|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Časovni razmik med hranjenjem
1.1.2005 10:35:20   
Bejba
Naš junaček je star 2 meseca in 3 tedne, pa me zanima kako vi hranite svoje malčke čez dan. Do sedaj sem mu dajala hrano na tri ure, četudi še ni kazal nobenega znaka lakote. Ali počasi začnem podaljševati čas med hranjenjem oz. počakam, da mi pokaže (jok, tečnoba), da je lačen, četudi to ni že po treh urah? Poje pa vedno vse, tudi če mu dam kar tako, ker je pač že tri ure mimo.
Upam, da nisem preveč zakomplicirala in je razumljivo.
Pa srečno 2005!

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Časovni razmik med hranjenjem
1.1.2005 11:03:04   
Jančika_
Pojma nimam, po moje je vsak otrok drugačen. Ko pokaže, da je lačen, ga nahrani. Jaz sem bila zelo vesela, ko je začel pri treh mesecih podaljševati čas med obroki na 3,5 - 4 ure, ker je jedel včasih tudi na uro in pol, ponavadi pa nekje na tri ure.

Ampak to je pomenilo, da je hotel ponoči kar naenkrat jesti na dve uri, potem pa je bil tako sit, da ni dopolda skoraj nič več jedel. Zato sem ga pred 10 dnevi nehala dojiti pooči in ga podnevo dojim na dve uri, dve in pol. Zdaj ponoči brez problema zdrži od 19.00 do 5.00. Star je 5 mesecev.

Mene ne moti, da dojim čez dan tako pogosto, ker je že od rojstva hitri jedec in je gotov v max. 5 minutah, edino zadnje večerno dojenje si je malo podaljašal, da se pocarta - pa tudi ni več kot 10 minut.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Časovni razmik med hranjenjem
1.1.2005 11:10:52   
HuAnita
No, tudi mene zanima podobno, pa sem vprašala v porodnišnici, ko sem bila na obisku: baje je to pri treh mesecih normalno... :duda: postaja človeček (=kar baje pomeni, da tudi odraslemu kdaj ne paše jesti ob isti uri in kak obrok spustimo, pa potem več pojemo...).

Čimveč :) nasmehov ob :duda:!!!

Hu:hudicek:Anita

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Časovni razmik med hranjenjem
1.1.2005 11:33:05   
tia&silvija
Jaz dam naši 2 mesečni pikici jesti ko je lečna. Naša rutina je priblično taka: zbudi se ob 9 zjutraj in papca, sprehod, nato ob 13. uri, nato ob 17. uri in nato ob 20 do 21. ure in spat. Prespi vso noč do 9. zjutraj. Se pa kdaj zgodi, da ob 21. uri ne zaspi (naprimer na silvestrovo) pa ji damo jesti še ob 1. zjutraj in potem 100% zaspi. Vedno ji pripravim 150ml, vendar skoraj nikoli ne poje vse (cca 90 do 120 ml) no kdaj pa se tudi zgodi čudež in flaško sprazni.


LP, S&T

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Časovni razmik med hranjenjem
1.1.2005 12:15:43   
Jančika_
:ups: Prej sem pisala z malim v naročju, zato take napake. Se opravičujem.:ups:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Časovni razmik med hranjenjem
1.1.2005 16:54:18   
Gina
Bejba, počakaj, da bo lačen. Ni mi jasen vzrok, zakaj ga hraniš po uri...A potem ga ponoči tudi budiš? Meni so vedno rekli, naj dam otroku jest ko je lačen in naj ga pustim spat ko spi. Sem to vedno upoštevala. Tako si lahko sami razvijejo svoj notranji ritem za spanje in ubogajo svoje nagone in potrebe po hranjenju. Enako je tudi s tem, koliko pojejo. Ko začne ven pljuvat mu vzameš stran, ker sicer ga siliš in ne razvije občutka za sitost- kasneje pa te to začne motit, ko bi otrok vedno in vse jedel, sploh cukre. Veš, samo če ti ne bi imela skoraj nič mleka in ne bi opazila, da se otrok ne razvija in ne napreduje in bi od tega ves čas spal, bi ga morala zbujat in v nobenem drugem primeru. No, saj mogoče ga pa ponoči ne zbujaš, pa sem vseeno napisala.
Uživaj, pa pa

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 resničnih dejstev o spanju skupaj z otrokom
Nekateri starši so strogo proti temu, da bi spali skupaj z dojenčkom, otrokom v isti postelji, spet drugi v tem vidijo v...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Za doječe matere.
пеперутка16

Malo čudno vprašanje, ampak me zanima, ali so doječe mamice poskusile svoje mleko?