|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sudocrem
1.10.2007 22:05:45   
rožica81
Živjo!

Moj 5-mesečnik ima vneto ritko in ga mažem s to kremo 2 dni, pa kakšnega bistvenega izboljšanja ni. A je katera tudi to kremo uporabljala in po kolikem času je prišlo do izboljšanja? Saj vem, da je o vneti ritki že veliko tem odprtih, pa vseeno... A je katera krema boljša?

Hvala za odgovore

LP, rožica user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sudocrem
2.10.2007 7:49:40   
Bubilu
Jst uporabljam izključno Bebival za nego ritke, prav tako jo uprabljamo v jaslih in je zakon.


_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sudocrem
2.10.2007 7:55:59   
April
probaj rito spirat s kamilicami. nam edino to pomaga. pa dobro posušit, predno mu daš plenico. namaži pa s praško pasto ali bepathenom-mazilo.  jaz sem dobila vzorec sudocrema, pa mi ni všeč.

(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sudocrem
2.10.2007 8:59:05   
Anonimen
Pri nas je Praška pasta 100-odstotno vsakič delovala.

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sudocrem
2.10.2007 9:50:58   
saline
Jaz sem jo uporabljala pri naši, pa je malo pomagala, pa spet ne. Ampak se mi zdi, da sem mazala preveč na tanko. Potem v lekarni kupila Lasepton kremo, ki ima podobne sestavine, menjali smo plenice-sedaj uporabljamo Fixies, in je šlo počasi na boljše.
Pri kolegici je pa Sudokrema super pomagala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sudocrem
2.10.2007 10:09:10   
s.
Našemu bebiju je pomagala ( pri drugih izpuščajih) saj v 4m vnete rite še ni imel.
Je pa farmacevtka rekla, da je sestava ista kot pa navadna cinkova pasta. user posted image

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sudocrem
2.10.2007 10:17:22   
kaya2007
pri nas če je vneta rita čez dan mažem s canestenom-ker gre ponavadi za glivice, ponoči pa s praško pasto. Smo probali tudi vse ostalo, pa ni nič pomagalo.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sudocrem
2.10.2007 12:17:35   
BLAŽIKA
Mi smo vedno kupovalikremo za ritko v lekarni, ki jo sami mešajo in jo uporabljajo tudi v porodnišnici pa je bila res super.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?