|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: krema za obraz
12.11.2007 18:51:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: arielca

Mi za suho kožo uporabljamo Ribodermin.


mi tudi user posted image


In mi tudi. user posted image

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: krema za obraz
12.11.2007 19:41:20   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: VesnaLana

Glede na to , da sem po poklicu farmacevt in se poleg tega posebno ukvarjam s kožo, bi vam svetovala takole - če ima otrok atopični dermatitis mu v lekarni kupite Mustello ali pa od La Roche Posey-a losion za telo in tudi kopel za kopanje(oboje dobite izključno v lekarni), če ima otrok suho kožo prav tako. La Roche Posey ima prav posebno kliniko za otrok z atopičnim dermatitisom in so resnično specializirani za te zadeve.
Menim pa, da se kože nikakor ne maže z raznimi olji, ker to zapira pore in je lahko še slabše.
Prav tako, če je le možno otroka ne kopajte vsak dan, ker mu boste uničile ph kože. Otroška koža je zelo občutljiva in se to zelo hitro lahko zgodi.



Odlično napisano. Se strinjam!! Itak se mi zdi da se dandanes ful preveč pretirava z otroško kozmetiko in higieno tako nežne kože.



_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: krema za obraz
13.11.2007 12:29:17   
mateyka
Prav tako, če je le možno otroka ne kopajte vsak dan, ker mu boste uničile ph kože. Otroška koža je zelo občutljiva in se to zelo hitro lahko zgodi.


to je res. mi jo kopamo zdej (3 mesece) vsak 2-3 dan in ko je bla novoroječek smo jo samo brisal z mokro krpico, ko je blo potrebno, do 2 meseca. nikol ni mela nobenih vnetij, če je blo kej rdečga okol ritke smo uporabli cinkovo kremico (ful mal, samo enkrat 2x in je zginlo)) in še zdej je vse tipi topi user posted image
so nam že v bolnici rekl, da ne pretiravat z vodo (tudi voda izsuši kožo dojenčka, ko je tako majhen), ker se mora koža navadit sama funkcionirat kot organ.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: krema za obraz
17.11.2007 17:46:47   
Mojca
Mene pa zdaj zanima, kaj lahko uporabljam za kožo na obrazu dojenčka, če je kje malo bolj suha, ne da bi komplicirala? Sin ni alergik. A lahko kar z bepantenom ali je ta za bolj bolezenske znake na koži in je za nego običajne kože premočen? Mandljevo olje glede na prejšnjo debato in nasvete očitno ni najboljša izbira.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: krema za obraz
18.11.2007 13:18:49   
VesnaLana
Res ne razumem , toliko je bilo napisanega o teh kremah pa še vedno isto vprašanje.  Jaz ti svetujem Mustello za suho kožo. Pojdi v lekarno in naj ti dajo, saj ti bodo svetovali tam so dekleta kar dobro podkovana, verjemi mi. Ni nujno , da je otrok alergik , da uporablja bolj nežne kreme, jaz pravim, če je dobra za občutljivo kožo potem je super za normalno kožo.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu Mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: krema za obraz
20.11.2007 8:46:26   
Marjacek
Mi uporabljamo medicinsko kozmetiko Excipial švicarskega proizvajalca Spirig. Nabavljamo jo v lekarni. Imajo več različnih krem in losjonov, ki se med seboj ločijo po vsebnosti lipidov in vode tako da lahko samo izberemo tisto kremo, ki nam najbolj odgovarja.

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: krema za obraz
20.11.2007 9:14:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: arielca

Mi za suho kožo uporabljamo Ribodermin.


mi tudi user posted image


In mi tudi. user posted image


pa mi tudiuser posted image ...po obrazku pa Bepanthenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




zanositev
xtinchy

V kolikšnem času ste prvič, ko ste se odločili, zanosili?

v 3 mesecih (65%)

čez pol leta (11%)

čez 9 mesecev (4%)

čez 12 mesecev (3%)

več kot 12 mesecev (11%)

s partnerjem ne moreva imeti otrok po naravni poti (6%)


Število vseh glasov: 410

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!