|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   driska
4.11.2004 10:32:08   
mtd
oj, kakšni so simptomi pri driski pri dojenčku, koliko tekoče je blato? a kar naprej kaka?
kako bi to pozdravila? kak čaj ali kaj podobnega.
lp, hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   driska
4.11.2004 10:53:41   
Anonimen
Driska je čisto tekoča, po blatu "dišeča" voda, ki je na plenički skoram ni opaziti, tako tekoča je. Če pa je blato "kašasto", je pa v redu.

(odgovor članu mtd)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   driska
4.11.2004 13:06:48   
Anonimen
Stalno kakajo.
Trenutno razsaja viroza, nekateri iamjo drisko, drugi bruhajo, nekateri imajo oboje. Lahko je tudi nekaj povišane temperature. Ni nevarno, le dodajati je treba tekočino, da mali ne dehidrira. Je možno, da je kaj staknil, traja pa nekje 2-3 dni.
Pri nas so jo vsi imeli :(, razen mene!:)

Lp

(odgovor članu mtd)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   driska
7.11.2004 0:36:06   
Renny
Živjo!
Ravno zdaj sem peljala sinka v bolnico. Star je 4 mesece in je včeraj ob treh popoldan dobil drisko, med katero je bila pomešana sluz s krvjo. Moral je ostati v bolnici. Ful me skrbi, kaj je narobe.
Lp!

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   driska
7.11.2004 1:44:36   
ditka
Mi je kar hudo,ker si mogla svojga sinčka pelat u bolnico,pa da mata take probleme.Upam da bo kmalu bolje.Če so za njegovo drisko krivi "rota" virusi,bodo težave trajale nekaj dni.
Želim vama čimprejšnje okrevanje:rozica::rozica:

pozdravček od Ditke in Glorie:kuza::kuza:

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   driska
7.11.2004 12:04:38   
Renny
Hvala Ditki in Glorii za lepe želje. Ravnokar sem prišla iz bolnice, kjer so mi povedali, da je krvna slika OK, blato pa je še vedno na preiskavah in bo trajalo nekaj dni, da bodo znani rezultati. Upam na najboljše. Doma pa imam še eno čebelico, to je dvojčica od bolnikeca, tako da imam sedaj kar veliko skrbi in dela, saj želim biti vsaj nekaj časa s sinkom in moram dirkati v bolnico, nato pa še doma postoriti, tako da je vse lepo in prav.

Lep pozdravček od Renate, bolnikeca Žana in Anine :love:

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   driska
7.11.2004 15:30:16   
Anonimen
Renny, sem ravno pogledala vaš album. Ful ste fletna družinica in upam, da boste čimprej spet vsi skupaj.

(odgovor članu mtd)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   driska
8.11.2004 9:05:05   
Renny
Splišni! Hvala za kompliment in spodbudne besede. Tudi sama upam, da bo naš sinko čimprej ozdravel. Trenutno še ni nikakršnega izboljšanja. Izvidi še niso prišli, tako da še zmeraj ne vemo, kaj je pravzaprav narobe. Ko bom izvedela rezultate preiskav mi bo verjetno odleglo. Potem ga bodo lahko začeli temu primerno zdraviti. Imej se lepo in lep dan želim!

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   driska
8.11.2004 19:19:19   
mtd
sem šele zdaj videla ta sporočila,
tudi jaz želim malemu bolniku vse dobro.
lp

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   driska
8.11.2004 21:11:38   
Anonimen
Joj, draga mtd, oprosti, ker smo kar prešaltale. Kar se čaja za zapiranje tiče, je najbolje, če uporabiš posušene borovnice. Dobiš jih v lekarni. Če ste ugotovili, da imate res drisko, se čimprej pozdravite.

(odgovor članu mtd)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?