|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sab Simplex
4.6.2007 10:49:30   
Maleal
Kako dajete te kapljice,na dudo ali se lahko dajo v mleko?Jaz sem ji probala dat v mleko,jo je res nehalo zvečer šraufat,a potem mi je vse zbruhala.user posted image  Koliko kapljic date v mleko?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sab Simplex
4.6.2007 10:54:26   
Anonimen
Žal sem že pozabila koliko kapljic se da,saj imaš v navodilih ali pa v lekarni vprašaj.Kapljic ne bi redčila,to je opzorilo tudi v navodilih.Na žličko.
Moja hči je poskusila še eno varijanto,tudi sama jih je nekaj pred dojenjem zaužila,pomagalo je njej in tamalemu.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sab Simplex
4.6.2007 11:25:47   
Blacky30
Jaz sem naredila tako: celoten cucelj od flaške sem vzela dol, nalila noter par kapljic čaja in kapljic Sab Simplex in mu dala samo cucelj v usta, da je posesal ven. Ampak nam te kapljice niso pomagale čisto nič, zato smo prešaltali na Lefaxin, ki ga kupiš v Avstriji. Te sem dozirala enako, le da nisem dodajala čaja, ker je bolj mlečno in ima okus po bananah, tako da je brez težav posesal.user posted image

Kapljice pa sem dala po navodilih, se ne spomnim več, koliko. Žal.

< Sporočilo je popravil Blacky30 -- 4.6.2007 11:26:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sab Simplex
4.6.2007 11:48:50   
Brbs
15, na žličko pred vsakim dojenjem.
lp

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sab Simplex
4.6.2007 20:29:28   
saraja
Mi smo tut imeli Sab simplex, pa ni niti malo pomagalo, kupili smo še antiflat, pa je res pomagalo. Jaz sem mu dala dve pumpici v flaško.

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sab Simplex
4.6.2007 21:07:42   
Brbs
vsakemu otroku pomaga drugo zdravilo, če sploh. Mi smo jih preizkusili kakšnih 6-7, pomagal je samo sab simplex.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sab Simplex
5.6.2007 10:16:22   
Maggie
Jaz sem jih dajala 7-8 pred dojenjem po žlički 2x dnevno in še 15 pred dojenjem pred spanjem.

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sab Simplex
5.6.2007 11:19:55   
lilka
V navodilih piše 15, jaz sem jih dajala 10 v žličko čaja v flaško. Zdaj dajemo Antiflat, moji bolj pomagajo. Jaz dajem pred vsakim dojenjem en špric.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Maggie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sab Simplex
8.6.2007 14:23:19   
happy mam
Jaz sem dajala 7kapljic pred vsakim dojenjem, po žlički!

_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?