|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   široko povijanje
20.11.2007 18:41:29   
Anonimen
Jaz pa sem že malo pozabila..mi znate povedati kako se široko povija?Kaj se da prvo pampersko, pol pa 2 tetra plenici in povijalna?Nisem sigurna.Kako se pa tetra plenice zlozijo?

Hvala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: široko povijanje
20.11.2007 19:01:04   
Lanchy
V soli za starse je postopek tak: plenicka za enkratno uporabo, 2 tetra plenicki, ena povijalna. Tetra zlozis dvakrat na pol ob trdem robu (tisti, ki je zarobljen) in potem se to na polovico...trd del naj bi bil potem tisti krajsi, da jencija potem manj zulji....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: široko povijanje
20.11.2007 19:38:51   
Anonimen
V porodnišnici vsakemu novorojenčku z ultra zvokom pregledajo kolke. Povijanje na široko naj bi se uporabljalo v prvih štirih mesecih po otrokovem rojstvu. Potrebuješ pa 3 tetra pleničke- zmaja in dve plenički zloženi po tretinah, eno previjalno pleničko, s katero se fiksirajo vse tetra pleničke, in še pleničko za enkratno uporabo (Pampers in podobno).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: široko povijanje
20.11.2007 19:41:11   
Anonimen
Pa še to- za zapogibanjem pleničk pridemo do primerne velikosti pleničke za otroka (da mu ne sega ravno do brade). Če je deklica, zapognjen del pleničke obrnemo na sprednjo stran telesa, če je fantek, na zadnjo- ker deklice in dečki lulajo drugače. Če imaš spodaj še pleničko za enkratno uporabo, to ni pomembno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
20.11.2007 20:27:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: široko povijanje
20.11.2007 21:43:04   
PBJ
Potrebuješ pa 3 tetra pleničke- zmaja in dve plenički zloženi po tretinah, eno previjalno pleničko, s katero se fiksirajo vse tetra pleničke, in še pleničko za enkratno uporabo (Pampers in podobno).


Ja, tako previjamo v Štajerski prestolniciuser posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: široko povijanje
21.11.2007 8:07:13   
Isabellabina
Ja sedaj je tako s tem širokim povijanjem ,moja svkinja je rodila septembra letos v Lj in so že drugi dan naredili Uz kolkov in je blo vse v redu in ji ni treba sploh nič povijat široko.Tako da ne vem, če je vse vredu s kolki ,sploh ne rabiš nič povijat s tetra plenicami,razen če so ti rekli ,da moraš.Sedaj je s tem vse drugač pred dvema letoma sem jaz rodila ,pa sem morala povijati široko do tretjega meseca ,ko smo imeli UZ,potem pa nisem več ,ker je bilo vse vredu ,sedaj pa se je to spremenilo.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: široko povijanje
25.11.2007 22:35:27   
petea
če bo potrebno široko povijanje, ti bodo sestre v porodnišnici pokazale, kako in kaj.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?