katere sokove (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


bini -> katere sokove (24.11.2004 13:50:52)

Povejte mi prosim koliko in kakšne sokce dajete vašim malim... naša pika poka je stara 5 mesecev in zaenkrat ji dajem za pit samo čajčke, nesladkane seveda.. verjetno bi bilo fino tudi kakšne sokce dat, da dobi vitaminčke. A delate sokce same ali kupite fruteke? a dajete za pit po steklenički, žlički ali šalčki?? sem firbčna a ne?? :)- pa nevedna tudi 8)
pa hvala za odgovore drage mamice :sloncek::sloncek:




Anonimen -> katere sokove (24.11.2004 13:53:51)

Jaz ji dajem že od samega začetka piti vodo in se je je tako navadila, da sokov in čajev sploh ne mara. Vitaminčke ji dam pa s sadjem, ki ga poje.




Dadi -> katere sokove (24.11.2004 14:13:00)

Moja pupša je stara 5,5 mesecev pa ji dajem kar vodo. Sicer redko. Ampak ne mara po flaši, ji dajem pa kar po žlički..Zadnjič sem ji probala dati iz šalčke in je ful lepo pila. Zgleda da mi ne bomo rabili flaše. :)-




dory -> katere sokove (24.11.2004 14:33:59)

Voda je tanajboljsa...mi smo se pa malo usteli,ker smo malemu na zacetku dajali komarckov caj od hipp-a....tako,da nic vec kar ni sladko ne pride v postev




bini -> katere sokove (24.11.2004 15:05:31)

hvala vseeno... torej ne bo treba še sokcev ustvarjat :).. sej imamo že z zelenjavo pa s sadjem dovolj packanja :sloncek:




frutka_ -> katere sokove (24.11.2004 17:21:20)

Naš mali pred 3. mesecem ni želel poskusiti ničesar. Zdaj pa pije najraje bananin sokec, razredčen z vodo ali pa vodo. Čaja sploh ne mara. Sokec sem pa mu tudi sama skuhala in sicer korenčkovega in jabolčnega z dodanim malo rjavega sladkorja. Ostale sestavine pa so vse iz domačega vrta.
Sicer mu kupujem sok Milusan se mi zdi, da se imenuje, redčim pa ga z vodo. Malo soka in več vode.




mehurčica -> katere sokove (24.11.2004 18:35:23)

Vodo ali čaj iz semen kumine&janeža do 10meseca(ampak ni hotel flaške SPLOH do 7m, potem pa zelo malo). Sedaj mu pa že pol meseca dajem sveže pripravljen sok(s sokovnikom) iz pomaranč, mandarin, jabolk in kivija. Včasih kaj od tega manjka pa ne opazi razlike. V glavnem, tega pa spije najmanj 150ml in največ dobrih 250ml. Ne dodam nič sladkorja.

Lp:miska:




Urša -> katere sokove (24.11.2004 21:09:11)

Jabolcni sokec razredcen z vodo je za naso zakon! ;)




BARBARA R. -> katere sokove (25.11.2004 14:31:02)

ustekleničeno vodo in pa kompotno vodo.Iz sadja naredim kašico,vodo ima pa za žejo.

:muca:




Stran: [1]