|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jokanje vsako popoldne?
8.8.2007 17:14:00   
kaya2007
Kaja je res priden dojenček, ima pa zadnje čase foro, da joka vsako popoldne (kakšne 15 minut) in ne pomaga čisto nič...nekaj časa je bolje, če jo malo nosim, potem pa tudi to več ne pomaga in se dere dokler ponavadi nekako ne zaspi...se tudi vam to dogaja? V čem je fora?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jokanje vsako popoldne?
8.8.2007 17:32:52   
Anonimen
a ima mogoče kakšne krčeuser posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jokanje vsako popoldne?
8.8.2007 18:22:08   
borci
mogoče ji je pa pretoplo. to sem jaz danes opazla pri svoji Emi. Takoj ko sem jo slekla, je postala boljše volje in potem je kmalu tudi zaspala.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jokanje vsako popoldne?
8.8.2007 19:56:22   
Majchi
Kaya2007, mi imamo še vedno občasno izpade joka brez razloga, in to zelooo histerične. Tamala začne cvilit od histerije, pa komaj diha, tok je histerična. Pa tud sama še vedno ne razumem, zakaj do tega pride. Ponavadi se pomiri samo pri meni, razen med vožnjo v lupinici. Kadar jo prime takrat, moramo ustavit in jo vsaj 15 min mirit.

(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jokanje vsako popoldne?
8.8.2007 20:27:05   
živa
Mogoče je preutrujena, potem ko zaspi, se pa spočije in je bolje.

Lp,

živa

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jokanje vsako popoldne?
8.8.2007 20:39:39   
sabri
Naša je tudi  taka ampak je ponavadi takrat zaspana in jo moram samo malo uspavati. Sem mislila, da je mogoče lačna ali krči, pa ni jedla, smo zaspala. LP

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jokanje vsako popoldne?
8.8.2007 20:44:20   
kaya2007
sem tudi jaz pomislila, da je utrujena, ampak glede na to, da precej celiko spi čez dan...močno dvomim!
krči pa niso, jih je imela samo prvi mesec in ejtudi drugače jokala. vroče ji pa tudi ni toliko pomoje, je minimalno oblečena in je bilo na morju še bolj vroče pa tega ni počela, šele zadnje dni mogoče in d ozdaj ni nehala (kakšen dober teden).
Imam občutek, kot da bi ji že presedalo ležati in spati cel dan he he! Ampak tudi če ves dan skačemo naokoli ni dosti boljše?! Očitno ima nek nov ritual, al kaj?

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jokanje vsako popoldne?
8.8.2007 21:50:27   
felicia
Baje če je to pozno popoldne je zato, ker mora dojenček svoje vtise, ki jih je nabral čez dan nekako predelati in kao možgani niso pripravljeni za tako veliko informacij in zato dojenčki jokajo popoldne da se sprostijo.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jokanje vsako popoldne?
8.8.2007 22:15:20   
simona76
Ja, tudi to razlago sem že slišala. Da s tem jokom sprostijo odvečno energijo...


(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jokanje vsako popoldne?
8.8.2007 22:20:04   
kaya2007
ja sem tudi jaz to že slišala...ampak kje je logika-ko smo cel dan skakali naokrog in je bilo vtisov ogrooomno je dala mir, zdaj ko smo doma in se nič kaj takega ne dogaja, ima pa "odvečno energijo"?

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jokanje vsako popoldne?
9.8.2007 7:53:26   
felicia
Mogoče si si lih kar odgovorila. Mogooče mala rabi veliko novih stvari in se na ta način tako zmatra da je pol mir. Ali pa ima enostavno eno fazo ki jo bo prerasla.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jokanje vsako popoldne?
9.8.2007 9:18:31   
kaya2007
Hmmm, danes je malo zatečnarila že navsezgodaj! ponavadi po hranjenju ob 7h takoj zaspi nazaj, danes se je pa pritoževala, dudo je sicer grabila, zagrabila je pa ni...sem začela razmišljati, če jo slučajno že zobki kaj matrajo??? Je to možno?

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jokanje vsako popoldne?
9.8.2007 10:07:53   
K_a_t_i
Mogoče pa potrebuje pozornost in bi se rada igrala user posted image  Naš bi znotrel, če bi ves dan sam nekje ležal (tud jst bi!). Mora bit akcija non-stop, pol se pa reži kot odtrgan user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jokanje vsako popoldne?
9.8.2007 11:30:39   
r1ta
Koliko je pa stara?

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jokanje vsako popoldne?
9.8.2007 11:45:23   
kaya2007
3 mesece...pozornosti ima pa dovolj, brez skrbi user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: jokanje vsako popoldne?
9.8.2007 13:44:46   
draja
Po mojih izkušnjah je to zaspanost. Naša tudi ogroooooomno spi čez dan, pa je vseeno dostikrat tako utrujena, da ne zna zaspati in takrat sitnari. V glavnem zna naša zajokati samo če je res zaspana.
Pa nima smisla gledati, koliko je že spala ta dan, ker naša včasih spi 2 uri skupaj, se zbudi, čez pol ure pa jo je treba spet dat spat. Fajn jo opazuj in kmalu boš točno videla, kdaj je zaspana (naša si npr. mane učke, se stiska z lički ob pleničko ali igračko,...). Takrat jo je treba hitro dati spati, potem naša brez problemov sama zaspi v posteljici - dam ji dudo, malo se še poigra z zajčkom, nato pa zaspi. Če zamudiš pravi trenutek, se lahko zgodi, da je že preveč utrujena in ne zna zaspati, zato ti joka dokler ne omaga.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: jokanje vsako popoldne?
9.8.2007 14:01:49   
r1ta
Eto, prav to je bilo pri nas v enakem obdobju! Dopoldan in dobršen del popoldneva je bila pravi cukrček, tudi sama se je že malo zamotila s kakšno igračko in nasploh je bila dobre volje. Popoldan okrog pete ure pa je začela biti sitna in je včasih imela prav napade joka. Nekako sem si prišla gor, da je enostavno že ta čas preutrujena, kljub temu da je čez dan imela vedno isti ritem in je še veliko spala. No, pri 4 mesecih in 20 dni pa je dobila prvi zobek, naslednji dan pa še drugega... Tako da je lahko vzrok pri preutrujenosti in pri zobkih!
Veliko sreče in upam da "jokalno obdobje" kmalu mine!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: jokanje vsako popoldne?
9.8.2007 15:13:22   
kaya2007
draja in r1ta, pomoje imata prav kar se utrujenosti tiče, ker kmalu po vsem tem vedno zaspi...kako pa se ukvarjate s svojimi dojenčki drugače čez dan? Mi jemo, potem malo klepetamo, telovadimo ali karkoli že, potem pa spet zaspi do naslednjega hranjenja...

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: jokanje vsako popoldne?
10.8.2007 8:40:07   
draja
kaya Živa tako veliko spi, da ponavadi v budnem času jeva, se previjeva, nato pa gre ali malo v igralnico na tla,kjer pa zdaj, ko se obrača ne trebuh ne more bit preveč dolgo, ker potem cel obrok zbruha, ali malo v ležalnik, ali pa kar v posteljico, kjer se potem igra s svojim zajčkom dokler ne zaspi. Namreč ne mara bit po rokah pa konec. Tudi ne mara, da jo dam na najino posteljo in da bi se tam malo igrali skupaj - začne kar nekaj sitnariti, ko pa jo odložim v njeno posteljico pa je najbolj srečna in se sama zamoti tudi po uro in več. Tako izkoristim previjanje za pogovarjanje in igranje, pa pred in med kopanjem, drugače pa je najbolj zadovoljna kar sama s sabo in svojimi igračkami. Še najraje se pogovarja, če jo dam v ležalnik, samo je ne maram imeti preveč v ležalniku, ampak raje vidim, da se igra ali na tleh v igralnici ali pa v svoji postelji.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: jokanje vsako popoldne?
10.8.2007 10:05:42   
Pikca
kaya, po mojem je res utrujenost, lahko pa so tudi krčki, našemu so se začeli (v nasprotju z vsemi teorijami) šele pri 3 mes. Pri našem se mi zdi, da je vzrok za tečnobo kombinacija obojega - krčki in zato ne more spat in je zaspan in razdražen... pomaga, če se pogovarjamo z njim, ga masiramo, nosimo...

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: jokanje vsako popoldne?
10.8.2007 12:15:38   
kaya2007
tudi naša se noče nosit, razen pokonci, kar pa ne priporočajo, zato ne pretiravamo. sem pa ravno včeraj kupila igralni center, upam da bo aktualen user posted image

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: jokanje vsako popoldne?
10.8.2007 12:38:06   
r1ta
Naša se je tudi hotela nositi le pokonci in to že od rojstva dalje in mi babice niso rekle da je ne smem. Prav vprašala sem jih za mnenje in niso nič komplicirale. Veliko je takšnih stvari ko pri nas v Sloveniji babice in padiatri ful komplicirajo, tukaj na Nizozemskem pa je vse nekako bolj sproščeno...

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: jokanje vsako popoldne?
12.8.2007 9:36:44   
Anonimen
joka vsako popoldne (kakšne 15 minut) in ne pomaga čisto nič...


Dojenčki jokajo. To je dejstvo.

In edini način, da se izražajo in povedo, kaj želijo. Hrano, crkljanje,.....Pri zelo aktivnih dojenčkih, ki čez dan absorbirajo veliko dražljajev iz okolice je to tudi način, da sprostijo notranjo napetost, ki so jo ti dražljaji povzročili. Fizično so nemočni, razen da brcajo, povedati tudi ne zanjo, zato svojo reakcijo izražajo z jokom.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: jokanje vsako popoldne?
12.8.2007 10:41:27   
Ronči
Ja, ravno to sem prebrala v reviji novorojenček.

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: jokanje vsako popoldne?
12.8.2007 10:43:56   
Anonimen
Ja, ravno to sem prebrala v reviji novorojenček.


A to, kar sem jaz napisala?

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Norice oz. vodene koze
Michonne RR

Koliko so bili stari vaši malčki, ko so preboleli norice oz. vodene koze?

0-1 leto (19%)

1-3 leta (19%)

3-5 let (14%)

5-10 let (7%)

10 in več (2%)

Jih še niso (38%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!