|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomarance :)
13.10.2004 13:31:58   
dory
Prihaja spet sezona pomaranc, pa kivijev in veliko drugih dobrot...med nosecnostjo sem tega pojedla na tone, zdej to zimo, pa bi rada ponudila tudi svoji mali trmici :)...mislite da je prezgodaj? Kdaj ste ve zacele uvajati tovrstne sadeze?

hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pomarance :)
13.10.2004 13:48:05   
kimi
Ej teja mene nekaj zanima. Sem ti kar sem napisala, ker tukaj boš 100% videla. Jaz živim pri fantu vendar sem še prijavljena pri mami. Ampak vrtec imava v fantovem kraju in patronažna sestra je napisala točno v kateri vrtec mora. Verjetno jaz ne bom morala igrati mati samohranilke kajne... če bodo vedeli da sem v kamniku prijavljena pa sem drugje. Koliko časa se pa čaka na vrtec.

No pa še to mogoče bo malčku pomaranča prekisla;) kivi pa verjetno bo ok, ker ima veliko vitaminov

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pomarance :)
13.10.2004 13:51:02   
dory
Hm na to ti tezko odgovorim...jaz zivim doma....ocka pa...kdove kje:zmeden:...tko da bo nas tamal do tretjega leta verjetno doma pri babici :)

Sicer so na CSD neki grozili, da bodo preverjali, a zaenkrat se ni nic...pusti stvari za neki casa tko kot so...s casoma pa bos vidla kaj bo najboljs...vsaj jaz bi tko nardila :)...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pomarance :)
13.10.2004 14:22:20   
Anonimen
teja haj...poskusi najprej z malimi količinami, C vitamin,ki ga vsbujeta ta dva sadeža mu sigurno ne more škodovati ta vitamin v črevesju veže železo,in se uporablja pri dajanju zdravil železa za slabokrvne.Dobro papanje sadja.:morje::sloncek::kuza:

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   pomarance :)
13.10.2004 14:23:32   
dory
A zato sem mela visok hg v nosecnosti 140 :)...


hvala neva6

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pomarance :)
13.10.2004 20:14:38   
malika
S pomarančo in kivijem počakaj vsaj do 10 meseca, ker sta alergena(kot npr. jajčni beljak)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pomarance :)
13.10.2004 20:14:44   
niki5
naš je imel prve 3 mesece take hude krče, da sem potem tudi bolj pazila kaj sem mu dala.. no tudi jaz sem bila prikrajšana za moje slastne mandarince :((

po moje bi lahko po malo poskusila in če ne bi imel s črevesjem oz. želodčkom kakšnih težav (napenjalo), verjetno ni nič napačno. Preveč C vitamina pa tako ne more biti, ker se sam potem izloči. Vem, da sem si pisala kdaj sem mojemu malčku kaj dala, škoda da ne najdem več teh zapiskov :( Zdej je sicer že velik, ampak že od majhnega poje ogromno sadja. Ravno prejle mi je vse mandarine pojedel :ups::ups:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pomarance :)
13.10.2004 20:15:53   
niki5
malika, tega pa nisem vedela da sta alergena :zmeden:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pomarance :)
13.10.2004 20:18:44   
malika
Ja, vso tropsko sadje(to nabolj dobro) je alergeno.No male količine ne, ampak pri tako majhnem dojenčku se splača počakat.:)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pomarance :)
13.10.2004 20:29:48   
niki5
sem zgleda pozabila, ker je od prvega že toliko časa preteklo :ups:
važno, da zdaj ''na novo'' vem ;)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pomarance :)
13.10.2004 20:32:27   
dory
Ma sem poskusla ze s kar precej stvarmi in do sedaj ni bilo nobene alergije...bom poskusla po malem pa bomo vidli :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pomarance :)
13.10.2004 20:51:38   
Seven*
Problem je v tem, da je pri alergenih zadevah ze prvic prepozno. Ker potem je dostikrat celo zivljenje alergicen na tisto zadevo. Jaz se pri teh zadevah kar knjig drzim in tega kar noter pise.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pomarance :)
13.10.2004 20:59:05   
jasmina
Pa še to, ko boš dajala kivi, mu odstrani tiste črne koščice, tako je nam svetovala pediatrinja, ker naj ne bi bile vredu za prebavo. Pa dober tek!:bravo:

jasmina

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   pomarance :)
13.10.2004 21:38:56   
Nataša R.
Midva sva žačela pri štirih mesecih jesti vso zelenjavo in sadje. Sedaj najbolj obužuje jabolke in hruške. Vsak dan jih dobi pri sosedih tako da jih sploh ne rabim kupiti. A ni to fajn.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   pomarance :)
14.10.2004 22:36:46   
ZARA
oj...teja...
jst sm ji pomaranco in kiwi ze dala...pa ji je blo kr vsec,no kiwi sicer ne tolk,zato pa bolj pomaranca v kombinaciji z banano in piskotkom,njamsi...po kiwi-ju je imela mal redek drekc tko da bom se pocakala drgac pa nic hujsega ni blo...

papa :miska:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




katero adaptirano mleko uporabljate
momacus

Prosim,da mi na ZS napišete razlog, zaradi katerega uporabljate izbrano mleko. Hvala,momacus,

APTAMIL (47%)

NOVALAC (21%)

HIPP (9%)

HUMANA (3%)

HOLLE (0%)

drugo (20%)


Število vseh glasov: 319

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!