|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mama september
21.7.2007 19:53:34   
matejad
Buškica čestitke in superca, da imaš miceno že obrnjeno na glavicouser posted image Pa nisi nič čutila, da ti pa mogoče bolj dol že brca oz premika rokice?
Ker jaz jo/ga čutim že ful pod popkom, tko da mislim, da je naše dete tud že obrnjeno, konkretno bomo pa videli na Uz v četrtek, če je res...

Pa glede diplomske vse čestitke, jaz sem pa še daleč za njo...Izpite imam narejene vse, diplomsko se bom pa spravila pisati tam nekje spomladi.

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Mama september
21.7.2007 20:32:52   
TheAngel
Desci: Ja saj to je. Ne da ti za umret manjka motor ne da bo konec sveta. Samo kar boli včasih. Ti doma kar sicer res kdaj pa kdaj paše. On pa by the sea side. Kot obrneš. Kak dan je to "juhej kakšen mir se mi obeta" kak dan pa "grrr". Ista situacija 2 različna odziva. Bo dal duc.20 kak komentar - samo so mehkužni pa naj reče kdor kar hoče. Mi če smo cel dan doma najdemo kaj za počet pa kaj pobrišeš pa pometeš pa pač vidiš in najdeš in opraviš delo. Oni so pa kot da bi ujel metulja. Božčki "kar doma pa takle dan je" bi kar umrli...

Nalepke
ja jaz sem izbrala orke (sva oba precej nora na orke) pa en kompletek teh nalepk ki se ponoči svetijo in pojejo. Cene so smešno nizke. Da bodo zvezdice pele bom dala 15€... Tukaj dam 15€ samo da v trgovini izložbo pogledam hehe. Sem vse preklikala pa kar najdeš glede na velikost sobem kaj ti je všeč itd. Hude so pa une za na vrata.

Smajliji - tam na strani se ti spodaj spiše en link. Ga kopiraš tu in so neki čudni znaki ampak ko objaviš se vidi smajli.  user posted image

Buškica super da ste se obrnili. Tudi mi smo bodja že. Je pogledal "ročno" ne z UZ. Super diplomska - pridna zelo -  user posted image
Za plakat pa še 10 X bolj super heh. HVALA  user posted image




_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Mama september
21.7.2007 20:35:44   
matejad
TheAngel, kako pa izgleda ročni pregled??

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Mama september
21.7.2007 22:55:48   
TheAngel
Heh jaz pa znam besede zbirat.

Ulegla sem pa sprostiti sem se mogla. Potem mi je pa z roko pretipal vse od levega kolka oz te kosti no do desnega. Vmes pa EUREKA zatipal glavico, jo prijel in lepo povedal zraven, da je lepo gavilno obrnjen in da naj uživam nosečnost brez skrbi naprej. Ni bil moj G pa je bil zelo prijazen.

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Mama september
21.7.2007 23:35:36   
TheAngel
Ašun a si ti kaj gledala koliko v Kanadi torba stane? Ker imam zelo zelo dragega prijatelja tam pa tja naročiti ni problem. Če si jo tako zelo želiš.
Sem te nalepke itak tudi k njemu naročila. Upam, da bodo ta teden, ker on 1.8. pride v Slo za 3 tedne.
Poštnina pa tudi ne vem koliko ne bo. Ker ko gledam če nam pošlje kartico je več ko pol ceneje kot če jo jaz njemu tja. Pismo recimo pride preračunano v € 1,19 €. Pri nas bo kmalu po Sloveniji toliko.

Ker jaz sem malo gledala cunjice na eni strani. Bi si za 50€ nabrala same posrečene bodije in majčke itd itd. Pa sem rekla da sedaj ko bo tak ohitro prerasel ne bom. Bom pa za poletje 2008 sigurno kaj vzela.




_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Mama september
22.7.2007 8:15:47   
marinci
user posted image  x forum dela! user posted image

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Mama september
22.7.2007 9:00:08   
matejad
Meni še neuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Mama september
22.7.2007 9:18:16   
ašun
Dobro jutro.

Buškica me veseli, da ti je Lara nehala nagajat in se je ubrnila na glavo. Kar se pa tiče diplome......ta hudo imaš že za sabo, zdej te samo formalnost čaka. Srečno na razgovoruuser posted image

TheAngel to glede torbe je možno?user posted image user posted image user posted image  Zdej grem prečekirat koliko stane.....

Marinci meni tudi nič ne delauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Mama september
22.7.2007 9:20:39   
ašun





SEZNAM IZSELJENKuser posted image
(pdp, nick(star nick), kraj, spol, ime, naslednji pregled)

(PDP) 08.09.07, Lilly_21, Slovenj Gradec, user posted image , pregled 27.7.
(PDP) 09.09.07, manca79 (Nanna), Kranj, user posted image , pregled 8.8.
(PDP) 16.09.07, TheAngel, Kranj, PATRIK, pregled 3.8.
(PDP) 18.09.07, Asun (Smrkec), Pirniče, ŽANA, pregled 1.8.
(PDP) 19.09.07, Buškica (Karmesita32), Medvode, LARA, pregled 20.8.
(PDP) 24.09.07, matejad, Brežice, user posted imagepregled 26.7.

 
 
STATISTIKA
user posted image    6x
user posted image  1x
user posted image   2x
user posted image   3x




(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Mama september
22.7.2007 9:23:49   
marinci
Ja sem opazla da se gor nč ne dogaja, tud skor nobene ni gor, tu pa tam kera pride.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Mama september
22.7.2007 9:41:10   
matejad
Kako si pa prišla na x forum?

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Mama september
22.7.2007 9:54:01   
ašun
Jaz ne pridem na x forum.

TheAngel res bi imela tisto torbo. Sem zračunala, da pride cca 40€. Sej tisto so ameriški dolarji, a ne? Kako pa naj to naročim? Vpraši prijatelja če je zauser posted image

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Mama september
22.7.2007 10:00:16   
TheAngel
Kanadaski dolarji so pomoje. Ker je kanadska stran. Sem včeraj gledala.
BOm pogledala tekom dneva.

Sedajle se ravno z mojim naročilom bori heh ker imajo iz USA v Kanado neke komplicirane dostave če gre preko UPS.

Jaz sem dobila en mail da je na X formu nov post. Kliknem - NULa. Bo bo - nekaj se dogaja.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Mama september
22.7.2007 10:06:41   
TheAngel
Jaz sem pa včeraj preklilala ogromno strani pa diper bag pa to pa mi niti ena torba ni všeč.
Grem za tvojo mal kliknit kaj pravijo pogoji.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Mama september
22.7.2007 10:19:49   
Lilly_21
ojla

Kako ste kaj danes???
A da pravte,da X forum spet deluje, meni še neuser posted image  ...upam da bo čimprej, ker mi je nekako bolj "domač"...

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Mama september
22.7.2007 10:24:31   
TheAngel
Ja tu smo kar malo zgubljene. PA drugače vzudšje je.

Mene moti predvsem to da ne dobim maila ko kdo kaj napiše. Pol pa pozabim pogledat pa.. Oh ja.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Lilly_21)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Mama september
22.7.2007 10:36:31   
TheAngel
Sem poslala mail da pogleda prvo če je kje njemu blizu trgovina "Sears" pa če imajo torbo. Sicer ma pa tako jutri nalogo da malo okol kliče še za mene hehe. Bo imel takoj 30kg prtljage to me bo vesel.

A si na Hrvaškem kaj gledala?
http://www.media-commerce.com.hr/
Pa še ena trgovina je pa sem pozabila kako se ji reče - da je baje ful poceni pa ni da ni imajo pa ene točke se zbirajo pa ful ma smešno ime. Joj ko se ne spomnim.

Jaz se pa malo bolj k nahrbtniku nagibam. Je večji bi notri dala vseeee: plenico, flašo, previjalno podlogo, robčke, mojo denarnico... Da se znebim torbice.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Mama september
22.7.2007 10:37:43   
manca79
Hej čveke,

ste že pridne user posted image
jaz sem pa včeraj od sestre dobila cel kup enih cunjic za dete, pa stol za hranjenje pa zibko.. je tolk luštna. Zdaj ima pa moj "nalogo" da to lepo sestavi, pa smo že skoraj pripravljeni user posted image
Tudi meni X forum ne dela. Sicer sem na mail dobila obvestilo da me čaka novo sporočilo na mojo temo, ampak ni blo nič..

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Mama september
22.7.2007 10:55:51   
ašun
IZVIRNO SPOROČILO: TheAngel


A si na Hrvaškem kaj gledala?
http://www.media-commerce.com.hr/
Pa še ena trgovina je pa sem pozabila kako se ji reče - da je baje ful poceni pa ni da ni imajo pa ene točke se zbirajo pa ful ma smešno ime. Joj ko se ne spomnim.


Sem gledala, pa nimajo te barve. Sej če je ne dobim ne bo konec svetauser posted image .

V tej torbi notri je tudi previjalna podloga....


Res je, tukaj nismo domačeuser posted image , na x forumu sem malo spremljala tudi avgust in oktober, pa čvek na danes je lep dan......pa je čas minil. Tukaj je pa tok različnih tem, pa v nobeni se glih ne najdemuser posted image

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Mama september
22.7.2007 11:06:27   
TheAngel
Ja ta je tudi meni veliko manj oseben forum. Več folka pa vse nekako "mimo tebe teče". Če kaj napšiše ok če ne pač ne. Si številka heh tam smo pa še imena. Manjši so zato prijetnejši.

Jaz sem pa ugotovila da bi bilo pametno da sploh počakam da voziček pride ane. Kaj pa če je torba zraven. Če jo kupim sigurno bo zraven, če ne pa ne... Murphy. Če ne bom pa najbrž res bolj na nahrbtnik ciljala.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Mama september
22.7.2007 11:35:20   
TheAngel
A katera od vaš razume funckijo nenehnega prestavljanja kanalov na TVju?

To uro po TVju ni nič. Samo moj oče prestavlja pa prestavlja pa prestavlja pa itak ni nič. Kje je fora tega? Razen da mene nervira. Zakaj si ne znajo izbrat nekaj pa to gledat oz bi koristen kje drugje. Če rečeš "a bi ti olupil krompir" bo itak da bo samo sam od sebe pa ni šanse da dojame pa če je na mizi nož pa krompir pa vse...

Sem si kupikla knjigo zakaj ženske jočejo in zakaj moški ne znajo lagati samo še nisem prebrala. Tam notri je ena kao razlaga zakaj je to tao.. heh bom mogoče danes. Me res zanima če se to da razložiti.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Mama september
22.7.2007 11:53:50   
skepsa
Ojla!

Ste pa kar nekaj napisale, pa samo včeraj nisem nič spremljala.

Ašun moji podatki: PDP 20. 9. 07, Skepsa, Celje, user posted image , naslednji pregled 6. 8.

Vidim, da se nam je tudi Lilly_21 pridružila user posted image

Ker vam je nekaterim že nekaj delalo (star forum), upam da ga bodo kmalu usposobili. user posted image

Ašun vidim, da si na "lovu" za torbo user posted image Upam, da ti jo bo uspelo kje najdit.

TheAngel, ko boš prebrala knjigo, pa napiši kaj, da bomo videle zakaj moški ne znajo lagati user posted image


(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Mama september
22.7.2007 12:13:17   
ašun
SEZNAM IZSELJENKuser posted image
(pdp, nick(star nick), kraj, spol, ime, naslednji pregled)

(PDP) 08.09.07, Lilly_21, Slovenj Gradec, user posted image , pregled 27.7.
(PDP) 09.09.07, manca79 (Nanna), Kranj, user posted image , pregled 8.8.
(PDP) 16.09.07, TheAngel, Kranj, PATRIK, pregled 3.8.
(PDP) 18.09.07, Asun (Smrkec), Pirniče, ŽANA, pregled 1.8.
(PDP) 19.09.07, Buškica (Karmesita32), Medvode, LARA, pregled 20.8.
(PDP) 20.09.07, Skepsa, Celje, user posted image , pregled 6.8.
(PDP) 24.09.07, matejad, Brežice, user posted imagepregled 26.7.

 
 
STATISTIKA
user posted image    7x
user posted image  1x
user posted image   3x
user posted image  3x





(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Mama september
22.7.2007 12:18:07   
ašun
IZVIRNO SPOROČILO: TheAngel

A katera od vaš razume funckijo nenehnega prestavljanja kanalov na TVju?

To uro po TVju ni nič. Samo moj oče prestavlja pa prestavlja pa prestavlja pa itak ni nič. Kje je fora tega? Razen da mene nervira. Zakaj si ne znajo izbrat nekaj pa to gledat oz bi koristen kje drugje. Če rečeš "a bi ti olupil krompir" bo itak da bo samo sam od sebe pa ni šanse da dojame pa če je na mizi nož pa krompir pa vse...

Sem si kupikla knjigo zakaj ženske jočejo in zakaj moški ne znajo lagati samo še nisem prebrala. Tam notri je ena kao razlaga zakaj je to tao.. heh bom mogoče danes. Me res zanima če se to da razložiti.



To je sindrom Alfauser posted image . Jaz imam srečo, da imava samo 5 programov......sva mislila nabavit siol tris, pa je škoda denarja, ker zdej bova itak imela svoj "program"user posted image .

TheAngel kako je z tvojim kosmatincom, ki si je poškodoval tačko?

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Mama september
22.7.2007 12:24:58   
ašun
SE DOBIMO NA STAREM NASLOVU!!!!!!
 
DELA

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?