|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kapljice za krčke - kje kupiti
17.5.2007 14:22:07   
MADMAX
vem, da je bilo na to temo veliko napisanega - vse smo tudi prebrali. Zanima pa me kje se da dobiti kapljice koroških lekarn zoper krče razen razumljivo v Koroških lekarnah? Mogoče malo neumno vprašanje, pa vendar
Hvala vnaprej za vse odgovore!

Naš Žiga je naš sončekuser posted image  !!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
17.5.2007 14:42:16   
kamy
Sab simplex se imenujejo po moje, da sem prav napisala! Kupiš jih v vseh lekarnah in pomagajo, ker sem jih jaz dobila predvčerajšnjim in je bolje!
Veliko sreče in lepih trenutkov!

LP,K

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
17.5.2007 16:17:24   
malička
jaz sem ih kupila v selnici ob dravi , ti pa povem da nam niso pomagale čisto nič, sedaj smo nabavili avstrijske kapljice lefaxin in ti rečem krčkov skoraj ni več, prej pa smo sprobali vse mogoče celo hrano smo menjali pa ni pomagalo nič ti rečem lefaxin je najboljše zdravilo zoper krčke

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
17.5.2007 16:18:20   
malička
to niso kapljice sabsimplex da nebo pomote to so kaplice koroških lekarn sab pa je drugo

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
17.5.2007 16:33:52   
Anonimen
Kapljice proti krčem imajo sedaj tudi v lekarni v Tržiču, jaz sem jih prvič (2003) naročila po pošti iz Dravograda, drugič (2005) pa sem jih dobila že v Tržiču

(odgovor članu malička)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
17.5.2007 18:26:39   
zungi
Mi smo šli iskati kapljice ANTIFLAT kar v Avstrijo (zares pomagajo), zraven pa smo vzeli še zeliščno
mazilo WINDSALBE (namažeš na trebušček).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
17.5.2007 20:20:46   
SanjaS
jaz ti lahko dam ena ful draga homeopatska zrnca k zares pomagajo...se dobijo pri nas, v Šk.Loki,  mi jih ne rabimo več in škatlica je skor čist polna....mali je imel eno samo noč krče in potem nikoli več.user posted image

lp,S.

P.S.

piši zs

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
17.5.2007 21:20:22   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: MADMAX

vem, da je bilo na to temo veliko napisanega - vse smo tudi prebrali. Zanima pa me kje se da dobiti kapljice koroških lekarn zoper krče razen razumljivo v Koroških lekarnah? Mogoče malo neumno vprašanje, pa vendar
Hvala vnaprej za vse odgovore!

Naš Žiga je naš sončekuser posted image  !!!!



Baje se jih da dobiti samo tam, tudi po pošti ne pošiljajo.
Prosi kakšno uporabnico RR-ja, ki živi na koroškem, če ti jih kupi in pošlje.

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
17.5.2007 22:04:11   
Miška76
Naša user posted image je imela kapljice iz lekarne Deteljica, ki se nahaja v Tržiču in ti povem, da so zelo v redu.Če se ti zdi predaleč, lahko tudi pokličeš in ti jih pošljejo po pošti, se pa zaračuna tudi poštnina user posted image .Za Sab Simplex sem pa slišala že od večih kolegic, da niso ravno najboljše, je pa odločitev tvoja.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
17.5.2007 22:34:56   
moci
enake kapljice, kot tiste koroških lekarn delaju zdaj tudi druge lekarne. mi smo jih kupili na viru, menda jih imajo tudi gorenjske lekarne...
sestava je pa enaka

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
18.5.2007 12:09:31   
annie17
Mi smo probali ze skoraj vse: Lefaxin, Sab Simplex, janezev caj, brinovo mazilo, zdaj pa smo si kupili se tiste kaplice koroskih lekarn. Ce je kdo iz MB, jih majo tudi v Selniski lekarni. Danes zvecer bom dala svojemu sinku.
Upam, da bo delovalo, ker zadnja dva dni je pri malemu ze tako bed, da se celi stegne in nikakor ga ne moremo skrciti!! To je pravi user posted image . Tak kot pri krcih odraslih, ko nikakor ne mores pokrciti npr. stopala in boli kot hudic. Mali pa se sevedauser posted image na ves glas. Tudi masaza ne pomaga. Vcasih kr ne vem kaj storit!

Upam, da se bo kaj na pozitivno premaknilo s temi Koroskimi kaplicami.
Aja, gor pise 3xdnevno,da jih naj jemljemo. Sem pa ze slisala, da jih nekateri dajejo tudi vec, npr. na dudo. Pa me zanima kaj vec o tem!!!

Cav


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
18.5.2007 12:18:50   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: malička

jaz sem ih kupila v selnici ob dravi , ti pa povem da nam niso pomagale čisto nič, sedaj smo nabavili avstrijske kapljice lefaxin in ti rečem krčkov skoraj ni več, prej pa smo sprobali vse mogoče celo hrano smo menjali pa ni pomagalo nič ti rečem lefaxin je najboljše zdravilo zoper krčke


Nam je lefaxin tudi najbolj pomagal. Sprobal pa smo neke avstrijske zeliščne, kuminov sirup, tržiške. In še sab simplex in mylicon (it.)

Vse te kaplice (koroške, gorenske..) so narejene na zeliščni osnovi. Nazadnje sem v lekarni kupila Gas Bimbi, ki je tudi na zeliščni osnovi, če pomaga pa ne vem ker nismo sprobal.

Nekaterim pomaga tudi Plantex čaj.

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
18.5.2007 13:08:04   
malička
annie jaz ti bom tak rekla te kapljice so zelo sladke in bi ti priporočala da jih dajaj kar toliko kot piše zaradi zobkov

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
22.5.2007 21:48:08   
miska2004
V Ljubljani v WTCju v lekarni imajo te kapljice, od gorenjskih lekarn, ki pa so narejene po receptu koroških lekarn.

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
23.5.2007 9:25:37   
darčif
jaz ti priporočam kapljice ANTIFLAT, katere se dajo kupiti v Avstriji, nam res pomagajo, tam se dajo še kupiti kremice WINDSALBE, ki jo mažeš okrog popka.ampak tega jaz sploh nisem kupila, ker že Antiflat deluje.

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
23.5.2007 9:43:19   
gaja*
Tudi nam niso kapljice koroških lekarn najbolj pomagale in res so sladke ko sto user posted image . Se niti nismo trudili preveč.

Zanima me, kako ste dajale avstrijske kapljice antiflat user posted image Naša user posted image je stara 7 tednov, ne mara dude, s flaško imamo tudi še kar težav, ker se samo dojiva... Ste zmešale antiflat z vodo, čajem?? Kakšno razmerje?

LP



_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu darčif)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
23.5.2007 11:34:57   
zalbi
mene zanima ali so antiflat in lefaxin iste kapljice?

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
23.5.2007 13:05:24   
darčif
jaz dajem ANTIFLAT kar direkt v usta pošpricam pa je.V navodilih pa piše,da lahko primešaš v mleko/čaj, vendar takrat ti mora vsega spit, da velja.

lp

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
24.5.2007 20:43:45   
ikonca
Pozdravljene,

zanima me: imam še 2 meseca do poroda in bom pač v avstriji kupila kapljice proti krčem ANTIFLAT.

ker ne obvladam ravno nemško me zanima ali je kakšna varinata predoziranja.
Recimo da ima krče, kolikokrat na dan jih lahko dam in koliko - ali se to meri po
kapljicah ali kako?

Saj veste, za zdaj je samo teorija, komaj pa čakam da bo še praktičen del.

Ali mazilo WINDSALBE, ki se namaže na trebušček, ravno tako pomaga krčem oz. je isto temu namenjen?

(odgovor članu darčif)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
24.5.2007 22:29:07   
Aja1
Nam je žal pomagal le čas.

_____________________________




(odgovor članu ikonca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
26.5.2007 22:34:27   
darčif
antiflat je zdravilo s pumpico in jo dvakrat pošpricaš v usta ali daš v mleko.jaz ne dajem več kot dvakrat na dan pa to je bilo le enkrat. mojemu ful pomaga nošnja na rokah s trebuščkom navzdol ali pa masaža trebuščka.Windsalbe je pa tudi temu namenjen.sicer se pa ne sekiraj prej, mogoče pa vi tega problema ne boste imeli. Ti se le sprosti in počivaj ter se v miru pripravi na najlepšo izkušnjo v življenju-rojstvo tvojega otroka.

(odgovor članu ikonca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
27.5.2007 21:54:33   
buša
IZVIRNO SPOROČILO: darčif

jaz ti priporočam kapljice ANTIFLAT, katere se dajo kupiti v Avstriji, nam res pomagajo, tam se dajo še kupiti kremice WINDSALBE, ki jo mažeš okrog popka.ampak tega jaz sploh nisem kupila, ker že Antiflat deluje.



tudi našemu so pomagale pa še enastavne so za uporabo PRIPOROČAM

(odgovor članu darčif)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
28.5.2007 10:30:35   
gogi73
Mi smo imeli kapljice iz Gorenjskih lekarn, so iste kot iz Koroških, dobiš pa jih v Tržiču.
Nam so bile bolj za tolažbo kot pa da bi pomagale, je v bistvu sam cuker not.
Tako da, smo jih dali skoz kr brez vsega, krče mislim.

_____________________________

Naš sonček je zasijal 07.12.2006!

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
28.5.2007 10:49:59   
majas
Joj moja svakinja je sigurno sprobala 3 vrste kaplic pa niso niti ene nič pomagale.
Pasal  je le navaden čaj iz janeža in kumine! Topel čajček pa se je pomiril.



(odgovor članu gogi73)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kapljice za krčke - kje kupiti
28.5.2007 15:38:11   
gogi73
Ja, tut čaj je boljši od kakšnih kapljic. Tale kumina, janež, kamilica je prav za dojenčke, pa še želodček jim zagreje.

_____________________________

Naš sonček je zasijal 07.12.2006!

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




buče
Lelly28 RR

Ali ste za noč čarovnic izrezali bučo?

da (33%)

ne (67%)


Število vseh glasov: 21

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!