|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček
11.1.2005 8:56:34   
sonček2*
Tiste, ki imate vozičke, kjer je ločena košara in športni del. Kdaj ste zamenjale košaro s tem drugim delom. Men je zdravnica rekla, naj kar do ene pol leta počakamo, samo ne vem kako bomo zdržali, ker smo zelo firbčni in če ne spimo nam v vozičko rata groooozno dolgčas. Pa še Taja se skoz dviga, ma že taprave trebušnjake :) :) :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   voziček
11.1.2005 9:09:24   
dory
Jaz sicer nimam kosare,sem pa dvignila naklon pri cca stirih mesecih,drugace je tko krical na sprehodih..pri petih mesecih sem mogla naklon res cist dvignit,da je bil mir..fiziterapevtka ni bla navdusena,so bili pa nasi sprehodi od takrat polni uzivancije :)

Pomoje je odvisno od naklonov vozicka..in pri stirih s tanajznizjim pri sportni varianti se pomoje lahko ze zacne :)

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   voziček
11.1.2005 9:16:31   
Anonimen
Če se dviga, potem bi pač rada malo gledala okoli sebe. Ti ji to kar omogoči. Vsaj jaz bi ji. Saj če bo utrujena od dvignjenega položaja, jo boš itak videla in ji naklon spustila.

(odgovor članu sonček2*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   voziček
11.1.2005 9:34:01   
malika
Moj je bil v košari do petega meseca, potem pa sem ga prestavila v športni del, pa tudi tam je bil večinoma v ležečem oz. rahlo dvignjenem.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   voziček
11.1.2005 10:04:59   
Bejba
Mi smo v soboto prvič odstranili košaro. Vendar imamo še vedno naklon spuščen skoraj do konca, tako da v bistvu še vedno leži, vidi pa več ven kot iz košare. Mislim, da mu je bolj všeč, pa še več manevrirnega prostora ima. Stari pa bomo jutri 3 mesece.

LP; B

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   voziček
11.1.2005 13:39:01   
lin
Pozdravljena!
Mi smo košaro zamenjali že pri dveh mesecih,ker smo bili zelo veliki in nismo bili več komot!
Pri treh mesecih smo pa ji dvignili naslonjalo za prvo stopnjo.Po posvetu z pediatrinjo!
No,glih smo imeli posvetovalnico in sem jo vprašala,pa je rekla naj kr dvignem malce naslonjalo.
Zdi se mi pa mal čudno,da ti je zdravnica svetovala,da do 6.mes.počakaš,saj nekateri otroci pri tej starosti že lepo samostojno sedijo!
Ti kr zamenjaj košaro in dvigni naslonjalo!
Mi zdaj pri 6.mes,imamo čist dvignjeno v sedeči položaj in uživamo ob opazovanju okolice!
Srečno:sloncek:

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   voziček
11.1.2005 17:16:17   
frutka_
Jaz sem jo menjala pri 3-eh mesecih, čeprav sem jo nameravala uporabljati dlje. Ampak mu je bilo tečno pa sem ga posedla v športni voziček in spustila nakon do konca dol in je bilo bolje. Sicer moj mali samostojno sedi že od 5.meseca. Zmešalo se bi mu, če bi ga dala ležat!
Če se ti zdi, da že toliko bvlada glavico in hrbet da je v polsedečm položaju potem menjaj.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   voziček
12.1.2005 9:44:28   
asso
Mi pa imamo tako košaro, ki se ji lahko dvigne naslonjalo. Tako, da že sedaj pri dveh mesecih včasih pokukamo ven :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Do kdaj jo bomo pa uporabljali:zmeden: V teh mrzlih dneh upam, da čim več.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...





sindarin

Se vam zdi, da igrača postaja neke vrste statusni simbol?

da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!