|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Adaptirano mleko-predlog
6.6.2007 9:17:05   
Liona
Ojla,

do zdaj smo našega fanta hranili s Apatamilom Prenatal (za nedonošenčke), kateremo sem dodajala po par ml svojega, načrpanega mleka. Ker pa imamo že čez 3 kg, bomo hrano zamenjali. Kaj predlagate (glede na to, da ga hranim večinoma samo z adaptiranim mlekom). Za Aptamil se mi zdi, da ga včasih kar malo zapre. Naj grem na Aptamil Comfort (proti zaprtju) ali probam kaj drugega (Hipp, Novolac...).?

Hvala za pomoč

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Adaptirano mleko-predlog
6.6.2007 9:20:14   
LuLu
Je možno, da bi ga hranila sam s svojim mlekom? To bi seveda bilo najboljše za vaju.

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Adaptirano mleko-predlog
6.6.2007 9:23:29   
Anonimen
Jaz sem iz Aptamila, ki ga je zapiral, šla na Comformil, to je zdaj Aptamil Comfort, oziroma sem mešala Aptamil in Comformil približno v razmerju pol : pol.

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Adaptirano mleko-predlog
6.6.2007 9:26:46   
Špacka
 
Jaz sem Aptamil zamenjala z nemškim Hipp-om. Nobenih krčev, takoj se ji je uredila prebava, v glavnem super.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Adaptirano mleko-predlog
6.6.2007 10:02:59   
spelaz
Jaz sem tudi uporabljala aptamil comfort in je bilo vse ok. Še zdaj ji dajem AC2.

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Adaptirano mleko-predlog
6.6.2007 10:05:22   
Liona
LuLu, naš je bil rojen z 33 tedni in je bil prešvoh, da bi vlekel pri meni. Hranili smo ga po cuclju, se je navadil. Tudi zdaj ga pristavljam, ampak noče. Silim ga pa ne. Da bi ga hranila s svojim mlekom pa ni varjante, saj pije 100 ml na 3 ure, jaz pa v celem dnevu načrpak max. 300 ml. user posted image  Tako, da mi umetna ne uide.
Kateri Hipp pa naj vzamem. Pre ali kaj drugega???

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Adaptirano mleko-predlog
6.6.2007 10:26:33   
tinaaja
Kateri Hipp pa naj vzamem. Pre ali kaj drugega???


Liona, mislim, da je Pre za vas zaenkrat boljsi - nekako je bolj prilagojen za prebavo nedonosenckov. Tu morda malo preberi http://www.hipp.si/

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Adaptirano mleko-predlog
6.6.2007 10:28:13   
Špacka
IZVIRNO SPOROČILO: Liona

Kateri Hipp pa naj vzamem. Pre ali kaj drugega???


Kupi ga obvezno v Mullerju, od začetka sem kupovala Hipp 1.



(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Adaptirano mleko-predlog
6.6.2007 11:43:23   
anajmad
Naša Ula je rojena v 26.T in smo jo od začetka tudi hranili z Aptamilom-Prematil,ki si ga dobil samo v Kolinski in v lekarni. Potem z Aptamil-Pre,ki si ga že lahko dobil v Mullerju. Hkrati sem ji pa še dajala moje mleko,vsaj polovico obrokov cca enih 5. mesecev njene starosti.
Potem pa enkrat ni bilo Aptamila v Mullerju,pa sem kupila Milumil,ki je podobna sestava,samo bolj okusen in gost je.Takoj ga je sprejela,ni imela nevemkakšnih krčev po njemu in še lepše je kakala.
Ker se mi zdi,da Milumil in Aptamil imata največ teh dobrih snovi v mleku,ki jih potrebuje dojenček. Nedonošenčki so pa še bolj in ne vem.....probajte.
Mi ga še sedaj oz. ga Ula pije in ji ga bom dajala do njenega tretjega leta.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Adaptirano mleko-predlog
6.6.2007 12:39:49   
Nika v službi
Mi smo začeli z Aptamilom, vendar smo kmalu prešli na Hipp, izkušnje podobne kot Špacka.

Začeli s Hipp1, sedaj smo na Hipp3 (samo zjutraj), imamo pa 20 mesecev.
Kupujem ga izključno v Muellerju.

Lepo papcajte in rastite!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Adaptirano mleko-predlog
6.6.2007 22:07:01   
mpotocn
Pri nas pa se je najbolj obnesel Novalac, tudi proti zaprtju.

Drugače pa se prilagojenih mešanic ne meša med sabo in tudi z materinim ni prav dobro, bi blo boljše, če bi načrpano dodala v 1 ali 2 oz. 3 obrokih(se pravi 3-krat po 100 ml) - da ga probaš zbirat in shranjevat v hladilniku (kar ga boš načrpala).


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Adaptirano mleko-predlog
7.6.2007 15:35:25   
buša
če je po PREJU zaprt mu daj pred obrokom poparjene kamilice z dodatkom sladkorja vendar sladkor po okuso pa bo prebava zriktanauser posted image

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




število otrok
sarar

koliko otrok imate/nameravate imeti?

1 (15%)

2 (43%)

3 (35%)

4 ali več (8%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!