Kako naučiti piti po flaški? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


1A -> Kako naučiti piti po flaški? (24.12.2007 19:41:32)

IMAMO 4 MESECE STARO PUNČKO, KI JO SAMO DOJIM!! PROBLEM NASTANE,KO JI PROBAMO DATI MALO ČAJA PO FLAŠI LE TAKRAT KO SE JI KOLCA, PA FLAŠE ENOSTAVNO NE SPREJME,TUDI MOJEGA MLEKA NE PO FLAŠI !!! NIKAMOR NE MOREM ZA DALJ ČASA!!!KAKO PRIVADITI?
[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]





Marogica -> RE: KAKO NAUČITI PITI PO FLAŠKI ??? (24.12.2007 19:47:34)

Probaj z nastavkom od Aventa. Tam se je treba tudi potruditi, enako, kot pri joški. Naš ta starejši stekleničke z dudo nikili ni uporabljal, samo to z nastavkom. Pa še poliva se nič.




Anonimen -> RE: KAKO NAUČITI PITI PO FLAŠKI ??? (24.12.2007 21:58:08)

Bolj težko bo, če je otrok navajen piti le iz dojke... Dojko mu ponudi, ko bo kolcal.. Ne sme te biti v javnosti sram, ker dojiš, to je nekaj najlepšega...




katra55 -> RE: KAKO NAUČITI PITI PO FLAŠKI ??? (24.12.2007 22:43:13)

Jaz moje tudi nisem mogla navadit, dokler sem samo dojila. Sedaj, ko imava 3 goste obroke in je žejna pa pije tudi po flaški.




kristinaj -> RE: KAKO NAUČITI PITI PO FLAŠKI ??? (25.12.2007 10:10:14)

to bi morala misliti že takoj na začetku. če boš vztrajna ti bo mogoče uspelo, če ne prej pa iz kozarca




darčif -> RE: KAKO NAUČITI PITI PO FLAŠKI ??? (25.12.2007 16:38:01)

moj je star 9 mesecev pa je še vedno ne sprejme in smo že nastavke in firme flašk sprobali.gre le po žlički in sedaj se učimo po slamici, kjer pa mu jaz stiskam sok, da priteče po slamici.




Anonimen -> RE: Kako naučiti piti po flaški? (25.12.2007 16:39:54)

Težka bo....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].

Mičica je začela piti tekočino, ko je postalo zelo vroče, poleti. Stara je bila nekaj manj kot eno leto.




ThinkPink -> RE: Kako naučiti piti po flaški? (25.12.2007 16:47:33)

Pri meni je problem približno enak. Ko dam flaško, grize cucelj, namesto da bi pila. Včasih ji uspe potegniti par požirkov, da bi pa cel obrok pojedla na ta način, pa ni šans. Sem ji pa zato sokece in grisek dala po žlički. Je sicer dolgotrajen postopek, papa pa vseeno.




Maggie -> RE: Kako naučiti piti po flaški? (25.12.2007 18:05:19)

Pri nas je blo isto. Kupla sem tri različne cuclje, pa iz nobenega ni znal/hotel. Ko sva začela z GH, sem mu pa ponudla kozarček, to mu je pa šlo. Je malo nerodno, ker se poliva, ampak gre. Pil je pa zelo malo. Še danes ne pije veliko, ampak je pri 10m celo začel piti po flaški: ko kam gremo, je bolj priročno kot kozarček.




sonce78 -> RE: Kako naučiti piti po flaški? (26.12.2007 0:00:08)

Moj sinek iz Aventove flaške (cucelj 1) ni znal piti, jo je le grizel, iz Nuk-ove pa lepo pije.




kšpela -> RE: Kako naučiti piti po flaški? (26.12.2007 0:26:30)

moja ko je bila zejna je zagrabila flaso.ce pa ni bila pa nikakor ni hotla flase.ko sem pa nehala dojit smo se pa 5 minut matral z flaso pol je blo pa ok.mogoce pa ni zejna pa ti izato tudi noce zagrabit flase




Anonimen -> RE: Kako naučiti piti po flaški? (26.12.2007 7:15:12)

Moja tudi grize, ampak se nič ne obremenjujem in jo pač samo dojim.
Nečakinja tudi ni znala piti iz flaške, začela je s kozačkom, ko je bila stara pa kakšni 2 leti ji je sestra na flaški naredila veliko luknjo, da je bilo, kot bi pila po slamici. Ampak samo zato, ker je bilo včasih bolj praktično.
Se pa spimnim, da je že čisto mala pila iz kozarčka.




Seven* -> RE: Kako naučiti piti po flaški? (26.12.2007 8:14:11)

Težka bo. Počakaj še dva meseca ko bo na gosti hrani. Takrat bo lažje.

Pa prosim, da drugič ne pišeš z velikimi črkami, ker bom zadevo pobrisala. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




skuštrana -> RE: Kako naučiti piti po flaški? (26.12.2007 9:35:14)

Mi naše nismo naučili nikoli. Sem probala parkrat pa ni šlo, sem nehala. Ko se je nehala dojit je začela pit iz Aventovega lončka, potem pa kar hitro iz kozarčka. Čaj ji lahko daš po žlički. Ta drugemu otroku je pa še niti ponudila nisem, pravzaprav je niti doma nimam[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]






Stran: [1]