|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Letna prevleka Maxi Cosi Tobi
6.6.2007 21:35:09   
Anonimen
Kje jo lahko kupim in kakšna je cena? Pa zanima me tudi, če je res tako funkcionalna (da user posted image  ni vroče v njej)...ker naš se sedaj v Tobiju precej poti...

Hvala za odgovore.

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Letna prevleka Maxi Cosi Tobi
6.6.2007 21:44:58   
asso
V Baby Centru tudi preko spleta. Cena 29€

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=168204

Meni je v redu. Glih ne vem, če se toliko ne poti, ampak vsaj bolj prijetna koži je.

Lp asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Letna prevleka Maxi Cosi Tobi
6.6.2007 21:46:22   
ajja
Vem, da jih imajo v BC v treh barvah, cena je 25 EUR, evo link:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=164116

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Letna prevleka Maxi Cosi Tobi
6.6.2007 21:47:33   
ajja
asso, to sva usklajeni!user posted image

< Sporočilo je popravil ajja -- 6.6.2007 21:48:09 >

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Letna prevleka Maxi Cosi Tobi
7.6.2007 14:23:31   
pikapolona2
prjatlca mi je glih rekla naj ne kupujem...da je čist vseeno če ji dam spodaj frotirasto brisačko malo večjo pa narediš luknje tam ko so pasovi.

P

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Letna prevleka Maxi Cosi Tobi
7.6.2007 22:39:09   
pravljica
ma ne vem, če se splača v brisačo luknje delat user posted image  saj ena večja uredu brisača tudi toliko stane user posted image
meni se zdi prevleka vredna cene...imamo temno modro...glede potenja ne vem, logično gledano ga je sigurno manj, drugače pa je tudi prijetnejša za sedet, kot tudi za čistit, vsakodnevno (drobtine ipd.) in za pranje...avtosedež je kot nov, ko jo snamemo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Letna prevleka Maxi Cosi Tobi
9.6.2007 20:40:23   
Anonimen
Se strinjam s pravljico. Meni se zdi vredna denarja ta prevleka, brisače nikoli ne moreš tako dobro naštimat, se tudi guba med drugim in žuli otročka. In naša tamala se ziher bolje počuti v sedežu, ko je prevleka gor. Mi smo že v lupinici imeli prevleko in je bilo občutno boljše in smo zdaj  tudi za avtosedež nabavili.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Letna prevleka Maxi Cosi Tobi
27.6.2007 21:04:06   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Se strinjam s pravljico. Meni se zdi vredna denarja ta prevleka, brisače nikoli ne moreš tako dobro naštimat, se tudi guba med drugim in žuli otročka. In naša tamala se ziher bolje počuti v sedežu, ko je prevleka gor. Mi smo že v lupinici imeli prevleko in je bilo občutno boljše in smo zdaj  tudi za avtosedež nabavili.


Se popolnoma strinjam. Sej bi živce zgubila non stop brisačo popravljat... še posebno pri taki vrtavki...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Letna prevleka Maxi Cosi Tobi
27.6.2007 23:27:06   
eya
A pa je res tako hladna? Ker meni se frotir ne zdi tako hladenuser posted image  A ima kak efekt.se malčki res manj potijo?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Letna prevleka Maxi Cosi Tobi
28.6.2007 7:31:00   
miaxxx
Mi imamo to prevleko... imeli smo tudi že za Maxi Cosi in je super. Itak, da je otroku v najhujši vročini vroče tudi , če je ta prevleka, ampak vseeno nismo oklevali in kupili tudi za Tobija. Meni je že iz vidika, da jo lahko vsake toliko operem, res fino, da jo imamo. V končni fazi ne samo, da se otrok med vožnjo poti, ampak tudi bruha lahko ali pa, če ima slučajno kakšno žemljico v roki in potem umaže. Res nam ni žal in kupili jo bomo tudi za Romerja, ki ga imamo v drugem avtu.

Lp

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Letna prevleka Maxi Cosi Tobi
28.6.2007 7:34:21   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: eya

A pa je res tako hladna? Ker meni se frotir ne zdi tako hladenuser posted image  A ima kak efekt.se malčki res manj potijo?


Glih tako hladna ni, ker nima vgrajene klime user posted image user posted image user posted image  ampak že občutek na telesu je prijetnejši. Poskusi se ti ulešt v kratkih v največji vročini na neko sintetiko ali brisačo? Boš vidla razliko. Pa lepše vpija pot...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?