|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Si pobrijete?
14.5.2007 13:07:26   
Anonimen
Jaz tudi uporabljam intimno milo + želetko. V nosečnosti ni bilo nobenih problemov, sem se sama pobrila 5 dni čez rok, ker sem vedela, da grem naslednji dan rodit. In ko sem prišla tja mi reče, da se bova obrili in naredili klistir, pa ji rečem, da obrita sem že. Pa reče, da se vsaka obrije, sam ne tm k bi blo treba ali pa preslabo. No in pogleda in reče, da je obrito enkratno.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Si pobrijete?
14.5.2007 18:23:41   
kapica
Hm, to sem jaz tudi ze slisala, da se ne sme depilacijska krema v nosecnosti uporabljat, ampak razloga ne vem vec. Mogoce zato ker je premocna (kemija v kremi) pa da bi lahko kakorkoli skodovalo.
Meni je pa se vedno najlazje z brivnikom in ogledalom. Gre cisto v redu.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Si pobrijete?
14.5.2007 18:36:14   
ikonca
Jaz jaz se tega poslužujem. zdaj imam ginekologa in še ni nič rekel. Sem pa prej imela ginekologinjo in me je vprašala zakaj. Na živce mi gre, da skoraj vsak na to gleda in spolnega vidika. razložila sem ji da imam precej močne menstroacije, ob stresnih dneh pa bel tok in da mi je to najbolj higijensko. Greš na WC in se "umiješ" z mokrim robčkom za intimne dele.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Si pobrijete?
14.5.2007 21:50:37   
ronja
Si nisem prej in si ne zdaj. Fantu je čisto všeč, če je muca mehka (najbolj mehke pa so seveda dlačice;), tako da nimam neke hude motivacije to probavat, verjetno kdaj bom vsekakor pa ne med nosečnostjo. Imam to veliko srečo, da mi dlake izredno počasi rastejo, tako da si bikini linijo in noge pobrijem 2x na leto in to je to.

(odgovor članu ikonca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Si pobrijete?
27.6.2007 13:07:09   
Anonimen


čisto pobrite ste ali urejene - bikini?



Včasih sem obrita čist na nulo, včasih si pa kakšen trikotniček ali črtico pustim. Ob strani po sramnih ustnicah sem pa vedno pobrita.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Si pobrijete?
27.6.2007 18:38:29   
Zasanjana
Včasih pobrita na nulo, včasih na črtico... odvisno kolk se mi ljubi. Največkrat uporabljam brivnik, kdaj pa kdaj tako na hitro žiletko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Si pobrijete?
28.6.2007 10:06:39   
ašun
Ponavadi sem pobrita na nulo. Zdaj, ko je trebuh že velik in si ta male ne vidim, se brijem kar malo na pametuser posted image , ko pa imam obisk pri g. mi pa moj user posted image  malo popraviuser posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Si pobrijete?
28.6.2007 10:30:51   
TANTRA
Jaz se brijem že zelo dolgo časa, odvisno od počutja. Enkrat čisto, drugič samo bikini...se boljše počutim in bolj čisto, če imam manj dlak...Imam ogledalo tako, da me ne skrbi ko bo trebuh večji... Mojemu pa je itak vse všeč.
Menim pa, da se ginekologi ne ozirajo na pobritost...Zanje smo itak številka...

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Si pobrijete?
28.6.2007 10:31:48   
TANTRA
Uporabljam pa navadni brivnik.

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Si pobrijete?
28.6.2007 15:53:53   
Anonimen
Sama si jo brijem že vsaj 10 let. Vedno čist na balin, ker mi je tako najbolj všeč.

(odgovor članu TANTRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Si pobrijete?
29.6.2007 16:18:56   
Anonimen
Zgleda, da sem čist za luno, ker si jo še nikoli nisem obrila. Edino zdaj pred morjem si bom pobrila tistih nekaj dlak, ki jih kopalke ne pokrijejo.  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Si pobrijete?
3.7.2007 13:49:51   
Anonimen
zdaj v nosečnosti si jo ne brijem, si puščam dolge dlakeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Si pobrijete?
3.7.2007 15:16:36   
koala
Jaz se brijem že veliko let, ampak izključno zaradi svojega boljšega počutja.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Si pobrijete?
4.7.2007 14:10:08   
nina.malina
Vedno sem obrita na nulo.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Si pobrijete?
5.7.2007 13:47:41   
murencek
Ja, tud jst si zadnje leto brijem na nulo. Če bi to prakticirala že prej, bi bila presrečna. Kajti tudi seks mi je zdej veliko boljši! Tudi moj je čist zadovoljen. In odkar sm noseča, mi je rekel, da mi bo pomagal, ko ne bom več sama zmogla.
Aja, uporabljam epilator v kombinaciji z brivnikom.

(odgovor članu nina.malina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Si pobrijete?
6.7.2007 9:22:10   
ajtak
Ja, sem vsekakor pobrita, preden grem na pregled vsakic na sveze, ker se mi sedaj med nosecnostjo dogaja, da se malo zanemarjamuser posted image
Kaj morem, ce se pa ne vidim vec...
Drugace pa vedno pustim crtico. Ce pobrijem vse me drug dan full srbi.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu murencek)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Si pobrijete?
6.7.2007 10:04:24   
tintin
Ne brijem (no brijem samo ob strani - bikini predel). Tudi dlake so tam s svojim namenom.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Si pobrijete?
6.7.2007 15:10:49   
Anonimen
Kolko pa ste stare tiste,ki se ne brijete?

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Si pobrijete?
6.7.2007 16:15:45   
valči
Morem vam nekaj napisat.Jaz se brijem od hčerinega poroda dalje,ker me je babica pred porodom pobrila na nulo.Pol pa so me rastoče dlake tako pikale,da sem se dalje brila.
Pa grem na prvi pregled po porodu in mi je bilo nerodno,pa preden grem na mizo rečem ginekologu,da mi je nerodnouser posted image On pa meni,ja kaj pa je?Jaz pa njemu,da sem obrita in da se morem brit,da me pikauser posted image On pa v smeh,ko ga vprašam,koliko se jih povprečno brije.In veste,kaj mi je rekel?Da mlade punce,mamice,do 35 let približno se brijejo v približno 80%Jaz  sem samo debelo gledala.In je rekel,da tiste do 25 let stare so večinoma pobrite.

Nisem mogla verjet,meni pa nerodno,sedaj bi mi bilo kontra nerodno


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Si pobrijete?
6.7.2007 19:49:55   
ajtak
user posted image , hecno ne.
Sej je isto tud s podpazduhami in nogami- gledam generacijo moje mame in tasce (50), se nobena nikjer ne brije, tako da dvomim, da gresta k ginekologu obriti user posted image user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?