|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema za obraz
9.11.2007 19:46:40   
tančica
moj user posted image  ima kar suho kožo, malce hrapava na obrazu, mažem mu z bepanthenom pa nič bolje. Tudi po telesu ima kar nekaj flekov suhe kože (kot hrastica). Katero kremo priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema za obraz
9.11.2007 19:57:59   
VesnaLana
Mi imamo celo kolekcijo od chiccota, krema za obraz in telo je full dobra.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema za obraz
9.11.2007 19:59:07   
tančica
A pol mažete vsak dan?

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema za obraz
9.11.2007 20:42:53   
blue sky
Mi imamo celotno kozmetiko od Mustele in ima mali zelo lepo gladko kožo.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krema za obraz
9.11.2007 20:43:38   
tančica
pa kje se kupi Mustela?

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krema za obraz
9.11.2007 20:48:16   
Anonimen
Pri nas imata oba user posted image  atopični dermatitis. No pri tamalem še ni potrjeno ampak po izkušnjah sodeč sem prepričana, da ga ima tudi on. Ima zelo suho kožo po celem telesu. Vsak dan ga skopam v vodi v katero dam negovalno olivno olje (iz lekarne). Po nasvetu patronažne sestre ga nekaj časa namakam samo v vodi, da se koža napije vode (suha koža namreč ne potrebuje samo maščobe ampak tudi vlago) nato pa dodam olivno olje. Za predele, kjer je koža zelo suha dokler se ne izboljša uporabljam kremo, ki jo dobim na recept.
nadaljujem kasneje, mali bi jedu...

(odgovor članu tančica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krema za obraz
9.11.2007 21:15:14   
Anonimen
...Tam, kjer ni izpuščajev pa ga mažem z Baby kinder Lotion od Lavere in to če se le da vsakič kadar ga previjem po celem telesu. Z njim sem res zelo zadovoljna. Ko smo ga pričeli uporabljati pri starejši so se ji nehali pojavljati izpuščaji, ki so se prej delali kar naprej. Za obraz pa uporabljam  Lavera baby kinder kremo za obraz in mu tudi zelo paše.
Oboje kupujem na netu. Vtipkaj Lavera na Googlu, če te zanima.

lp!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krema za obraz
9.11.2007 21:16:02   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: tančica

moj user posted image  ima kar suho kožo, malce hrapava na obrazu, mažem mu z bepanthenom pa nič bolje. Tudi po telesu ima kar nekaj flekov suhe kože (kot hrastica). Katero kremo priporočate?


A derma z izvlečki ovsa. Nam je pomagala.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krema za obraz
9.11.2007 23:28:00   
Anonimen
Jaz bi v takem primeru probala mazati s karitejevim maslom.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krema za obraz
10.11.2007 5:27:06   
Naja30
Jaz bi ga v tem primeru, če ima fleke po telesu peljala pokazat, ker mogoče je alergija.

Mi uporabljamo za suho kožo becutan in bubchen calendula.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krema za obraz
10.11.2007 10:24:53   
tančica
sem ga peljala, pa je rekel P da naj mažem z Bepanthenom.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krema za obraz
10.11.2007 10:33:52   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: tančica

pa kje se kupi Mustela?


V lekarni.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krema za obraz
10.11.2007 11:00:09   
arielca
Mi za suho kožo uporabljamo Ribodermin.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krema za obraz
10.11.2007 11:13:18   
Anonimen
Sem hotla že včeraj napisat pa sem pozabila. Za alergike je tipično, da imajo suho kožo. Če Bepanthen ne pomaga je mogoče bolje, če ga pelješ nazaj k zdravniku in poveš, da ne pomaga. Krem je ogromno in če se boš lotila sama sprobavat se lahko nardi, da bo minilo ogromno časa pa še vedno koža ne bo nič boljša. Z alergijami pa je tako da dlje odlašaš slabše je.
Pri nas ima mali samo zelo suho kožo, nič hrastic pa sem šla takoj na dieto brez kravjega mleka in jajc pa napotnico za alergologa sva dobila.
Pa ti želim, da se vama koža čim prej porihta.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: krema za obraz
10.11.2007 20:58:04   
VesnaLana
Glede na to , da sem po poklicu farmacevt in se poleg tega posebno ukvarjam s kožo, bi vam svetovala takole - če ima otrok atopični dermatitis mu v lekarni kupite Mustello ali pa od La Roche Posey-a losion za telo in tudi kopel za kopanje(oboje dobite izključno v lekarni), če ima otrok suho kožo prav tako. La Roche Posey ima prav posebno kliniko za otrok z atopičnim dermatitisom in so resnično specializirani za te zadeve.
Menim pa, da se kože nikakor ne maže z raznimi olji, ker to zapira pore in je lahko še slabše.
Prav tako, če je le možno otroka ne kopajte vsak dan, ker mu boste uničile ph kože. Otroška koža je zelo občutljiva in se to zelo hitro lahko zgodi.


_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: krema za obraz
10.11.2007 22:19:47   
Anonimen
Po obrazu jo mažem z bepanthenom, nam pomaga, drugje po telesu pa z Mustelo. Mustelo dobiš v lekarni.

(odgovor članu VesnaLana)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: krema za obraz
10.11.2007 22:32:50   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: arielca

Mi za suho kožo uporabljamo Ribodermin.


mi tudi user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: krema za obraz
11.11.2007 0:26:11   
Anonimen
Ah ne vem VesnaLana. Človek se trudi, da bi naredil za svojega otroka največ kar se da. Išče nasvete, pa z desetih koncev dobi deset nasprotujočih si nasvetov. Ko je mel mali še lepo kožo nam je patronažna rekla naj ga kopamo vsak drugi dan, poleti pa vsak danuser posted image  
Vsak dan ga kopam šele 14 dni odkar ma tako kožo. Pa še to začasno in bom počasi prenehala, ker se izboljšuje.
A to glede olj odsvetuješ tudi kopanje v vodi z dodatkom olja? Ker nam je to svetovala pediatrinja.

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: krema za obraz
11.11.2007 0:40:55   
Eva*
Pri nas smo imeli probleme ob prihodu iz bolnice, ko so nas namazali z oljem. Patronazna nam je odsvetovala olje ker je premocno za tako nezno in obcutljivo kozo. in sedaj imamo kreme od HIPP-a in smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: krema za obraz
11.11.2007 10:28:27   
mateyka
če je vse ok, sploh ni treba mazat. mi od začetka nismo mazal z ničemer (sam tud z milok nismo kopal - samo voda z nekaj kapljic baby olja) in je še zdaj vse super. mislim, da če si minimalist, da se najbolj obnese.
kadar je kateri del presuh, jo mal naoljimo - samo po moje res ni treba doktorirat iz olja, maščoba je maščoba (razen kadar so alergije na pohodu).

zdej bomo sprobal mustelo - slišim same pohvale na račun teh krem; bomo uporabil uno za temenca, ker jih ma ogromno in ker ma laske, jih skor ne morem spravit ven na normalen način.
tko da, jaz bi sprobala mustelino linijo za suho kožo Stelatria® Dermo-repairing care (For localized dry and irritated skin areas in newborns, babies and children (patches, skin redness, irritation around the mouth and irritated patches of dry skin with atopic tendency), kakor priporoča tudi VesnaLana (pa še farmacevtka je) user posted image
in vso srečo pri negi kože vam želim user posted image

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: krema za obraz
11.11.2007 12:18:49   
karin412
Glede kopanja bi jaz priporočala kako zelišče - kamilico; sicer pa glej knjigo A. Vogla. Jaz uporabljam njegovo kremo Bioforce, ki je na bazi šentjanževega olja (prodajajo v lekarni). Ta krema je vsaj naravna in glede na to, da je treba kar naprej mazat, bi jaz odsvetovala kake farmacevtske kreme. Musteli bi morda še zaupala.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: krema za obraz
11.11.2007 21:55:33   
*misek*
Ne kopat vsak dan? user posted image  Naš (4 m) pa vsak popoldan čaka na banjico user posted image . Le redko se zgodi, da prej zaspi, no, takrat ga pa ne kopamo. Na začetku je tudi imel rdeče pikice po telesu, pa sem sama ukinila vse mlečne izdelke in zamenjala karitejevo maslo za madljevo olje, pa je zdaj ok. Hm, sem ga pa šele zdaj nehala na veliko mazilit z oljem (vsako jutro ga namreč masiram), ko sem tukaj prebrala, da to ni dobro in zdaj kombiniram Bubchen ognjičevo kremo za obraz, Weledino olje za trebušček in čisto malo madljevega olja za nogice - no, to je pri masaži. Če pa se mi zdi po kopanju koža v pregibih suha uporabim malo manljevega olja ali pa Weledino ognjičevo kremo za telo in obraz. Sicer je res, da se mu okoli ust delajo drobni izpuščaji (mozoljčki), ampak to povezujem s slino, saj ima nenehno roke v ustih.
LP

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: krema za obraz
11.11.2007 22:03:48   
Anonimen
Tudi jaz bi rekla, da otroka pelji nazaj do pediatra in povej, da Bephanten ne pomaga. Kolikor sem tule brala, so taki znaki, kot jih opisuješ ti, značilni za alergije (fleki suhe kože po telesu).

(odgovor članu *misek*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: krema za obraz
12.11.2007 9:02:51   
tančica
Ima samo en flek na nogici, sedaj pri vsakem previjanju mažem z Bepanthenom pa se mi zdi da gre na bolš...bom vidla...če ne letim takoj gor. A ribja krema je Robodermin? - to mi je tudi priporočal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: krema za obraz
12.11.2007 10:53:46   
Rozmarinka
Ribodermin dobis v nekaterih lekarnah, po spletu pa ga lahko narocis
http://www.lekarnar.com/Ribodermin-mazilo/ 

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vodene športne aktivnosti
Michonne RR

Kdaj ste otroke vpisali na vodene športne aktivnosti?

Pri 1 letu (17%)

Pri 2-3 letih (17%)

Pri 4-5 letih (31%)

Ob vstopu v šolo (34%)


Število vseh glasov: 29

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!