|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
2.6.2007 13:29:05   
lilka
Ja je razlika kako moćne krčke ima kateri otrok, najini niso pomagale kapljice iz K.lekarn, ne Sap simplex, zdej imamo pa ANTIFLAT in je ful boljše. Jaz ji dajem pred vsakim hranjenjem en špric in je vredu.S tem da ji dajem Novalak za kolike in se tudi pozna.Enim pa ne pomaga prav nič in je res samo čas rešitev.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu gogi73)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
2.6.2007 15:04:37   
Naja30
Nam so pomagale koroške kapljice, ampak ni imela tako močnih krčev. Prinesla mi jih je pa kolegica iz Slovenj Gradca.

< Sporočilo je popravil Naja3 -- 2.6.2007 15:05:40 >

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
2.6.2007 15:40:00   
pika30
Jaz sem imela koroške kapljice in avstrijske Lefaxin in morem rečt,da so bile obojne super.Tudi Novalac proti kolikam je naša Ajda jemala,pa ne vem če je kaj pomagalo user posted image .Zvijalo jo je ponavadi samo proti večeru,čez dan pa ni bilo panike.
Prijateljica je imela ful probleme s svojo punčko,tak so jo krčki matrali,da je jokala skoraj ves dan pa ponoči tudi,pa sem ji jaz te avstrijske kapljice dala,ki bi naj res pomagale,ampak njen niso nobene pomagale...enostavno je pač počakala,da minejo krčki sami od sebe.No zdaj pri 4 mes pa ni duha ne sluha o njih. user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




imunski sistem
Lelly28 RR

ali otrokom dajete prehranska dopolnila za bolši imunski sistem?

da (11%)

ne (67%)

občasno (22%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!