|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: savna in solarij
29.5.2007 9:24:09   
Lanchy
Joj punce moje drage, ce bi vedela kaj bom povzrocila z odprtjem te teme, je ne bi bila spoh nacela....user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: savna in solarij
29.5.2007 9:24:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

user posted image user posted image user posted image user posted image  

Sisy se kar podpišem pod tole!

Ja točno tako, pa kaj pol, če smo jogurti,user posted image   imamo pa najlepše bušije, ki jih lahko s ponosom kažemo. In nisem še slišala, da bi kdo rekel: glej tale nosečnica je pa kot jogurt. Niti nobenemu na pamet na pade, da bi kaj takega izjavil ali pričakoval.

Pa ni se potrebno vsemu odpovedati, ne! Samo malo več za dobro otroka boste pa verjetno že pripravljene pogledati. ALi? Pa če 100 Pušenjakov reče, da solarij ni škodljiv, jaz ne mislim imeti slabe vesti,da bi lahko kakor koli pa četudi za 0,005% škodila otroku, da bi bila jaz lepo zagorela. To se mi zdi egoistično, in ne kot nekatere pravite, da moramo tudi malo na sebe gledati.

Niste več same! Dva sta. In dokler diham zanj, dokler jem zanj, dokler vse kar delam jaz čuti tudi moj še nerojeni otrok, sem se pripravljena marsičemu odpovedati, tudi ledvici. Aja, moram malo za sebe pogledati, ker bom z dvema boljše živela user posted image .

Bejžte no, k vragu pa tako razmišljanje, da se ne morete niti za teh 9 čudovitih, blaženih mesecev,  odpovedati enostavni stvari kot sta solarij in savna. Ne, razumem vas, res ne, sploh pa tistih, ki ste tako dolgo pričakovale svojo črtico.

user posted image


meni to bolj sliši na DEJSTVO kot moraliziranje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: savna in solarij
29.5.2007 9:39:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh



Pa noben stavek, ne leti, niti ni prej letel, na določeno osebo. Govorila sem posplošeno. Če pa kdo vzame kaj preveč osebno ali se počuti napadenega pa čisto njegova stvar. Če kdo vpraša za mnenje, pač povem svoje. To se pa valjda sme. Ali?

Lemavrica in Poopsie, ja spet moraliziramo, pa vidve tudi user posted image , vendar vsak vidi, sliši in bere tisto, kar pač želi.

Peace user posted image


Seveda vsak ima svoje mnenje. Ti pa se s svojim mnenjem spušča zelo nizko in podlo. In ne govori mi o tem kako ni letelo name, lepo prosim, nisem od včeraj, ja in to je napad, ko pišeš o nečem kar nimaš pojma in se dotikaš stvari, ki so boleče in jih nimaš pravice izpostavljati.. Bodi vsaj toliko poštena in priznaj in zagovarjaj tisto kar pišeš.

Jst sem daleč od moraliziranja, vsaka punca se odloči zase in če si kje v mojih postih zasledila moraliziranje, potem ti svetujem, da preučiš kaj pomeni beseda moralizirati. Jst nisem nikogar obsojala in se spuščala na nivo, ki je podel. Solarij, da ali ne, stvar posameznika in kakorkoli se kdo odloči je njegova stvar in to ne pomeni, da je oseba egoist in ne vem kaj še.

Preberi si svoje obsojajoče poste in potem še od lemavrice in moje in videla boš razliko med mnenjem in moraliziranjem.

Sicer se pa ne mislim prerekati, to je bilo to od mene. Ne bom se spustila tako nizko...

Radi se imejte...
user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: savna in solarij
29.5.2007 9:54:10   
Anonimen
Nekatere hodijo v solarij, druge uživajo po cele dneve v kokakolah, tretje v klobasih...

...in čez čas se pritožujejo zakaj ima otrok alergije, krče, premajhno glavo, zakaj so zatečene...

in nobena niti pomisli ne na to kaj je počela v nosečnosti...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: savna in solarij
29.5.2007 10:37:12   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

druge uživajo po cele dneve v kokakolah



a kokakola res tok škoduje al kaj? user posted image  men pa tooook paše.....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Katero ime vam je všeč?
lunca69



Staša (14%)

Žana (29%)

Cynthia (4%)

Neja (52%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!