driska (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mtd -> driska (4.11.2004 10:32:08)

oj, kakšni so simptomi pri driski pri dojenčku, koliko tekoče je blato? a kar naprej kaka?
kako bi to pozdravila? kak čaj ali kaj podobnega.
lp, hvala




Anonimen -> driska (4.11.2004 10:53:41)

Driska je čisto tekoča, po blatu "dišeča" voda, ki je na plenički skoram ni opaziti, tako tekoča je. Če pa je blato "kašasto", je pa v redu.




Anonimen -> driska (4.11.2004 13:06:48)

Stalno kakajo.
Trenutno razsaja viroza, nekateri iamjo drisko, drugi bruhajo, nekateri imajo oboje. Lahko je tudi nekaj povišane temperature. Ni nevarno, le dodajati je treba tekočino, da mali ne dehidrira. Je možno, da je kaj staknil, traja pa nekje 2-3 dni.
Pri nas so jo vsi imeli :(, razen mene!:)

Lp




Renny -> driska (7.11.2004 0:36:06)

Živjo!
Ravno zdaj sem peljala sinka v bolnico. Star je 4 mesece in je včeraj ob treh popoldan dobil drisko, med katero je bila pomešana sluz s krvjo. Moral je ostati v bolnici. Ful me skrbi, kaj je narobe.
Lp!




ditka -> driska (7.11.2004 1:44:36)

Mi je kar hudo,ker si mogla svojga sinčka pelat u bolnico,pa da mata take probleme.Upam da bo kmalu bolje.Če so za njegovo drisko krivi "rota" virusi,bodo težave trajale nekaj dni.
Želim vama čimprejšnje okrevanje:rozica::rozica:

pozdravček od Ditke in Glorie:kuza::kuza:




Renny -> driska (7.11.2004 12:04:38)

Hvala Ditki in Glorii za lepe želje. Ravnokar sem prišla iz bolnice, kjer so mi povedali, da je krvna slika OK, blato pa je še vedno na preiskavah in bo trajalo nekaj dni, da bodo znani rezultati. Upam na najboljše. Doma pa imam še eno čebelico, to je dvojčica od bolnikeca, tako da imam sedaj kar veliko skrbi in dela, saj želim biti vsaj nekaj časa s sinkom in moram dirkati v bolnico, nato pa še doma postoriti, tako da je vse lepo in prav.

Lep pozdravček od Renate, bolnikeca Žana in Anine :love:




Anonimen -> driska (7.11.2004 15:30:16)

Renny, sem ravno pogledala vaš album. Ful ste fletna družinica in upam, da boste čimprej spet vsi skupaj.




Renny -> driska (8.11.2004 9:05:05)

Splišni! Hvala za kompliment in spodbudne besede. Tudi sama upam, da bo naš sinko čimprej ozdravel. Trenutno še ni nikakršnega izboljšanja. Izvidi še niso prišli, tako da še zmeraj ne vemo, kaj je pravzaprav narobe. Ko bom izvedela rezultate preiskav mi bo verjetno odleglo. Potem ga bodo lahko začeli temu primerno zdraviti. Imej se lepo in lep dan želim!




mtd -> driska (8.11.2004 19:19:19)

sem šele zdaj videla ta sporočila,
tudi jaz želim malemu bolniku vse dobro.
lp




Anonimen -> driska (8.11.2004 21:11:38)

Joj, draga mtd, oprosti, ker smo kar prešaltale. Kar se čaja za zapiranje tiče, je najbolje, če uporabiš posušene borovnice. Dobiš jih v lekarni. Če ste ugotovili, da imate res drisko, se čimprej pozdravite.




Stran: [1]