|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: quinny buzz
28.8.2007 18:40:39   
Pinkyca
PIka30 no vidiš ti je že barbi007 odgovorila. Ne moreš pumpat z drugo pumpo. Mi smo zdaj nabavili tisto veliko tlačilko za avtomobilske gume pumpak - ima tlakomer gor. Ampak tako kot piše barbi007 moraš tudi s tako pumpo ventilček precej postrani nagniti in pumpaš malo ven malo notr. Mah....

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: quinny buzz
28.8.2007 22:36:13   
pika30
 
Jaz tako dolgo pumpam,da je čist trda,je pa res da gre dost zraka nazaj ven ko odstraniš tlačilko.S kompresorjem še nisem probala,bom pa naslednjič,če bo šlo.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: quinny buzz
29.8.2007 10:23:51   
Pinkyca
Tole materinstvo me bo tudi v mehanika spremenilo, kdo bi si mislil.user posted image

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: quinny buzz
30.8.2007 9:32:38   
lea23
punce tudi mi imamo buzza pa nimamo nobenih problemov z njim. res je pa treba malo bolj pazit ko pumpaš gume, ampak nam pa kr uspe da jih napolnimo s tisto priloženo pumpouser posted image
in sprednje kolo nam po 8 mesecih nič ne škripauser posted image
košaro pa smo uporabljali do 4 meseca. lupinice nismo nikoli prakticirali za sprehode, le za kakšen šoping in ko je bilo treba na hitro kam skočit z avtom ( banka, pošta, frizer, zdravnik,... )



(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: quinny buzz
30.8.2007 10:13:37   
Pinkyca
Ja LEA23 quinny buzz je zakon! Ne me narobe razumet sploh nisem razmišljala o drugem vozičku. Takoj ko sav ga z moim zagledala sva vedla da bova tega kupila. Vsi drugi so mi postali nezanimivi in grdi. Res je lep in tudi zelo sem zadovoljna z njim. Težavo s pumpo in pumpanjem bomo že odpravili.

ALI IMATE TUDI ORIGINALO TORBO?
Ker mi zmanjkuje prostora na vozu (mali že pošteno zaseda cel prostor košare)
razmišljam da bi si kupila še torbo - mislim da je originalno od spidija.
Kako ve rešujete prostorsko stisko na vozu?
Ali je katera ki uporablja torbo in previjalno podlago?
Ker je mace draga pa se ne bi rada zaletela z nakupom.
user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: quinny buzz
5.9.2007 11:37:49   
lea23
ja mi imamo od quinnya torbo za na ročaj vozička. ampak za daljše sprehode in obiske ( recimo ko smo od doma več kot 2 ur ) pa vedno vzamemo sabo še nahrbtnik od nivee kamor dam 1 kompletek za preoblečt, pa vsaj ena plenička, pa igračka, pa rezervna flaška za pit, pa ko je otroček večji tudi kašica,...
to torbo od quinnya imam pa vedno gor na ročaju pripeto. v njej so bolj moje stvari ( mobitel, denarnica, robčki, pa ena tetra plenica, pa flaška za tamalo, pa rezervna duda če nam prva slučajno pade na tla ).
je pa res da kamorkoli gremo nista niti na torba za na ročaj vozička polno nabasana in niti nahrbtnik od nivee ( ga nikoli ne nosimo na rami ampak ga vozimo spodaj v "nakupovalni košari ). tko vsaj takoj lahko najdem kar pač potrebujem..

zdj pa nevem a samo mi tolk kompliciramo da nam samo previjalna torba ni dovoljuser posted image   

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: quinny buzz
5.9.2007 12:10:37   
Pinkyca
Tudi mi smo si nabavili ta teden torbo quinny in je res super. Velika, gre na ročaj, lahko se voziš z odprto torbo kjer imaš na dosegu roke vse kar rabiš. Veliko je predalov pa še odpre se za 180st, tako da jo uporabiš za podlogo za usest se ali pa previt - čeprav je notri tudi previjalna. QUINNY je zakon!

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: quinny buzz
5.9.2007 14:51:34   
lea23
ja ful je super user posted image  brez nje si sploh ne predstavljam sprehoda niti nič user posted image
ampak mi moramo vseeno občasno imet zdravem še ruzak da vse zbašemo notri user posted image .

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: quinny buzz
5.9.2007 15:10:55   
kaya2007
kdaj pa lahko daš user posted image  v športni del? mi smo še vedno v košari...

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: quinny buzz
5.9.2007 16:56:11   
lea23
jaz sem jo dala ko je imela 4mesece in pol. moram pa rečt da se mi v dreamiju ni nič pritoževala, ker eni otroci nočejo bit dolgo v košari. no moje ni motilo, in če bi bilo treba bi bila še zdej.. glavno da je imela ona vedno pri sebi cel voziček igrač. igrače so zasedle več prostora kot pa ona sama

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?