|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako naučiti piti po flaški?
24.12.2007 19:41:32   
1A
IMAMO 4 MESECE STARO PUNČKO, KI JO SAMO DOJIM!! PROBLEM NASTANE,KO JI PROBAMO DATI MALO ČAJA PO FLAŠI LE TAKRAT KO SE JI KOLCA, PA FLAŠE ENOSTAVNO NE SPREJME,TUDI MOJEGA MLEKA NE PO FLAŠI !!! NIKAMOR NE MOREM ZA DALJ ČASA!!!KAKO PRIVADITI?
user posted image



< Sporočilo je popravil Seven RR -- 26.12.2007 8:09:55 >
Revisions: 1 | Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAKO NAUČITI PITI PO FLAŠKI ???
24.12.2007 19:47:34   
Marogica
Probaj z nastavkom od Aventa. Tam se je treba tudi potruditi, enako, kot pri joški. Naš ta starejši stekleničke z dudo nikili ni uporabljal, samo to z nastavkom. Pa še poliva se nič.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAKO NAUČITI PITI PO FLAŠKI ???
24.12.2007 21:58:08   
Anonimen
Bolj težko bo, če je otrok navajen piti le iz dojke... Dojko mu ponudi, ko bo kolcal.. Ne sme te biti v javnosti sram, ker dojiš, to je nekaj najlepšega...

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAKO NAUČITI PITI PO FLAŠKI ???
24.12.2007 22:43:13   
katra55
Jaz moje tudi nisem mogla navadit, dokler sem samo dojila. Sedaj, ko imava 3 goste obroke in je žejna pa pije tudi po flaški.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAKO NAUČITI PITI PO FLAŠKI ???
25.12.2007 10:10:14   
kristinaj
to bi morala misliti že takoj na začetku. če boš vztrajna ti bo mogoče uspelo, če ne prej pa iz kozarca

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAKO NAUČITI PITI PO FLAŠKI ???
25.12.2007 16:38:01   
darčif
moj je star 9 mesecev pa je še vedno ne sprejme in smo že nastavke in firme flašk sprobali.gre le po žlički in sedaj se učimo po slamici, kjer pa mu jaz stiskam sok, da priteče po slamici.

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako naučiti piti po flaški?
25.12.2007 16:39:54   
Anonimen
Težka bo....user posted image .

Mičica je začela piti tekočino, ko je postalo zelo vroče, poleti. Stara je bila nekaj manj kot eno leto.

(odgovor članu 1A)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako naučiti piti po flaški?
25.12.2007 16:47:33   
ThinkPink
Pri meni je problem približno enak. Ko dam flaško, grize cucelj, namesto da bi pila. Včasih ji uspe potegniti par požirkov, da bi pa cel obrok pojedla na ta način, pa ni šans. Sem ji pa zato sokece in grisek dala po žlički. Je sicer dolgotrajen postopek, papa pa vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako naučiti piti po flaški?
25.12.2007 18:05:19   
Maggie
Pri nas je blo isto. Kupla sem tri različne cuclje, pa iz nobenega ni znal/hotel. Ko sva začela z GH, sem mu pa ponudla kozarček, to mu je pa šlo. Je malo nerodno, ker se poliva, ampak gre. Pil je pa zelo malo. Še danes ne pije veliko, ampak je pri 10m celo začel piti po flaški: ko kam gremo, je bolj priročno kot kozarček.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako naučiti piti po flaški?
26.12.2007 0:00:08   
sonce78
Moj sinek iz Aventove flaške (cucelj 1) ni znal piti, jo je le grizel, iz Nuk-ove pa lepo pije.

_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu Maggie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako naučiti piti po flaški?
26.12.2007 0:26:30   
kšpela
moja ko je bila zejna je zagrabila flaso.ce pa ni bila pa nikakor ni hotla flase.ko sem pa nehala dojit smo se pa 5 minut matral z flaso pol je blo pa ok.mogoce pa ni zejna pa ti izato tudi noce zagrabit flase

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako naučiti piti po flaški?
26.12.2007 7:15:12   
Anonimen
Moja tudi grize, ampak se nič ne obremenjujem in jo pač samo dojim.
Nečakinja tudi ni znala piti iz flaške, začela je s kozačkom, ko je bila stara pa kakšni 2 leti ji je sestra na flaški naredila veliko luknjo, da je bilo, kot bi pila po slamici. Ampak samo zato, ker je bilo včasih bolj praktično.
Se pa spimnim, da je že čisto mala pila iz kozarčka.

(odgovor članu kšpela)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako naučiti piti po flaški?
26.12.2007 8:14:11   
Seven*
Težka bo. Počakaj še dva meseca ko bo na gosti hrani. Takrat bo lažje.

Pa prosim, da drugič ne pišeš z velikimi črkami, ker bom zadevo pobrisala. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako naučiti piti po flaški?
26.12.2007 9:35:14   
skuštrana
Mi naše nismo naučili nikoli. Sem probala parkrat pa ni šlo, sem nehala. Ko se je nehala dojit je začela pit iz Aventovega lončka, potem pa kar hitro iz kozarčka. Čaj ji lahko daš po žlički. Ta drugemu otroku je pa še niti ponudila nisem, pravzaprav je niti doma nimamuser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?