|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 11:32:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Še vedno sem mnenja, da je nikotin v materinem mleku slabši kot adaptirano mleko. pa tudi če si prenehala kadit, koliko let prej pa si kadila???? Kam misliš, da gre nikotin? V dim?

Ja, lažje je pisati kot anonimen. Res je.




Potem ti pa nimam kaj za odgovoriti. Se mi pa smiliš, da moraš na vsakem koraku najti nekaj, kar te moti na meni, da mi lahko zabiješ kontro. Škoda, da si se pripravljena spustiti tako nizko.

je pa zabavno, da imaš v svojem življenju toliko časa, da se lahko ukvarjaš še z mojim.user posted image

< Sporočilo je popravil raho -- 9.8.2007 11:44:23 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 11:47:12   
r1ta
Pojte v kišto!

Vsaka ve sama zase kako in kaj in vsaka bo sama odgovarjala za svojega otroka in vsaka mama najbolje ve kaj je dobro in prav za NJENEGA otroka pa naj bo to ziza, flaša al pa golaš!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 11:47:56   
Anonimen
Raho, ne bom te citirala, toda pojdi malo nazaj in si preberi svoje poste namenjene Ducu, kako ga obravnavaš kot nekega debilčka, ker si upa izpostaviti svoje mnenje, od tega da se dela pameten, pa neko ironiziranje kako so "ljubke" ideje zrastle na njegovem zelniku, itd....
Tebi se to zdi povsem normalno, medtem ko mene, ko uporabim tvoje lastne besede, obtožiš kako nizko se lahko spustim....?! user posted image

Ne vem za koga se imaš, da si tako dovoliš ironizirati in kritizirati nekoga, sama pa kritike ne sprejmeš. In ja, seveda of course bom jaz spet grešni kozel, ker anonimno pišem, in sem se spustila pod neki nivo, in ja, jaz tudi ne prenesem kritike, ne...
Mene samo jezi, da se postavljaš nad nekoga in še hočeš imet prav!
V tem primeru se to mene prav nič osebno ne tiče, samo postavljam ti kontrastno sliko, da se zamisliš malo kako ti deluješ napram Ducu, tebi se pa nič ne sme reči. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 11:51:54   
Anonimen
Sedaj mi je pa vse jasno. Pa ne bom razlagala, kaj. Ja, ubogi duc. Jaz pa grda, grda baba. Anonimna, anonimen iz postov od sobote, duc.20 iz teme A je to slovenski RR ali kaj... Veseli me, da sem vas spoznala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 11:54:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tebi se to zdi povsem normalno, medtem ko mene, ko uporabim tvoje lastne besede, obtožiš kako nizko se lahko spustim....?! user posted image



Joj, kje pa si jih uporabila. Pokaži mi, ker jih jaz nikakor ne morem najtiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 12:41:32   
Anonimen
raho kje sem pa napisal da je na EINT-uuser posted image user posted image mislim pa da bom sam že vedel kje je moj otrokuser posted image

< Sporočilo je popravil duc.20 -- 9.8.2007 12:43:38 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 12:45:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

raho kje sem pa napisal da je na EINT-uuser posted image user posted image


Glede na to, da se je rodila pred 1 mesecem z 800 grami,  bi morala biti po vseh pravilih na EINTju. Če ne, pa je čisti čudež. Kje pa je potem v Fledbachu, na navadnem oddelku? Težko... Verjemi.

Glede na to, da pa hodim v Feldbach, bom jo pa šla v torek, ko grem gor, obiskat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 12:48:01   
Anonimen
se ni rodila v feldbachu, če me tako spremljaš bi loh tut to vedlauser posted image  v torek boš pa prepozna, morš dons pohitet če jo želiš še tam videtiuser posted image  ah, sej ti že veš kako je z mojim otrokom če še sam ne vem kje jeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 12:48:53   
Anonimen
Nedonošenko, ki se je rodila s 26 tedni bodo 5 tednov po porodu pustili domov???? Pa ti niso normalni.

Vem, da ni rodila v Feldbachu. Ravno zato pa mi je čudno, da so jo v Feldbachu, ki ni specializiran za nedonošenčke sprejeli. Pa celo meni je moj zdravnik, dr. Miglar, saj ga poznaš, rekel, da pred 36. tednom naj ne hodim gor rodit. In enako mi je zatrdil dr. Jäger, ko sem bila na NS. Sicer pa, kaj ti razlagam o zdravnikih, v Fledbachu, ti jih najverjetneje poznaš boljše od mene.

Bom pa Miglarja vprašala, če je njihova praksa, da vzamejo nedonošenčka v bolnišnico in ga potem po 5 tenih odpustijo v domačo nego, ko ima kronološke starosti šele 32 tednov. To me pa res zanima.

< Sporočilo je popravil raho -- 9.8.2007 12:49:17 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 12:53:22   
Anonimen
veš ne gre domov, preselili jo bodo na dunaj v neko univerzitetno bolnišnico kjer ji bodo operirali srce, tja pride nek kirurg iz VB.
no sj zdj boš še to mal popravla ker itak več veš o tem tko da...
škoda besede zgubljat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 12:54:14   
Anonimen
V 32. tednu operacija srca? Kaj že ima več kot 3 kg? ker to je minimalna teža, ki jo mora doseči otrok, da ga operirajo na srcu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 12:54:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

no sj zdj boš še to mal popravla ker itak več veš o tem tko da...
škoda besede zgubljat.


Na žalost ali pa na srečo, o tem vem veliko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 12:59:23   
Anonimen
ja raho, ti veš vseuser posted image  ti sploh ne bom več nikjer ugovarjal ker veš vse, raje bom uporabil tipko blokiraj pa bomo vsi srečniuser posted image

no edin to me še zanima, od kje teb da je 32.tuser posted image

< Sporočilo je popravil duc.20 -- 9.8.2007 13:01:12 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 13:03:22   
Anonimen
Kako si me prizadeluser posted image user posted image user posted image user posted image

Saj se je pa rodila 26.6. - do 26.7. so 4 tedni + 2 tedna sedaj v avgustu. Težko je računati, ne da?

Ja, saj, najlažje je nekoga, ki te prokuži, dati na blokado.user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 13:10:04   
Anonimen
ja kje sem pa napisal da se je rodila 26.6.user posted image  upam da res nisem kje narobe napisal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 13:17:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

ja kje sem pa napisal da se je rodila 26.6.user posted image  upam da res nisem kje narobe napisal.


Ups, se opravičujem - 6.6 - pa še vedno ima samo 34. tednov, se pravi, da je v 35. tednu. In v 9 tednih je pridobila 2200 gramov. Vau!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 13:18:03   
Anonimen
Kateri zdravnik pa zanjo skrbi v Feldbachu? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 13:20:02   
Anonimen
sam to ti bom še rekel da ne govori nekaj kar ne vešuser posted image  zdravnika se mi zdi da morš poznat, no sej če si tolk tm boš pa že zvedla touser posted image

ni pravično do drugih da tle temo smetiva, če mi imaš kaj za povedat mi piši na ZS, lahko mi pa tut napišeš kaj se ti naredil, ker očitno neki sem ker ti noben moj post ne da miru.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 13:23:54   
Anonimen
Tebi pisati na ZS! Pa ti se valjda šališuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Koliko ste pa plačali zahelikopterski prevoz iz Izole v Feldbach?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 13:24:06   
lemavrica
Duc a se ni tvoja punčka rodila v Izoli? In zdaj jo bodo poslali na Dunaj? Upam da bo vse ok z njo.user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 13:26:57   
Anonimen
kolk je stal prevoz sem že povedal na forumuuser posted image  tolk me zasluduješ pa še vedno vsega ne preberešuser posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 13:31:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

kolk je stal prevoz sem že povedal na forumuuser posted image  tolk me zasluduješ pa še vedno vsega ne preberešuser posted image


In, ti paše, ko te zasledujem?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 13:34:23   
Anonimen
vedno bolj, ker me zabavašuser posted image

punce oprostite za smetenje.

lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 13:36:15   
Anonimen
Tako namreč ti nekaterim drugim greniš življenje. Jaz ga bom pa tebi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zakaj pa ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Boste dojile?
9.8.2007 18:30:04   
*tajda*
Raho sej ni vredno,ker patološki lažnivci so težek primer.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?