Sudocrem (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


rožica81 -> Sudocrem (1.10.2007 22:05:45)

Živjo!

Moj 5-mesečnik ima vneto ritko in ga mažem s to kremo 2 dni, pa kakšnega bistvenega izboljšanja ni. A je katera tudi to kremo uporabljala in po kolikem času je prišlo do izboljšanja? Saj vem, da je o vneti ritki že veliko tem odprtih, pa vseeno... A je katera krema boljša?

Hvala za odgovore

LP, rožica [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozica.gif[/image]




Bubilu -> RE: Sudocrem (2.10.2007 7:49:40)

Jst uporabljam izključno Bebival za nego ritke, prav tako jo uprabljamo v jaslih in je zakon.




April -> RE: Sudocrem (2.10.2007 7:55:59)

probaj rito spirat s kamilicami. nam edino to pomaga. pa dobro posušit, predno mu daš plenico. namaži pa s praško pasto ali bepathenom-mazilo.  jaz sem dobila vzorec sudocrema, pa mi ni všeč.




Anonimen -> RE: Sudocrem (2.10.2007 8:59:05)

Pri nas je Praška pasta 100-odstotno vsakič delovala.




saline -> RE: Sudocrem (2.10.2007 9:50:58)

Jaz sem jo uporabljala pri naši, pa je malo pomagala, pa spet ne. Ampak se mi zdi, da sem mazala preveč na tanko. Potem v lekarni kupila Lasepton kremo, ki ima podobne sestavine, menjali smo plenice-sedaj uporabljamo Fixies, in je šlo počasi na boljše.
Pri kolegici je pa Sudokrema super pomagala.




s. -> RE: Sudocrem (2.10.2007 10:09:10)

Našemu bebiju je pomagala ( pri drugih izpuščajih) saj v 4m vnete rite še ni imel.
Je pa farmacevtka rekla, da je sestava ista kot pa navadna cinkova pasta. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




kaya2007 -> RE: Sudocrem (2.10.2007 10:17:22)

pri nas če je vneta rita čez dan mažem s canestenom-ker gre ponavadi za glivice, ponoči pa s praško pasto. Smo probali tudi vse ostalo, pa ni nič pomagalo.




BLAŽIKA -> RE: Sudocrem (2.10.2007 12:17:35)

Mi smo vedno kupovalikremo za ritko v lekarni, ki jo sami mešajo in jo uporabljajo tudi v porodnišnici pa je bila res super.




Stran: [1]