|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katere sokove
24.11.2004 13:50:52   
bini
Povejte mi prosim koliko in kakšne sokce dajete vašim malim... naša pika poka je stara 5 mesecev in zaenkrat ji dajem za pit samo čajčke, nesladkane seveda.. verjetno bi bilo fino tudi kakšne sokce dat, da dobi vitaminčke. A delate sokce same ali kupite fruteke? a dajete za pit po steklenički, žlički ali šalčki?? sem firbčna a ne?? :)- pa nevedna tudi 8)
pa hvala za odgovore drage mamice :sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   katere sokove
24.11.2004 13:53:51   
Anonimen
Jaz ji dajem že od samega začetka piti vodo in se je je tako navadila, da sokov in čajev sploh ne mara. Vitaminčke ji dam pa s sadjem, ki ga poje.

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   katere sokove
24.11.2004 14:13:00   
Dadi
Moja pupša je stara 5,5 mesecev pa ji dajem kar vodo. Sicer redko. Ampak ne mara po flaši, ji dajem pa kar po žlički..Zadnjič sem ji probala dati iz šalčke in je ful lepo pila. Zgleda da mi ne bomo rabili flaše. :)-

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   katere sokove
24.11.2004 14:33:59   
dory
Voda je tanajboljsa...mi smo se pa malo usteli,ker smo malemu na zacetku dajali komarckov caj od hipp-a....tako,da nic vec kar ni sladko ne pride v postev

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   katere sokove
24.11.2004 15:05:31   
bini
hvala vseeno... torej ne bo treba še sokcev ustvarjat :).. sej imamo že z zelenjavo pa s sadjem dovolj packanja :sloncek:

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   katere sokove
24.11.2004 17:21:20   
frutka_
Naš mali pred 3. mesecem ni želel poskusiti ničesar. Zdaj pa pije najraje bananin sokec, razredčen z vodo ali pa vodo. Čaja sploh ne mara. Sokec sem pa mu tudi sama skuhala in sicer korenčkovega in jabolčnega z dodanim malo rjavega sladkorja. Ostale sestavine pa so vse iz domačega vrta.
Sicer mu kupujem sok Milusan se mi zdi, da se imenuje, redčim pa ga z vodo. Malo soka in več vode.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   katere sokove
24.11.2004 18:35:23   
mehurčica
Vodo ali čaj iz semen kumine&janeža do 10meseca(ampak ni hotel flaške SPLOH do 7m, potem pa zelo malo). Sedaj mu pa že pol meseca dajem sveže pripravljen sok(s sokovnikom) iz pomaranč, mandarin, jabolk in kivija. Včasih kaj od tega manjka pa ne opazi razlike. V glavnem, tega pa spije najmanj 150ml in največ dobrih 250ml. Ne dodam nič sladkorja.

Lp:miska:

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   katere sokove
24.11.2004 21:09:11   
Urša
Jabolcni sokec razredcen z vodo je za naso zakon! ;)

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   katere sokove
25.11.2004 14:31:02   
BARBARA R.
ustekleničeno vodo in pa kompotno vodo.Iz sadja naredim kašico,vodo ima pa za žejo.

:muca:

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Ime za deklico
sirenetta

Katero od naslednjih imen za deklico vam je všeč:

Eliza (23%)

Evelin (29%)

Isabel (41%)

Anais (8%)


Število vseh glasov: 390

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!