Spodnji deli trenerkic (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Anonimen -> Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 12:49:40)

Počasi bo treba v nabavo za vrtec...Kupila bi mu najraje kakšne spodnje dele trenerk in majčke...Kje vi to nabavljate?jaz drugale kupujem v zari in h&m-u,pa se mi zdi da nimajo nekaj ful spodnjih delov trenerk[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Anonimen -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 12:52:18)

Jaz jih pa edino tam dobim.




tinkatonka -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 12:54:28)

Jaz sem kupovala rabljene in dobro ohranjene stvari. Ker v vrtcu veliko ustvarjajo, veliko so na tleh, tud pri jedi nismo majhni otroci ravno najbolj čisti, tko da je hodil domov kot pacek in bi bilo novih stvari škoda. Sem pa kupovala na sejmu rabljene opreme ali pa v komisijskih trgovinah. Najdeš res lepo ohranjene stvari.

Če pa želiš nove, pa je pomojem še najbolj kakšne sparky. Pa clar mislim, da ima tud.


Lp tina




mojsoncek -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 13:04:20)

H&M, Spar




jakaracman -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 13:04:59)

Jaz kupim v s  Oliverju in v Benettonu, ji ful pašejo na rit.Od zare ji sploh niso OK, HM pa zelo redko.




Lenny -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 13:17:47)

Lepe modele ima Champion in otroški SOliver.




Tiamo -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 13:21:08)

Jaz sem kupovala rabljene in dobro ohranjene stvari
enako, na med.over.net...za mamice in malčke...drugače pa kupim v H&M, pa Lidlu je bila enkrat akcija, pa kolegica mi jih je iz Bosne prinesla (za bivših 80 sit)




mia-2 -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 13:39:25)

V H&M so ravno včeraj dobili pošiljko teh trenirkic in so prav čedne.(vsaj v CE)Mal so bolj tople od znotraj.




Anonimen -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 13:45:12)

A S. Oliver ima trenirke? Še nikoli jih nisem videla. Benetton ima pa ful široke, vsaj za fante. A te v S. Oliverju so bolj ozke? Za fante sprašujem, če katera ve.




Lenny -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 13:56:24)

Splišni, SOliver ima super trenerke! Ločeno lahko kupiš spodnji in zgornji del, edino, če želiš hlače s patentom, potem ti ne bodo všeč. Čez rito niso preširoke, niso kot balon, tako da našemu maxiju super pašejo. O.K., cena ni ravno nizka, ampak če imaš srečo s kakšnim popustom, je povsem sprejemljiva.




Anonimen -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 13:59:01)

Ne, če niso široke, potem ni treba, da je patent. Ampak res spodaj ne smejo biti preveč široke, da ne piha notri. Ampam res dvomim, da jih v City parku imajo. Bom šla prav pogledat enkrat.




Lenny -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 14:07:15)

Hlačnice so prav lepo ravno krojene. Pa prodajat znajo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Vedno pašeta vsaj še dve majčki in šilt kapa zraven [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Anonimen -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 14:09:41)

Uh ja, vem, sem prav nesrečna. Ker toliko zapravljam.




Lenny -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 14:16:39)

Ah, kje pa! Zapravljamo? To so prav nujni nakupi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




kaya2007 -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 14:26:54)

mogoče tudi obaibi oz. okaidi? Kje pa imajo otroški oddelek s oliver? aja, a je tam na vogalu v city parku?




nimfica -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 14:32:16)

V zari so dobili trenerkice, tudi spodnje dele, vseh barv, po 8E

lp




katarina2004 -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 14:38:20)

Tudi v H&M imajo v City Parku veliko izbiro sp. trenirk za fantke vseh možnih barv in številk (kar me je zelo presenetilo).




katarina2004 -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 14:39:39)

IZVIRNO SPOROČILO: katarina2004

Tudi v H&M imajo v City Parku veliko izbiro sp. trenirk za fantke vseh možnih barv in številk (kar me je zelo presenetilo).


Mogoče katera ve kdaj prihaja C&A v Slovenijo?




žarnica -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 14:49:28)

jaz sem jih zadnjič našla v Ariel outlet v MB,po 1.50 eur. So pa firma KAtja in alen-70%




incabinca -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 16:18:39)

Jaz bom za vrtec prakticirala trenirkice in kake udobne športne hlače. Spodaj pa bodije s kratkimi rokavi (v vrtcu zna biti vroče pri tistem njihovem ogrevanju - sem imela velik prakse tam, tako da je to preverjeno ;) ) pa tanke majčke čez. 




Anonimen -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 16:34:22)

IZVIRNO SPOROČILO: katarina2004

Mogoče katera ve kdaj prihaja C&A v Slovenijo?


V Kranju bodo mislim da oktobra odprli Qulandijo in tam bo tudi C&A.

S. Oliver pa je nasproti H&M v City parku.




Anonimen -> RE: Spodnji deli trenerkic (10.8.2007 16:36:44)

U, še to. Zdajle širijo outlet trgovino Venice v Šenčurju, ki bo potem odprta tudi popoldne. Mislim da je konec prihodnjega tedna enkrat otvoritev. Tam imajo tudi fletne spodnje dele trenirk, sem zadnjič v Pikapolonici enega njihovega videla. Pa cene so ugodne.




Putka -> RE: Spodnji deli trenerkic (12.8.2007 16:10:26)

Veliko izbiro trenirk ima tudi Susu, za tiste ki ste iz Ljubljane in okolice. Štacuna je v PTC Dravlje, imajo pa zelo kvalitetne materiale in vsev šivano v SLO. Pa odlično spodnje perilo tudi.

www.susu.si




trista -> RE: Spodnji deli trenerkic (13.8.2007 19:56:58)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]full dobre spodnje dele trenirk imajo tud v trgovini Iana v BTC-ju.




tikka -> RE: Spodnji deli trenerkic (13.8.2007 21:11:33)

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

U, še to. Zdajle širijo outlet trgovino Venice v Šenčurju, ki bo potem odprta tudi popoldne. Mislim da je konec prihodnjega tedna enkrat otvoritev. Tam imajo tudi fletne spodnje dele trenirk, sem zadnjič v Pikapolonici enega njihovega videla. Pa cene so ugodne.


Kje v Šenčurju je ta trgovina in kaj vse prodajajo? A je v Kranju še kakšna otroška outlet trgovina?

Se opravičujem za off topic, ampak me res zanima za tale Venice, kje je.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>