|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Si pobrijete?
10.5.2007 13:57:40   
Anonimen
Mene pa zanima, ali si "malo pikico" pobrijete, ko greste h ginekologu? Jaz si samo bikini uredim, ker se mi zdi bolj estetsko. Ampak ne vem, kako dolgo bom lahko, saj čez moj trebuh (27.teden nos.) počasi več ne bom nič videla.

Kako pa urejate to ve?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 13:58:36   
Mina1
Jaz se urejena spodaj non stop, pobrita.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 13:59:34   
Mina1
Tudi skozi obe nosečnosti ni bilo težavic zaradi trebuščka. Lahko ti pa tvoj dragi pomaga, bo toliko bolj zanimivo in tako.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 14:07:53   
BLAŽIKA
Tudi skozi obe nosečnosti ni bilo težavic zaradi trebuščka. Lahko ti pa tvoj dragi pomaga, bo toliko bolj zanimivo in tako.


Ja točno tako je bilo tudi pri meni.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 14:14:15   
facka
mislim, da če se briješ oz. depiliraš, to delaš zaradi sebe in ne zaradi ginekologa

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 14:34:45   
Anonimen
čisto pobrite ste ali urejene - bikini?

In ali depilacijska krema škodi, ker to bi bilo najenostavneje....
Kaj pa ve uporabljate?

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 14:35:51   
Mina1
pobrita, z brivnikom, depilacijsko ti odvstujem.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 16:00:11   
mya26
Jaz pa se nič ne obrijem, tudi bikinija ne. Sej ko nimaš gor hlačk se ne vidi točno kje je rob, poleti hodim na nudistično tako da si ga nikoli ne urejam. Je pa res da nimam ful kocin izven roba hlačk. Jaz se le umijem, no sej to se vsak dan da ne bo pomote user posted image . Mislim da se ginekolog ne ubada z izgledom, to je enkrat tud povedal dr. Pušenjak. Mislim da jim je pomembna le higiena.
M

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 16:13:56   
Anonimen
Včasih popolnoma obrita, včasih frizurca, včasih samo ob straneh-bikini. Kakor mi pač takrat je, se sploh ne ubadam s tem kaj si bo G mislila ko me bo videla, ker jih je že isti dan videla 20 pred mano in 20 za mano. Kje pa se ima sedaj ona čas za ubadat z mano in njenim videzomuser posted image . Važno da je čisto in ne smrdiuser posted image .
Kaj pa se potem sprašujejo tiste ki imajo npr pearsing na tamali ali pa kak hud tatoo skrit pod hlačkami? G so pa videli že vse, tako da se jim tvoja res ne zdi nič posebnegauser posted image .

(odgovor članu mya26)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 17:53:33   
zrak
user posted image  za tiste, ki jim rata.. Jaz sem 35 t in žal mi to več ne rata. Do predkratkim je še vse uspelo... zdaj pa na žalost več ne, saj je niti ne vidimuser posted image .. da bom pa za tri dni obremenjevala dragega, se mi da.. saj po treh dneh z britvico, so že lepo vidno zunaj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 18:09:58   
Freycha
zrak, jaz se tudi ne vidim (32 teden), pa se vseeno sama. Si jo že toliko časa,da točno vem kje je kajuser posted image

moj dragi samo še pregled naredi, če sem kje kaj izpustila in tisto on pobrije. Se pa poslužujem želetke........

aja, pozabila povedati, da se vedno pobrijem pred pregledom, ker je MENI OSEBNO nepobrita grda in se ne bi ok počutila, da bi tako gledala moja G

< Sporočilo je popravil Freycha -- 10.5.2007 18:12:50 >

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 18:33:25   
Bubamaraa
vedno mi jo pobrije moj dragi in glih začelo se je to britje, ko sem bila noseča in si jo sama nisem več mogla in me je on začel... in še sedaj to z veseljem počne...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 18:44:15   
taja83
ojla
mene pa zanima zakaj ne z depilacijsko, ker jaz vedno kombiniram kremo in britvico?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 19:25:23   
lunca2
Jaz si jo čisto obrijem no sedaj ko se ne vidim spodaj me user posted image .user posted image Drugače pa si jo brijem že kar nekaj let in ne zaradi ginekologa pač pa zaradi sebe, meni se zdi bolj higiensko. Brijem pa se z britvico in prej nanesem peno za britje.user posted image


< Sporočilo je popravil lunca2 -- 10.5.2007 19:26:59 >


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu taja83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 20:00:47   
Anonimen
Jaz si jo tudi redno brijem. Enkrat me je dragi, pa je preveč žgečkalo, pa skoz sem se bala, da me bo porezal. No zdaj se sama on pa preveri kako in kaj.

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 22:37:02   
lelaval
Jaz si jo vseskozi brijem. Celo, dokle malo ne zrastejo, samo bikini, potem pa spet celo,... in tako dalje. In tudi v nosečnosti sem se - dokler sem videla, potem pa sem si pomagala z ogledalom.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Si pobrijete?
10.5.2007 23:04:27   
mehurčica
Pobrijem čisto-v nasprotni smeri rasti dlačic, da je gladko kot dojenčkova koža.user posted image Sicer se brijem zarad sebe, ker mi je tako všeč, ampak vseeno pa se čisto vsakič, ko imam pregled pri G tudi pobrijem. Bi mi bilo nerodno da bi imela kar nekaj na polovico. Pa še poznamo se. No, prej sem se pri drugih G tud vedno. Uporabljam pa intimno milo in britvico-razni geli in kreme za britje se mi zdijo preveč umetni za britje takšnih občutljivih predelov. V bistvu krem za britje nikoli ne uporabljam, ker je z dušbadom enak rezultat.



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Si pobrijete?
11.5.2007 5:38:19   
Anonimen
Jaz se brijem vsaka dva dni..tako kar na črtico, ostalo pa je gladko. Mojega niti ne spravljam zraven, da me kje ne poreže. Pa tudi tako dolgo se že brijem, da tudi vem že vse na pamet kje je kaj. Me zanima kako bo, ko bo trebuh tako velik, da se ne bom niti več vidla brituser posted image , po moje si bom pomagala kar z ogledalcem pa bo šlo.

LP

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Si pobrijete?
11.5.2007 8:06:43   
srki
Ker nisem imela velikega trebuha, sem to dokaj lahko opravila, mogoče je sem tam kaj ostalouser posted image .

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Si pobrijete?
11.5.2007 8:08:09   
srki
Sicer pa tudi, če ženska ni obrita, ni zame nič kaj takega, ene si pač ne marajo oz. jim je tako všeč, G pa so verjetno že kaj hujšega in neokusnega videli, kot eni smatrate nepobrite muceuser posted image .

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Si pobrijete?
11.5.2007 10:44:31   
valči
Jaz sem včasih govorila,da se nikoli ne bom brila,da pride do mehurčkov,skratka zelo proti.

Ko me je pred drugim porodom babica obrila celo,sem si mogla po parih dneh,ker je pikalo in tako sem nadaljevala.Brijem pa z britvico in gelom.

Preden grem h ginekologu,se obrijem,ker je tako grdo po treh dneh,pa še preveč dlak imam na vse strani,da bi se menda ustrašouser posted image

Zaradi sebe,ker se boljše počutim.
Zadnji odgovor.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Si pobrijete?
11.5.2007 22:56:13   
sandra85
js si jo normalno brijem...na zadnje sem si jo pred 2 dnevi in sem si jo s tako muko-pol me je tko spodaj trebuh bolel, pa sem v 23. tednu...kaj šele bouser posted image
sem rekla mojemu, da je blo to zaj do septembra zadnjič, da sem si jo sama obrila, da bo to zaj njegovo delo user posted image ...ker ne morem bit kosmatauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Si pobrijete?
13.5.2007 18:10:54   
Anonimen
Punce, ma s čim je najboljše, da si jo? Prej, ko še nisem bila user posted image , sem si jo z depilacijsko kremo, zdaj pa ne vem, če jo v nosečnosti lahko uporabljam... user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Si pobrijete?
14.5.2007 11:19:37   
majrim
hehehe....boge me ženske,kake probleme imamo...jaz si jo vedno brijem...zdaj s pomočjo dragega...traja malo dlje,ampak gre...in to kar z navadno britvico,se mi zdi najbolj sigurno...vsaj zdaj,ko gre nosečnost h koncu...
..imejte se lepo punceuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Si pobrijete?
14.5.2007 11:26:36   
Anonimen
tianna - jaz osebno se depilacijske kreme zelo izogibam, ker potem takoj fašem okužbo. Jaz že dolgo prakticiram kar intimno milo plus žiletko oz. fant mi je odstopil njegov mach3 (on je prešaltal že na boljše britvice) pa se s tistim brijem, to pa so zelo kvalitetne britvice pa še zelo dolgo zdržijo. S temi britvicami si res 1,2,3 konec, jaz se obrijem v par sekundah pa še zelo lepo do gladkega obrijejo. One navadne žiletke pa lahko res povzročijo mehurčke oz.mozoljčke. Če nisi alergična na depilacijsko kremo pa lahko tisto uporabiš, samo meni osebno se ne bi dalo tako dolgo čakati, da dlake odstopijo, so britvice bolj praktične.
Pa lepo britjeuser posted image user posted image user posted image . Aja ginekologa pa po moje tudi ne zanima kako imamo tam doli to urejeno, ko jih itak vidi na dan bog ve kolk.

(odgovor članu majrim)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?