|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a rabim stajico?
25.6.2007 22:32:28   
Bubacka
Zanima me ena stvar... moja hcerkica stara skoraj 7 mes. Ze lepo sedi, imam jo na tleh na dekici... igra se z igrackami, z mano i ockotom... ne plazi se... ampak rada bi vedla po vasih iskusnjah, zaradi cesa dajo otrocke v stajico? Zarad tega da se dvignejo na nogice cim prej ali zarad varnosti, kdaj mamica rabi kaj nardit doma?... razmisljam ali rabim kupiti stajico, ali ne?... ker imam prenosno posteljico, in bi lahko ta malo bi dala v njo, ampak tam ni za kaj se oprejeti da bi se dvignila... A res pomaga stajica da se zacnejo dvigovat, ali lahko tudi brez?user posted image

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a rabim stajico?
25.6.2007 22:34:35   
ajna12
Jaz je nisem imela pri nobeni hčerki. Sem tudi jaz razmišljala a jo kupiti ali ne, pa se mi je na koncu res zdelo škoda denarja. Saj pravim, pogrešala prav nič.

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a rabim stajico?
25.6.2007 22:39:40   
Putka
Imela sem sposojeno, malo imela not predvsem zaradi varnosti. In da sem imela malo miru pri kuhanju, obisku wc-ja user posted image , se je lepo not igrala. Zelo težko, da se otrok začne dvigovati v stajci, saj nimajo tolko moči, da se na roke gor potegnejo. Naša se je zelo hitro postavljala na noge, ponavadi ob stolu ali mizici.

Meni je bila stajica super, bomo nabavili svojo (ali prenosno posteljo) ko bo čas za to.

Ko se bo hotla dvignit, bo že našla način, ne skrbi. So zelo iznajdljivi, še preveč. Tudi stene prenosne posteljice so dobra opora.


< Sporočilo je popravil Putka -- 25.6.2007 22:41:36 >

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a rabim stajico?
25.6.2007 22:40:26   
Anonimen
Mi je nismo uporabljali.

Kolikor se meni zdi je namenjena bolj temu, da ima mamica vsaj malo miru (za kar lahko uporabiš tudi prenosno posteljico).

Za dvigovat se je dober tudi kavč, če vam ga ni škoda user posted image  user posted image , pa še bolj trdna in stabilna opora je.

(odgovor članu Bubacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a rabim stajico?
25.6.2007 22:45:52   
Anonimen
Mi je nismo imeli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a rabim stajico?
25.6.2007 22:52:17   
Marogica
Mi smo jo imeli pri obeh, in bi jo zopet uporabljala, če bi še imeli kakšnega otroka. Mi stanujemo v hiši in če je bilo teba iti v klet po pijačo, mleko, ali je pozvonil poštar...kam z otrokom? OK, poleti bi ga lahko še s seboj vzela, pozimi, da bi ga pa oblačila, zato, da bom podpisala priporočeno pismouser posted image user posted image  Ne.

Otroka sem dala v stajico tudi, ko sem morala na WC ali na cigareto(ne kadimo v bajti), ali ko sem kaj kuhala in ko sem hotela 10 min miru, ko mi je stal neprestano za nogami...

PRoblemov ni bilo nobenih, otroka sta se igrala-občutek "kletke" imamo samo mi, starši, otroci ne komplicirajo tako zelo. Nikoli...

Kasneje pa mi je služila za mesto, kjer sem imela popsravljene igračeuser posted image .

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a rabim stajico?
25.6.2007 22:53:20   
andrejaz
pri ta prvem smo jo imeli in jo uporabljali samo občasno, največkrat je imel notri plastične žogice
pri drugi pa je nimamo, ker tudi nimamo prostora, pa je nič ne pogrešam

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a rabim stajico?
25.6.2007 22:54:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Kasneje pa mi je služila za mesto, kjer sem imela popsravljene igračeuser posted image .

Mi jo mamo tu za to. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a rabim stajico?
26.6.2007 9:53:38   
AKP
Pri obeh sem jo uporabljala že od tretjega meseca naprej. Otroka sem malo podložla in sta imela krasen razgled po stanovanju in sta se malo zamotla. Kasneje sta se zelo rada v njej igrala. Jaz pa sem v tistem času lahko lepo v miru skuhala ali pospravila, obesla perilo...  ker sem vedela, da je otrok na varnem. Jaz sem res zelo rada uporabljala in tudi otroka sta bila zelo rada v njej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a rabim stajico?
26.6.2007 10:01:11   
Anonimen
Jaz pa sem v tistem času lahko lepo v miru skuhala ali pospravila, obesla perilo... ker sem vedela, da je otrok na varnem. Jaz sem res zelo rada uporabljala in tudi otroka sta bila zelo rada v njej.



Enako.

(odgovor članu AKP)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a rabim stajico?
26.6.2007 10:08:28   
sonchica
mi smo jo imeli in jo še imamo za okras :))
ampak mali ni nikoli hotel biti not , pa sem mu noter nabasala igrač pa še igrač in je vse ven metal in kričal na ves glas!

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a rabim stajico?
26.6.2007 10:12:19   
martinuška
Mi imamo prenosno posteljico namesto stajice. Sem si rekla, da bom najprej to preizkusila, če bo ok, preden bom spet dala brezveze denar ven za nekaj, kar ne bom uporabljala. In zaenkrat se kar dobro obnese.

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a rabim stajico?
26.6.2007 15:23:04   
Naja30
Če imaš prenosno posteljo, lahko kar to uporabiš. Vsaj jaz bi, samo mi nimamo nič od tega in verjetno ne bom kupovala.

(odgovor članu martinuška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a rabim stajico?
28.6.2007 15:58:08   
lilka
Potem bom pa jaz prenosno posteljo kupila, če je lahko še za stajico, ker samo za na morje, si bi jo sposodila, sicer pa tako pretirano draga tudi ni.....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?