|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
6.6.2007 19:23:46   
Anonimen
Seveda. Če ne bi bilo njega bi bila po 5 urah dehidrirala. Mi je vsaj nekdo močil ustniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
6.6.2007 19:31:06   
tanikaa
ZA!

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
6.6.2007 19:52:08   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: muška


Ampak iz drugega stališča, pa je tako, da sam porod na nekatere moške pusti tudi nek pečat. Se pravi, na svojo partnerko/ženo nekateri gledajo kasneje drugače (nekateri seveda iz pozitivnega stališča, drugi pa ne!). Ne znam najbolj opisat, kaj želim povedat, v glavnem ne govorim na pamet ampak iz izkušenj! In iz tega stališča gledano parvim, da je bolje, da parterja NI zraven pri porodu!



Jah no, moj ni ravno stal ob vznožju postelje in snemal, je pa stal ob mojem vzglavju in skorajda ni videl krvi ali česa podobnega.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
6.6.2007 19:58:34   
ElaM
Za, absolutno, če si partner to želi. Meni je bil v veliko pomoč, mi je dajal masko za predihavanje popadkov, močil vrat in nosil vodo. Brez nejga bi mi bilo res težko.
Glede krvi in vsega tega, tudi moj pravi, da se sploh ne spomni, da bi bilo kaj krvavo. Takrat itak nihče še opazi ne teh organskih izločkov.

< Sporočilo je popravil ElaM -- 6.6.2007 19:59:15 >


_____________________________

:)

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
6.6.2007 19:58:53   
Anonimen
ZA!

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
6.6.2007 20:01:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris
Brez njega mi ne bi uspelo


O ja, to pa čist sigurno. user posted image  Še zdej bi bila noseča user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
6.6.2007 20:11:42   
Tanyka
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris
Brez njega mi ne bi uspelo


O ja, to pa čist sigurno. user posted image  Še zdej bi bila noseča user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
6.6.2007 20:13:21   
Tanyka
Drugače pa nisem zatouser posted image
To je čist odvisno od posameznice.Jaz npr. sem si takrat ful želela mir, tišino, da sem se imela čas sama s seboj ukvarjatuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
6.6.2007 20:20:49   
2 Sraki
Sploh ne vem kako bi brez njega preživela tiste, vsaj za mene, težke trenutke. Ne vem kako ženske preživijo čakanje do poroda. Ker naju so pustili sama kar precej časa in si sploh ne predstavljam, da bi morala biti takrat sama.

Ker pa se je porod precej zakopliciral, pa sem bila vesela, da sta user posted image  in user posted image  preživela prve skupne trenutke, ko jaz nisem bila prisebna, tako sem vedela, da je tamalček v dobrih rokah.

(odgovor članu sky)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
6.6.2007 23:50:44   
Anonimen
Zraven.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 0:07:44   
bobek05
Sem ZA, ampak pri nas žal ni šlo skozi (CR)...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 6:49:15   
G in T
Sem ZA. Pri prvem porodu sem bila sama, pri drugem pa bom zagotovo z mojim, če le ne bo takrat delal.user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 7:10:14   
srki
Če je človek, ki bi to prenesel oz. ki ne paničari in ki se mu porod ne zdi noben bav bav, potem ja. Če pa je nekdo, ki ne prenese vsega tega oz. od katerega ni nobene pomoči, potem boljše, da ne gre in ostane doma, ker imajo več dela z njim, kot s porodnico.

Jaz mojega lahko samo pohvalimuser posted image . Zanimanje je treba kazat že od samega začetka in se o tem pogovarjat, ne pa samo govorit, ko pa je čas, pa rep med noge. So žal tudi taki.

Verjamem, da marsikdo tega ne prenese in če mu ni do tega, tudi ne vidim nič slabega, če ni prisoten na porodu. Vsak zase ve, kaj in kako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 7:11:28   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

O ja, to pa čist sigurno. user posted image  Še zdej bi bila noseča user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Tanyka, moja sestra je tudi taka, pri vseh treh porodih je bila sama, tako si je pač želela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 7:16:39   
Anonimen
Proti. Nisem žival, ampak tudi žival se ob porodu nekam zavleče in v miru opravi svoje.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 7:56:15   
Colt
Sem za. Če smo poleg pri ''inputu'', moramo bet poleg tut pri ''outputu'' user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 7:59:40   
Olivija
meni se zdi prav, da je zraven  in nikoli ne bom pozabila njegovih solznih oči (prvič, da sem ga vidla z mokrimi močmi). Edino v primeru, da ne bi prenesel pogled na kri, bi mu oprostila odsotnost. user posted image

En komentar na temo živali: "živalski očetje" ponavadi tudi ne skrbijo za svoje mladiče, no naš pes in maček zagotovo ne user posted image . Imamo pa en račji par, kjer sta obadva zelo aktivna in verjetno je on tudi zraven, ko zlezejo ven iz jajca.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 7.6.2007 8:02:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 8:04:13   
skuštrana
Zraven.
Meni sicer ni pasalo, da se me dotika ali počne karkoli okoli mene, mi je pa sama njegova prisotnost veliko pomenila. Njemu je pa tudi veliko pomenilo, da je bil prisoten pri tako velikem dogodku kot je rojstvo otroka, naše prvorojenka. Sedaj sem drugič noseča in bo seveda tudi poleg na porodu.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 10:11:18   
daka
Tudi meni je bil partner v veliko podporo.

(odgovor članu sky)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 10:16:52   
kapica
On si zelo zeli biti zraven, meni pa ni toliko do tega oz. vedno manj, ko se datum priblizuje.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu daka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 12:05:34   
Anonimen
Kapica.. kaj zdaj hijeniš okrog?

Haha, moj bo zraven. Je pred nosečnostjo govoril, da mu ni do tega, zdaj pa komaj čaka. Pa jaz bom tudi vesela, da bo tam...

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 12:15:06   
kapica
Zvesta, pa ti si tista, ko drugje skace in jo firbec matrauser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 12:17:02   
Pikica pokica
Prvič je bil poleg in mi je bil v veliko pomoč. Tudi tokrat si ne predstavljam poroda brez njega.
Prerezal je tudi popkovino in to je bilo posebno doživetje zanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 12:54:06   
ronja
Absolutno ja, če je seveda tudi on za. moj si želi bit in vem, da bi bil prav užaljen, če bi mu rekla, da ga nočem tam. No, saj če si predstavljam obrnjeno situacijo, bi bila tudi jaz na njegovem mestu. Sva se zadnjič pogovarjala, pa je rekel, da bi me sigurno probal prepričat, če bi bila proti, če pač ne bi želela, pač nima kaj, ampak vsaj probal bi...

Saj je bil zraven pri tem, ko je šlo not tudi zraven, pa naj bo še, ko gre venuser posted image ne brez heca, seveda, če si zaupata, ti je po moje lahko v veliko oporo. Vsekakor je lažje prenašat bolečine in čakat, če je zraven nekdo, ki ga imaš in te ima rad...

Če pa bi bil drugačen tip človeka, da bi paničaril, da bi mu bilo slabo ob pogledu na kri, če bi se sam sebi smilil, potem ga pa ne bi hotela zraven, ampak takega si niti za prvi del verjetno ne bi zbrala;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Partner ob porodu-da ali ne?
7.6.2007 13:29:09   
Ajvy
Če on sam izrazi željo za to, JA... jst vem , da bi šla težko rodit brez njega zraven... 
definitivno JA 

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?