da če bo sreča mi naklonjena da bomo avgusta štirje.Bolje tako kot pa potem razlagat zakaj sem morala v bolnico.Pa še na bolniški sem.


(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: KDAJ povedati???
3.1.2008 22:17:12   
arabela*
jaz in moj sva takoj po testu vsem raztrobla.Kaj češ,taka pač svauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: KDAJ povedati???
4.1.2008 17:24:46   
Colicka
Punce, na hitro mi prosim povejte - ko bom na testu ogledala *, kaj sledi?
Pokličem ginekologinjo - kdaj lahko pričakujem prvi GP, kdaj drugi GP?
Govorite kdaj povedat, meni pani najbolj jasno, koliko časa mine men tem, ko test pokae + in potem prvim in drugim GP?

Hvala za odgovore ...

LP, Colicka

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: KDAJ povedati???
4.1.2008 18:27:16   
Tejcha
Colicka, nikamor se ti ne mudi in ne bodi razočarana, če te bodo naročili šele čez 2,3 tedne. Mislim, da je prvi UZ smiseln okrog 8, 9 tedna, ko se že res kaj vidi.

Pregledi so pa potem približno na 4 tedne.

Če sem prav razumela, še user posted image nisi zagledala. Ko ga boš, ti predlagam, da se pridružiš čvekicam, ki pašejo v tvoj mesec, pa boš sproti seznanjena z vsem, kar se oziroma naj bi se dogajalo. Meni je to v prvi nosečnosti fuuul veliko pomenilo, pa tudi sedaj z veseljem pogledam, kaj je na vrsti, ko se razgovorijo aprilčice. Sama rada vem pri čem sem in tudi nosečnost poteka bolj umirjeno in skulirano, če približno veš, kaj te čaka na naslednjem pregledu.


Držim pesti!


Papa


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Zavarovanje- adriatic ali vzajemna?
Admin

Dodatno zdravstveno zavarovanje- Adriatic ali Vzajemna?

Adriatic (36%)

Vzajemna (39%)

drugo (25%)


Število vseh glasov: 203

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!