quinny buzz (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


simonka -> quinny buzz (7.5.2007 16:48:38)

Pozdravljene mamice.

Rabim nasvet za voziček quinny buzz. Naš fant ima pri dveh mesecih že 61 cm tako da je že kar prevelik za košaro dreami in tudi za lupinico maxi cosi. Kdaj ga lahko dam v športni del ali pa poznate kako drugo rešitev ?

Hvala in papa




pika30 -> RE: quinny buzz (7.5.2007 17:06:17)

Moja babika je imela pri 3 mesecih 61.5cm pa sem jo že vozila v športnem delu pa je zelo uživala,naslon pa sem imela seveda spuščenega kolikor se da.
lp




simonka -> RE: quinny buzz (7.5.2007 18:49:58)

Hvala Pika za odgovor. Me pa še zanim če si ji kaj podložila pod ritko?




Dajanax -> RE: quinny buzz (7.5.2007 18:54:53)

Jaz sem jo dala v športni del pri 3 mesecih, imela je 65 cm. Uživala je 100 na uro.




Dajanax -> RE: quinny buzz (7.5.2007 18:57:06)

Podlagala nisem nič, se mi je zdelo da so oblačila in podloga dovolj priredile ležišče - bilo je namreč janurja. Seveda pa tega ne moreš primerjati s poletnim časom, ko so bistveno manj oblečeni. Moja je bila v kombinezončku, podloga pa je bila ovčka.




maja1488 -> RE: quinny buzz (7.5.2007 19:30:36)

Jaz bi ti raje priporočala (meni je pediater in fizioterapevtka) da malega voziš raje v lupinici. Moja tamala ima pri 8 mesecih 75 cm pa imamo še vedno lupinico za v avto.




pika30 -> RE: quinny buzz (7.5.2007 19:35:28)

Simonka jaz jo nisem nič podlagala,ker  imam novi model vozička in je  obložen s peno tak da leži ali sedi na mehkem.




simonka -> RE: quinny buzz (7.5.2007 20:15:14)

Dajana hvala, kje se lahko nabavi ovčka?  Je tudi za poleti ali samo pozimi?




barbi007 -> RE: quinny buzz (7.5.2007 20:27:04)

Našega smo danes pri šestih mesecih prvič dali v športni del, ker enostavno do zdaj ni hotel biti v njem. Ko smo ga vozili v dreami-ju, so mu noge ven štrlele, da me je bilo že sram hoditi z njim po mestu. Ampak on se ni dal motiti. Danes pa je bila prava štala, ko smo ga dali v športni del. Drl se je kot živina. In potem je čez pol ure zaspal, pa je bilo v redu.
No, upam, da se bo navadil saj je že skrajni čas.

Uživajte s quinny-jem buzz, saj je to najboljši voziček vseh časov!!!

lp




Dajanax -> RE: quinny buzz (7.5.2007 20:47:02)

Ovčko sem jaz nabavila v salonu pohištva, dobi se jo tudi na kakšni tržnici.  Prilagodiš (zrežeš) jo pa potem po meri. Za poleti je po moje ne rabiš, saj mu raje kakšno bombažno dekico spodaj pa bo.

Sem pa pristašica košare in športnega dela in ne lupinice. Po mojem mnenju je lupinica zgolj za krajše ture (beri: za kratek šoping) in ne za vozičkanje. Lupinico v avtu smo mi odstranili zdaj ko je mala stara 7 m in ima skoraj 9 kg. Maja če pogledaš pasove s katerimi pripenjaš malega v lupinici boš videla da je vse kar je nad 70 malo manj varno, saj le ti otročka objemajo in ne le pritiskajop navzdol v primeru trka seveda. Ampak da se razume, vse to je le moja izkušnja in na podlagi tega napisano mnenje!!




tevža -> RE: quinny buzz (8.5.2007 8:51:52)

tudi mi smo hitro prerasli košarico, tako da sem kupila vložek-podlogo od bebe comforta in malega dala v športni del. glede na to, da je že nekaj časa ne rabimo več, ti jo lahko prodam po simbolični ceni. če te zanima piši na zs.




MALINČICA -> RE: quinny buzz (8.5.2007 18:59:13)

Kakšna je ta podloga? Mi lahko katera pripopa kako sliko tega? Pliiiizzzzzz!




tevža -> RE: quinny buzz (8.5.2007 21:11:16)

je sive barve (Bebe Comfort) in pod ritko je "podložen trokotnik", ki omogoča, da otrok v bistvu leži. ima tudi vse luknje za 5-točkovni pas. žal pa nimam nobene slikice, ker je že pospravljena. povprašaj v Baby centru.
in lahko se uporablja tudi za v avtosedež.

lp






Emm -> RE: quinny buzz (10.7.2007 18:41:58)

Živjo.
Povejte mi nekaj je res da sprednje kolo od buzza šteka?
Nevem kako se naj lepše izrazim.
NAmreč nameravam ga kupit ampak me je ena gospa opozorila da je to serijsko in da so vsi taki da sprednje kolo šteka in da so vozički non stop na popravilu?




kaya2007 -> RE: quinny buzz (10.7.2007 19:24:54)

pri nas zaenkrat ne šteka...




matayuka -> RE: quinny buzz (21.7.2007 13:57:21)

Pri nas nič ne šteka...res je da imamo starejši model, ki je definitivno boljši, kot novi. Ima ga prijateljica in ni čisto zadovoljna. Glede športnega...Ajdo sem dala pri štirih mesecih. Voziček je širši in zato sem malo obložila z brisači. Moram povedati, da uživa 100 na uro.




barbi007 -> RE: quinny buzz (21.7.2007 16:41:54)

Pri nas pa prednje kolo ful šteka. Sicer ne vem, kako je pri drugih, ampak naš buzz je že čisto "znucan", pa je star šele osem mesecev. S sprednjim kolesom je pa tako: pri nas se je čez čas sprednje kolo tako obrabilo, da se enostavno včasih ne obrne. To opažam predvsem na gladkih površinah (npr. ploščicah). Kolo enostavno kar drsi po podlagi in se ne obrne v smeri vožnje. Sploh pa je [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] če se ti kam mudi ali pa imaš polne roke, pa še voziček moraš potiskat. Mislim, da je problem v obrabljenem materialu sprednjega kolesa.
LP




kaya2007 -> RE: quinny buzz (26.8.2007 10:51:43)

eno vprašanje-ali je kakšna razlika med novim in starim modelom kar se vodoravnega položaja športnega dela tiče?




petrazg -> RE: quinny buzz (26.8.2007 11:25:59)

Mi imamo tudi buzza in smo zaenkart zelo zadovoljni z njim. Sprednje kolo se nam je res zatikalo, ampak ga je oči razmontiral in podmazal. Dela kot urica... ga ne bi zamnejala za noben drug voziček.

Sicer je pa naš mali pri treh mesecih velik 65 cm in ga še vedno vozim v košari. V športen del sem ga dala enkarat , pa je zgledal tako nobogljeno. Jst ga še nekaj časa ne bom dala, saj je še kljub vsemu premajhen in ni dobro za njegovo hrbtenico.




Pinkyca -> RE: quinny buzz (26.8.2007 22:31:04)

Mi za1x še nimamo težav s štekanjem prvega kolesa (uporabljamo ga šele dober mesec) ampak guma na prvem kolesu je pa čisto že znucana in prepikana s kamenjčki. Pumpa nam ne dela, kolesa so slabo napumpana. Razmišljam o reklamaciji.




kaya2007 -> RE: quinny buzz (27.8.2007 11:38:30)

Razmišljam o reklamaciji


o reklamaciji pumpe? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Pinkyca -> RE: quinny buzz (27.8.2007 15:07:47)

ja!
a si pogledala kakšen ventilček je na gumah, ne moreš napumpat z navadno pumpo
in za toliko keša bi sori naj tudi pumpa delala




kaya2007 -> RE: quinny buzz (27.8.2007 15:26:00)

bom danes prav pogledala, pa ti sporočim kakšne je pri nas situacija s pumpami in ventilčki...mogoče ti bom lahko kako pomagala..




pika30 -> RE: quinny buzz (27.8.2007 15:30:27)

Pinkyca kako ti pumpa ne dela[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] kako si pumpala?




barbi007 -> RE: quinny buzz (27.8.2007 16:04:42)

Pri nas smo se tri mesece vozili skoraj s praznimi gumami. Pumpa, ki je originalna (kao), sploh ne pumpa. Ko napumpaš gume in hočeš pumpo odstranit, spustiš pol zraka iz gume. Problem je tudi, da se gum ne da napumpat z nobeno drugo navadno pumpo, ker je ventil nekako poševno in ne prideš zraven. Naš ati se je razkuril in napumpal gume s kompresorjem, ventil pa je moral upognit, da je sploh prišel do njega. No in zdaj imamo končno napumpane gume. ki pa bodo verjetno čez kak mesec spet čisto na tleh.
LP




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>