|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   umivanje zob
26.10.2004 21:04:49   
NinaŠ
Živjo, mi smo zadnje dni dobili prva dva zobka, pa me zanima ali ste tudi ve že od prvega dne umivali zobke? Jaz ne vem a je to nujno za zdrave zobe, a lahko počakam še kak teden ali dva da mal zrasteta? Sicer ima Anže igro mija, mija zobke (s krtačko) rad, ko pa mu jih poskusim obrisati z gazo - kakor naj bi se na začetku počelo (?!?), pa seveda ne odpre ust oziroma se kaj hitro skregava. Vaše izkušnje...?
Hvala, LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   umivanje zob
26.10.2004 21:15:29   
malika
Če jih umivata s krtačko potem gazica ni potrebna. Jaz mu jim umivam s krtačko in se mali tako smeje zraven-ga žgečka-prav luštno je. Ne smeš pa uporabljat nobene zobne paste. Kar navadno vodo ali kamilčke.

Lp

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   umivanje zob
26.10.2004 21:22:38   
saba01
POZDRAV

Jaz sem naši Špeli na začetku umivala,kar z gumijasto krtačko in ni bilo nikakršnih problemov.:kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   umivanje zob
26.10.2004 21:25:40   
VALENTY
Tudi mi mu zobke umivamo s krtačko in jo samo zagleda se že smeji.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   umivanje zob
26.10.2004 21:26:53   
NinaŠ
Hvala, zdaj me ne bo več skrbelo. Sem namreč mislila, da se jih s krtačko (gumijasto ja) ne umije dobro, ko sem poslušala čvek, čvek,... enga kupa pametnih mam. LP

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   umivanje zob
26.10.2004 21:34:49   
malika
Zdaj ko so zobki še mali in jih je malo ,je gumijasta ščetka še kar ok, ampak jo poskusi kar čimprej nadomestit s tapravo.

jaz imam tako mini, ko ima čisto malo ščetin in je tako fino mehka

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   umivanje zob
26.10.2004 22:01:09   
neja23
Mi imamo že kar osem zobkov in jih že od samega začetka čistimo z tapravo zobno ščetko.Naš sonček tolk uživa da jo včasih kar sama prime in si čisti zobke.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   umivanje zob
27.10.2004 9:14:58   
beti 1
Naš :duda: ma sicer samo dva zobka, ampak jih že od vsega začetka umivava z gumijasto krtačko. Ponavadi mu od začetka jaz malo podrgnem, potem jih pa sam umiva, pa seveda cele dlesni in jezička zraven, ker mene posnema, ker si skupaj umivava zobe.
lp
beti 1

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Alkohol v času nosečnosti
hmm...

Ali ste v času nosečnosti popile kaj alkohola? Npr. na kakšni obletnici in ali vas je skrbelo ali bo z otrokom vse vredu?

da, sem pila in me ni skrbelo (7%)

Sem pila in me ni skrbelo (3%)

Nisem pila (56%)

Občasno, ampak sem bila mnenja da ne bo škodilo (34%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!