|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mama september
22.7.2007 12:47:08   
manca79
IZVIRNO SPOROČILO: ašun

SE DOBIMO NA STAREM NASLOVU!!!!!!
 
DELA


Ja kako no? Meni še ne dela user posted image

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Mama september
22.7.2007 12:48:50   
ašun
manca mora ti delat.

(odgovor članu manca79)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Mama september
22.7.2007 12:50:04   
manca79
Ne, res ne dela, tisto sporočilo je še vedno tam.

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Mama september
22.7.2007 12:54:12   
matejad
Meni tud še nič ne dela, je še kar tisto sporočilouser posted image

(odgovor članu manca79)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Mama september
22.7.2007 12:54:16   
ašun
probi preko tega linka

http://www.mama.si/forum/index.php

(odgovor članu manca79)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Mama september
22.7.2007 12:56:13   
manca79
IZVIRNO SPOROČILO: ašun

probi preko tega linka

http://www.mama.si/forum/index.php


Nič, bo treba še mal počakat, očitno user posted image

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Mama september
22.7.2007 13:00:47   
ašun
Ma to je pa čudnouser posted image ....

(odgovor članu manca79)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Mama september
22.7.2007 13:14:33   
ursikazala
Čao, evo mene s Primorske... sem malo na počitnicah pri starših (hehe, kako se to sliši pri mojih rosnih 37user posted image user posted image user posted image ). Z mojim sva si ta vikend vzela 'frej' - on je šel na morje na naš vikend - lovit ribe (to je njegov glavni hobi, tako da imamo vedno na krožniku zdravo prehrano), jaz pa malo se crkljat k staršem.

Vglavnem - včeraj smo imeli pod Ankaranom na fuzbal placu rave party in si lahko mislite... celo noč nažiganje bumbumbum (pa itak meni house ni nikoli potegnil), tako da hvalabogu za ušesne zamaške, drugače ne bi spala pet minutuser posted image
Z mami se potem nisva odpravili v Udine kot sva najprej načrtovali, ker bi bilo preveč utrudljivo zame... pa sva skočili le do Torri - tam pa bolj kriza, kar se tiče otroških štacun. Sem kupila samo en tak kouterček oz. dekico za v voziček (ima te barve notri, ful luškano).. pa zase potem ene par stvari user posted image - en tak lep puder roza šal in zraven torbico za večerno opravo (za k črni oblekci recimo - ful lepo), pa bižuterijo... Potem sva šli pa v Koper v Baby Center- tam so bili brez elektrike prej eno uro in pol... in je bilo v trgovini 35 stopinj... skoraj bi padla skupaj. Mi je še celo ena prodajalka prijazno prinesla kozarec vode, ko sem dobila napad kašlja... Seveda imam preveliko posteljico (80x150) in niso imeli nobenega kompleta posteljnine, tako da sem kupila ene par malenkosti, en kompletek za iz porodnišnice, nepremočljive podloge za posteljico, ostalo bom pa v Ljubljani. Nisem mogla več tam zdržat. Hvalabogu imajo eni naši prijatelji tu hišo z bazenom in smo se šli potem malo namakat proti večeru - je pasalo za znortuser posted image

No, zdaj pa dosti nakladanja, še moji podatki:

PDP 5.10. / Ursikazala (Ayatutaya), Ljubljana, user posted image , Nika, 8.8.07

Sicer imam še posvet pri prim. Cerarju 2.8. zaradi mojih napadov kašlja... imam nekaj med astmo in Kopb, pa bomo videli, če me bodo morali kaj bolj pod drobnogled vzeti med porodom. Zna se zgoditi, da bom načrtovano šla noter, s stalno prisotnostjo anestezista in EA (ker bogve, kako bo z mojim predihavanjem popadkov, ki mi bodo samo povzročali napade kašlja in s tem oteževali dihanje...).

Ašun, držim pesti za torbouser posted image da bosta tudi z Žano lahko šminkirali okrog.


(odgovor članu manca79)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Mama september
22.7.2007 13:18:51   
ursikazala
Aja, punce, je vam kaj slabo na momente? Kot da sem nazaj v 10. tednuuser posted image
Trebuh pa vidim, da imam kar velikanski, ni čudno, da slišim vedno pripombe: Zdaj bo pa kmalu, a ne..user posted image
Jao, kakšen valar šele bomuser posted image

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Mama september
22.7.2007 13:31:11   
ašun
Ursikazala tudi meni je še vedno na momente slabo. Mi je ena rekla, da je to prvi znak dehidracije......in sem res ugotovila, da če grem pit mi je bolje.


Pridi na star naslov!

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Mama september
22.7.2007 14:10:19   
skepsa
MENI NE DELA! user posted image user posted image

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Mama september
22.7.2007 14:13:40   
skepsa
IZVIRNO SPOROČILO: ursikazala

Aja, punce, je vam kaj slabo na momente? Kot da sem nazaj v 10. tednuuser posted image
Trebuh pa vidim, da imam kar velikanski, ni čudno, da slišim vedno pripombe: Zdaj bo pa kmalu, a ne..user posted image
Jao, kakšen valar šele bomuser posted image



Tudi meni je na trenutke slabo (pa ni zaradi dehidracije). Pač bom morala še to potrpeti - saj bo kmalu minilo user posted image

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Mama september
22.7.2007 14:25:57   
ašun
Meni je to tok čudno..... enim mama dela, enim neuser posted image  TheAngel, telebajsek (ena nova) in jaz smo se že načvekale in zdaj čakamo vas ostaleuser posted image .

(odgovor članu skepsa)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Mama september
22.7.2007 14:38:51   
matejad
Meni ne dela, pa če se na trepalnice postavimuser posted image user posted image

Meni je tudi na momente slabo, ne da bi bruhala, ampak vrtoglavica, slabost...Mogoče je to od vremena, so pa tudi rekli, naj gledam, kaj pojem zjutraj za zajtrkuser posted image In opažam, da mi je po mleku in kosmičih slabouser posted image user posted image  Haha smešno...

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Mama september
22.7.2007 14:39:38   
ursikazala
Smrkec, daj gor direkten link na septemberke recimo... očitno glavna stran ne dela...

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Mama september
22.7.2007 14:50:12   
ursikazala
Jaz pa sem jedla malo kruha, masla in marmelado/med... user posted image

Moja je pa zdajle zgleda obrnjena počez... ker čutim brce v desnem predelu trebuha... pa trebuh je trd tko počez. Kako smešnouser posted image , ko vidiš, kako se sprehaja..



(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Mama september
22.7.2007 15:03:58   
ašun
Evo direkten link septemberk

http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=13119&start=9240

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Mama september
22.7.2007 15:05:20   
ursikazala
ma ne dela, pa da se na glavo postavim user posted image

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Mama september
22.7.2007 15:09:53   
ašun
A mislite, da je to od povezave odvisnouser posted image ? Jaz imam siol adsluser posted image . Ne ve, nisem dovolj računalniško pametna, zakaj enim dela in enim ne! Sigurno bo pa vsem delalo danes do konca dnevauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Mama september
22.7.2007 15:29:16   
manca79
Meni še vedno ne dela, pa ne glede na to, katero povezavo probam... čudno user posted image

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Mama september
22.7.2007 17:57:30   
skepsa
Hja, meni tudi ne dela - ne glede kaj poizkusim. user posted image

Ašun in TheAngel - vidve sta očitno VIP in vama dela user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manca79)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Mama september
22.7.2007 18:15:36   
TheAngel
VIP pa ja... Dajmo malo adaware zalaufat pa hroče ubit. Pa piškote pobrisat da pozabi pa bo delalo. Akcija.

Meni ni bilo slabo in mi tudi sedaj ni. Mi pa počasi noge otekajo. Sranje. Ne boli samo ko se pogledam se ko žogica. Kar imajo v Angliji preveč dežja bi kako kapljivo lahko nam dali da se ofrišamo.

Še malo na zrak. Pol pa še ena runda službe pa smo za danes z vode.



_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu skepsa)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Mama september
22.7.2007 18:16:50   
TheAngel
AJA: orodja ... možnosti ... pokaži piškotke pa poiščeš mama.si pa brišeš pa se na novo začne zgodba. Da on to malo pozabi da je delalo pa ne pa to pa uno pa bo.

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Mama september
22.7.2007 19:21:50   
skepsa
Imam zelo dobrega računalničarja doma, pa mi ne dela. user posted image Upam, da bo kmalu no. 

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Mama september
22.7.2007 21:40:07   
TheAngel
Pol je pa predober. To sevamo mi svoje žarke da dela. To fantje ne morejo uredit.

No saj itak sedaj tudi meni ne dela heh. Breme lahko pišem lahko objavit posta pa ne morem.
Bodo mogoče jutri dokonca popravili. Ali pa je spet bum in je vse preobremenjeno. Kaj pa veš.
Meni ni delalo sem mal pucala pa je delalo pa spet ne... Eh


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu skepsa)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?