Sab Simplex (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Maleal -> Sab Simplex (4.6.2007 10:49:30)

Kako dajete te kapljice,na dudo ali se lahko dajo v mleko?Jaz sem ji probala dat v mleko,jo je res nehalo zvečer šraufat,a potem mi je vse zbruhala.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Koliko kapljic date v mleko?




Anonimen -> RE: Sab Simplex (4.6.2007 10:54:26)

Žal sem že pozabila koliko kapljic se da,saj imaš v navodilih ali pa v lekarni vprašaj.Kapljic ne bi redčila,to je opzorilo tudi v navodilih.Na žličko.
Moja hči je poskusila še eno varijanto,tudi sama jih je nekaj pred dojenjem zaužila,pomagalo je njej in tamalemu.




Blacky30 -> RE: Sab Simplex (4.6.2007 11:25:47)

Jaz sem naredila tako: celoten cucelj od flaške sem vzela dol, nalila noter par kapljic čaja in kapljic Sab Simplex in mu dala samo cucelj v usta, da je posesal ven. Ampak nam te kapljice niso pomagale čisto nič, zato smo prešaltali na Lefaxin, ki ga kupiš v Avstriji. Te sem dozirala enako, le da nisem dodajala čaja, ker je bolj mlečno in ima okus po bananah, tako da je brez težav posesal.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Kapljice pa sem dala po navodilih, se ne spomnim več, koliko. Žal.




Brbs -> RE: Sab Simplex (4.6.2007 11:48:50)

15, na žličko pred vsakim dojenjem.
lp




saraja -> RE: Sab Simplex (4.6.2007 20:29:28)

Mi smo tut imeli Sab simplex, pa ni niti malo pomagalo, kupili smo še antiflat, pa je res pomagalo. Jaz sem mu dala dve pumpici v flaško.




Brbs -> RE: Sab Simplex (4.6.2007 21:07:42)

vsakemu otroku pomaga drugo zdravilo, če sploh. Mi smo jih preizkusili kakšnih 6-7, pomagal je samo sab simplex.




Maggie -> RE: Sab Simplex (5.6.2007 10:16:22)

Jaz sem jih dajala 7-8 pred dojenjem po žlički 2x dnevno in še 15 pred dojenjem pred spanjem.




lilka -> RE: Sab Simplex (5.6.2007 11:19:55)

V navodilih piše 15, jaz sem jih dajala 10 v žličko čaja v flaško. Zdaj dajemo Antiflat, moji bolj pomagajo. Jaz dajem pred vsakim dojenjem en špric.




happy mam -> RE: Sab Simplex (8.6.2007 14:23:19)

Jaz sem dajala 7kapljic pred vsakim dojenjem, po žlički!




Stran: [1]