|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dotikanje trebuha
12.6.2007 15:01:30   
Laubica
No drage moje res hvala za moralno podporo ker sem res mislila da sem čudak ker mi to ne pašeuser posted image ,prej zgoraj sem mislila napisat da me SIN rad poboža in mi je N pobegniluser posted image ,tako da boste razumele kaj sem želela povedatuser posted image .No prej pri prvi nosečnosti se ne spomnim da se mi je to dogajalo ,sem delala v centru mesta in smo bili z strankami si bolj tuji,zdaj ko sem na svojem pa me imajo kar za svojouser posted image ,no sej je to lepo da so me sprejeli samo mi je to resnično odveč da me moški in ženske šlatajo

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: dotikanje trebuha
13.6.2007 10:32:00   
Anonimen
Jaz imam že od nekdaj težave z osebnim prostorom, že plesat na kaki poroki z neznancem mi je muka. In moj trebuh je še vedno MOJ trebuh, pa ne glede na to, da je sedaj še user posted image  noter. Saj se me v nenosečem stanju tudi nebi nihče dotikal po trebuhu, torej se me nima niti sedaj, ko pač štrli pol metra od meneuser posted image .
Dotika se ga lahko samo moj mož, ker je ta trebuh tudi del njega. Ostali bližnji sorodniki naj vprašajo če lahko in ga lahko pobožajo šele po dovoljenju. Ali pa tudi ne.Če se me pa nekdo kar loti, pa ga/jo pošlatam še jaz nazaj po trebuhu. Pol pa vedno začudeno pogledajo, da saj oni pa nič nimajo noteruser posted image . Ja in, a sedaj ker sem noseča pa je moj trebuh narodov blagoruser posted image
Sicer pa tudi ne bom pustila kar vsaki teti ali stricu ki mimo pride, da se steguje v voziček in user posted image  po ličkih šlatauser posted image ....

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: dotikanje trebuha
1.9.2007 11:43:33   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Jaz imam že od nekdaj težave z osebnim prostorom, že plesat na kaki poroki z neznancem mi je muka. In moj trebuh je še vedno MOJ trebuh, pa ne glede na to, da je sedaj še user posted image  noter.


Sicer pa tudi ne bom pustila kar vsaki teti ali stricu ki mimo pride, da se steguje v voziček in user posted image  po ličkih šlatauser posted image ....


Se popolnoma podpisem!!! Men je neprijetno bilo, je in bo ko se me ljudje dotikajo (kaksni znanci, ki se ne vidimo sto let in potem polagajo roke name...). Ze sedaj imam pikice ko pomislim, na tisoce tet, ki bodo lezle v nas vozicek user posted image .

Ko sem imela psa me je tudi blazno motilo, ko bi ga kr vsak bozal, ko je pa rencal so pa mene grdo gledali...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: dotikanje trebuha
1.9.2007 12:44:50   
Pia77
Ne vem, mogoče bi kdo celo rekel, da gre za fizično zadrgnjenost, ampak mene dotikanje 'kar tako brez veze' zelo moti. Imamo enega sodelovca, ki zelo rad objema ljudi (ženske:) čez rame in jim kuštra lase... Fuj.

Noseč trebuh se mi zdi tako intimen del telesa kot je nenoseč trebuh... Ko je bla moja sestra noseča, sem se njenega trebuha dotaknila samo enkrat ali dvakrat, da mi je pokazala, kako je trd in kako mali brca. Drugače pa se mi zdi zelo vsiljivo, skoraj prostaško, če te kar nekdo takole pošlata. Sicer še nimam kaj velikega trebuščka, boža me samo moj mož, pa enkrat me je moja teta, ki je pa itak vsa raznežena, tako da jo razumem. :)

Od prijatejic pričakujem, da me bodo pred božanjem vprašale, če lahko (so pa itak skoraj vse tudi same noseče, tako da božajo svojega :).

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: dotikanje trebuha
1.9.2007 16:52:18   
mišk
Vau, ste občutljive!!!!!??!!! V bodoče se bom nosečnico bala orenk pogledat, ka šele dotaknt!!user posted image  Sem slišala, da so nekatere ful občutljive glede dobronamernega dotikanja trebuščkov, ampak v taki meri?!!
Sicer se še nikoli nisem dotaknila nosečniškega trebuha razen svojega in zgleda da boljš, da se jih tudi nikoli v bodoče ne dotikam.
Ne vem no, jst sem to vedno jemala kot dobranamerno. Sploh k vem, da ima dost ljudi pa predsodke do nosečniških trebuhov. Jst pa tko rada in ponosno kar majco dvignem in pokažem trebuh, haha!user posted image  Ja, sej pol ko bom mela čist strijastga ne bom več tega počela.user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: dotikanje trebuha
1.9.2007 18:19:15   
suzanamai
Nimam take izkušnje, pa tudi delam z ljudmi, je pa res da na prvi pogled zgledam izredno nedostopna - mali zmaj, pa mogoče zato nobeden ne upa. Mislim da me še tašča še ni pobožala, ma tak rešpekt pred mano. drugače mi pa paše, če me kdo od mojih poboža, mojadva sta itak čist navdušena nad trebuščkom, tko da mi je včasih v javnosti kar malo nerodno. Sem pa ponosna na svoj trebušček in me ne moti če ga neznanci od daleč občudujejo. Je pa res da sama vedno vprašamuser posted image  če jo lahko pobožam, še svojo sestro sem vedno, se mi le zdi nekako intimna zadeva.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: dotikanje trebuha
1.9.2007 18:48:55   
mala pikica
Ko sem prvič odgovarjala na to temo, se mi trebušček še ni poznal. No, zdaj pa se že kar fajn pozna user posted image  Moram reči, da meni tudi ne odgovarja najbolj, da me vsi božajo. Pred časom sem domačim kar rekla, da me kar malo moti. No, zdaj ko pa je malo večji pa domačim kar rečem, da lahko pobožajo. Za ostale pa najraje vidim, da me prej vprašajo. Ne maram, da bi me kar povprek vsi božali.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: dotikanje trebuha
1.9.2007 21:28:07   
Ulaa
Mene tudi moti ce me kar kdo dotika. Je pa varjanta, da tisto teto - strica, ki si to drzne, enostavno zagrabis za rit - ker ma tko lustno user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: dotikanje trebuha
1.9.2007 21:48:53   
mamuška
JAz sem sicer tak, odprt človek, nimam problemov z dotiki, ampak kampanjsko šlatanje trebuha tudi mene moti.  Kaj pa vem, saj ni od vseh, je moj, je naš - nimam problemov, če se ga dotaknejo znanci, prijatelji, sploh če me vprašajo, če lahko - ni problema. Ampak da bi me kar en Ž otipaval - user posted image - NO GO! In bi to verjetno tudi povedala, pa ne vem, če prav lepo.  Ne vem, a nenoseče ženske tudi šlatajo po trebuhu? A da ne? ZAkaj pa ne? user posted image Pa naj preverijo, če je kak centim špeha več gor od zadnjega srečanja - a ni to dodbr razlog?user posted image

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: dotikanje trebuha
1.9.2007 23:36:54   
moki_c
Je pač tako, da s trebuščkom postaneš nekakšna javna last. KAr vsi bi se te dotikali. Vsekakor imamo pravico, da jim tega ne dovolimo.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: dotikanje trebuha
1.9.2007 23:48:50   
lemavrica
Ne razumem zakaj bi se moj trebuh spremenil v javno dobro samo zato ker sem noseča. Je še vedno moj in če se ga prej niso smeli dotikat se ga tud zdej ne bodo. Pa nisem občutljivasamo ne prenesem dotikov ljudi ki mi niso blizu.


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu moki_c)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Posteljno zadovoljstvo
binyy

Ali vas vaš partner zadovolji v postelji?

da, odlično (69%)

ne (7%)

lahko bi bilo boljše (24%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!