|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KDAJ povedati???
28.12.2007 17:37:46   
lana777
Ja, mene pa zanima, kdaj (potem, ko ste izvedele) ste delile svojo
veliko (veselo, čudežno) novicouser posted image s sorodniki?
Je pametno/nujno/realno/običajno  počakat na 1. GP?

Vsem user posted image  prijeten skok v 2008!user posted image


_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 17:38:51   
Anonimen
Vsaka po svoje., Kadar želiš. Jaz pred koncem tretjega meseca nisem, sem se znala zadržat.

(odgovor članu lana777)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 17:40:01   
Strawberrie Cherrie
jah no,do prvega pregleda ziher ne...user posted image
mi2 sva povedala okoli 3m.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 17:41:06   
mlavla
midva sva počakala do prvega pregleda..pa še nekaj tednov...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 17:41:25   
Anonimen
Ko boš videla, da je vse v redu.Jaz naslednjič povem čim kasneje,saj se je moje veselje prekmalu končalo.user posted image
Tebi pa želim zdravo in lepo nosečnost.Čestitam user posted image user posted image

(odgovor članu lana777)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 17:41:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

midva sva počakala do prvega pregleda..pa še nekaj tednov...


enako

(odgovor članu mlavla)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 17:43:30   
Taula
Po želji. Midva sva se odločila čakati do NS-ja. Staršem sva povedala prej, ker sem bila na bolniški. Malo je smotano, če poveš takoj, ker če gre kaj narobe je boleče razlagati da nisi več noseča.
Je pa težko biti tiho.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 17:46:56   
loncica
Jaz sem mislila povedat po 1 GP, pa sem potem imela neke probleme in sem raje počakala na NS, iz istega razloga kot Taula.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 18:02:19   
lelaval
Kot je napisala Albina  - vsak po svoje. Pri 1. in 2. nosečnosti sva povedala po 1. pregledu pri G - pa še to je moj prvi vse povedal, jaz sem se znala zadržat. V 3. pa nisva nikomur povedala, ker sem imela težave in je bilo vprašanje, ali bom sploh donosila ali ne - no v službah sva oba povedala, ko pa so me vprašali, sem potrdila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 18:26:16   
Anonimen
Moj je izvedel takoj, ker sma skupaj delala test(beri tri teste). Njegova sestra je izvedela še isti dan, ker se je zagovoril. Ostalim sma želela povedati okrog božiča lani, ko bi bla že preko nuhalne, sam se je žal zgodilo, kot se je, in sem imela konec novembra splav. Tko, da prvi pregled ne prepreči ničesar- midva sma ga imela, in je blo vse vredu. Drugič bom povedala prej, ker bodo potem, če se kaj zgodi, vsi razumeli brez dodatnih besed. Takrat pa je moral vsakemu posebej moj razlagat, pa še tko boleče je blo.

(odgovor članu lana777)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 18:29:33   
mml
Jaz sem obakrat povedala po NS oziroma še kakšen teden kasneje, ker se je prva nosečnsot končala s ss nekej v 7. tednu. V službi sem prvič tudi povedala po NS, drugič pa po AC. Je pa to čisto stvar osebne odločitve in tega kako se razumeš s svojci in kaj od njih pričakuješ, če bi po nesreči šlo kaj narobe. Je pa res, da je včasih kar težko biti tiho ob takih veselih trenutkih

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 18:34:03   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: lana777

Ja, mene pa zanima, kdaj (potem, ko ste izvedele) ste delile svojo
veliko (veselo, čudežno) novico s sorodniki?
Je pametno/nujno/realno/običajno  počakat na 1. GP?

Vsem  prijeten skok v 2008!



Jaz sem najprej sprva nameravala povedat za božič, vendar je še prekmalu ... bom skušala počakati nekako do 12. tedna, pa bom pol povedala user posted image

že vidim da bo taščo kar razganjalo od sreče user posted image

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 19:26:30   
Mikica
Midva sva domačim povedala šele po nuhalni, v službi pa sem skrivnost razkrila ko sem bila že skoraj 5 mesecev noseča...
V druga sva tudi imela tak namen, no potem sem je končalo s SS user posted image , tako da v bistvu razen moje prijateljice nihče ne ve, da sem bila noseča. Ker sem bila zelo povožena, bi mi bilo zelo težko razlagati, da zdaj pa nisem več noseča.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 19:38:00   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Vsaka po svoje., Kadar želiš. Jaz pred koncem tretjega meseca nisem, sem se znala zadržat.

Vsaj nekje.



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 20:00:23   
Vilika
Jaz se tudi komaj zadrzujem da bi vsaj starsema in naj frendici povedala. Pa bom kar morala se malo potrpeti - sem mislila po NS, pa imam filing da bom ze kar kmalu po GP scvekala, ce bo vse OK.

V veliko tolazbo mi je vsaj forum kjer najdes veliko odgovorov na vprasanja ki te mucijo. Komaj pa cakam da bove lahko z mami in frndicami ki ze imajo otrocke cvekale in cvekale....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 20:03:27   
Anonimen
Vsaka po svoje., Kadar želiš.


Točno tako.

Jaz sem takoj, bolj iz praktičnih razlogov kot kakšnih drugih...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 20:05:16   
baguSka
Naj te moja izkusnja kej nauci:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2219388&mpage=1 

Ce noces povedat, ne povej NOBENMU, ce zelis, povej VSEM.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 20:25:40   
Naja30
Kot je baguska rekla.
Drugače pa 1. sva povedala po 1. pregledu in je bilo čez 3t vsega konec (plod je odmru), 2. sva povedala po NS (razen moji mami prej) in zdaj 3. spet po 1.pregledu najožjim. Širši okolici pa po NS.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 20:39:03   
Jančika_
Vsakič sem vsem povedala takoj in nisem imela od tega nobene škode. Ne vidim nobenega razloga proti, niti kakšnega posebnega za. Pač kakor se ti zdi.

Ne računaj pa, da ne bo nihče izvedel, če poveš samo bodočim starim staršem. Moja prijateljica je povedala samo njim, potem je pa od sosedov na morju (na Hrvaškem!) dobila čestitke, izvedeli so pa pri frizerjuuser posted image .

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 20:40:36   
baguSka
Moja prijateljica je povedala samo njim


No evo se ena taka zgodba pdb moji... ko je ena povedala svoji prijateljici, tista je v dobri veri povedala meni, jaz svoji mami, mami pa je cestitala bodoci babibici, ki sploh se ni nic vedla user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 20:46:09   
butara
Obakrat sem povedala najbližjim že prvi dan, ko sem izvedela user posted image
Če bi šlo pa kaj narobe, bi bili prav ti ljudje tisti, ki bi mi stali ob strani, zato razloga "proti" nisem videla.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 21:10:31   
sayuri
Tiste, ki do 3 meseca ne posveste ali niste povedale...pa vam ni bilo nič slabo? Ste lahko nrmalno jedle, kuhale? Niste bile nič utrujene, zaspane?

Meni se je vse obrnilo 100% na glavo. Smrdi mi od 5 tedna nosečnosti vse, obrača se mi želodec, sem zelo utrujena in hodim naokrog s podočnjaki...spim po 15 ur na dan.... Bog ne daj, da jem v istem prostoru, kot se je kuhala hrana. Moram takoj obleko sleč in se stuširat. Potem spet "smrdim" po šamponih in gelih za tuširanje.... Hočem povedat samo to...da pri meni NI ŠANS, da ne bi nihče opazil. Poleg tega pa mi je v veliko veselje, da mi kdo počuva ta malega, da mi skuhajo kosilo.....

Moji domači so v vseh nosečnostih izvedeli takoj. Tudi, ko sem 2x imela SS so mi bili v veliko tolažbo in ni jim bilo treba nič razlagati.

(odgovor članu butara)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 21:18:56   
Pia77
Midva bi novico verjetno zadržala zase, če ne bi takoj mela krčev in krvavega izcedka. Pravzaprav sem celo razmišljala, da bi kljub težavam in res slabemu počutju še naprej hodila v službo, samo da ne bi bilo sumljivo (stanujemo v isti hiši in ker staršem nisva razlagala o najinih težavah z neplodnostjo, sva hotla tut novico o nosečnosti malo zadržat - če bi šlo slučajno kaj narobe). Ampak potem sem se sama sebi zazdela glupa, šla sem na bolniško, razbobnala sva celemu svetu, da sem noseča in da so težave in da se bojim, da bi bil SS...
In nama je ful odleglo. Breme se malo porazdeli na vse, ki te imajo radi. In je lažje.
No, zdaj smo pa že v 34. tednu :)


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 22:08:35   
Anonimen
Midva sva povedala po 1. GP, ker se mi je zdelo brezzveze najinema staršema to tajiti, ker če bi bilo kaj narobe (beri kakšen SS slučajno) bi tudi zvedeli, sploh ker s taščo in tastom živimo pod isto streho. Okoli 3m so pa vsi ostali izvedeli.

(odgovor članu Pia77)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: KDAJ povedati???
28.12.2007 22:55:04   
Jančika_
Spomnila sem se še primera (druge) prijateljice - z možem nista želela povedati nikomur razen staršem, v njeni službi pa naj bi sploh izvedeli čisto nazadnje. No, potem pa je pri 7 tednih v službi zakrvavela in ker ni šlo drugače, jo je šefica peljala na urgenco. Tako da so v službi izvedeli med prvimi in se tudi ni izšlo ravno po načrtih (zdaj je že preko polovice nosečnosti in je vse OK).

Sayuri, jaz sem pri Kajetanu bruhala tudi po 5x na dan do konca 16. tedna. Resnično mi ni jasno, kako bi lahko to komurkoli prikrivalauser posted image . Štiri mesece bi imela trebušno virozo ali kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




izbera imena
junija08

z možem se odločava med dvema imenoma. katero je vam blj všeč?

Alana (60%)

Alma (39%)


Število vseh glasov: 194

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!