|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanja
8.11.2004 8:00:51   
Natas@
Pozdravljene,
stari smo 4 tedne in naš problem je takšen:
večkrat na dan se mu v ustih nabira neakšna skutica (sesirjeno mleko), ki ga zelo težko spravi ven, pri tem se skoraj da duši in zelo joka. ZAnima me kako ta problem odpravit.
Ima tudi zamašen nos, ki ga rešujemo s FR, pumpice pa še nimamo. Kakšno priporočate?
Zanima me pa tudi koliko časa se široko povija oz. kdaj je preged za kolke. zdravnika imamo šele v petek.
Kdaj ste pa začele dajat čaj in kakšen?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vprašanja
8.11.2004 8:51:11   
BARBARA R.
Pozdravljena! na vse ti ne morem odgovoriti,se bom pa potrudila.
:) Dokler je ptrok polno dojen,če je kadar koli želi,mu ni potrebno ponujati drugih tekočin.Tako,da sem jaz Kristini prvič ponudila nesladkano kompotno vodo pri štirih mesecih.Za čaj pa najbolj priporočajo kar klasično kumino in janež,ki pomaga tudi proti krčem.
:) Mi nismo nič široko povijali,ker je imela ultrazvok že v porodnišnici.Če uporabljaš Racman plenice ni potrebno široko povijanje.
:) Za čiščenje noska sem jaz najbolj zadovoljna s pršilom AquaMaris.Pumpico imam klasično,ki sen jo kupila v lekarni.Takšne so bile že pred 20-timi leti.
:) Glede sesirjenega mleka mislim,da nimaš kaj narediti.Bodi pozorna,da kupček podirata takoj in se ji ne bo čez celi dan vračalo v usta.

Upam,da sem ti vsaj delno pomagala,sicer pa se ti bodo še ostale javile s svojimi iskušnjami.Uspešno še naprej! ;)

:muca:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vprašanja
8.11.2004 9:15:39   
malika
Za čiščenje noska uporabljam prav tako fiziološko in vatico.
Glede na to, da se je začela kurilna sezona in je zrak bolj suh, lahko ponudiš kakšen čajček, vendar ni nujno, da go bo sploh vzela.Moj je začel piti šele pri 6 mesecih.Čaj lahko kupiš instant ali ga narediš sama 5 zrn kumine, 5 zrn janeža in 5 kamiličnih cvetov.

Lp

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?