|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD3 - kapljice - 100-tič
8.10.2004 14:47:41   
VITA74
Živjo,

mene pa zanima ali ste vse dajale oz. dajete te kapljice striktno, kljub temu da vaša otročke črviči?

Imam namreč prijateljico, ki je pred kratkim rodila, pa malega tako močno zvija, predvsem ponoči okrog 3-5 zjutraj. Sedaj pa želimo izločiti možne vzroke?

Hvala za pomoč, lp :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   AD3 - kapljice - 100-tič
8.10.2004 14:48:46   
dory
Ne, jaz sem z AD3 prekinila, ker je imel grozne krce...pocakala sem, da nisem dobila iz avstrije oleovit...po teh pa je bilo ok :)

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   AD3 - kapljice - 100-tič
8.10.2004 15:43:51   
ESA
Jaz sem pediatrinji povedala, da tamalega črviči in mi je predpisala D3 kapljice. Pozanimaj se pri pediatrinji.

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   AD3 - kapljice - 100-tič
8.10.2004 15:53:30   
mala
jest sem mu jih dajala kljub krčem ampak sem najprej začela z eno na dan in mu dajala par dni po eno kapljico potem po dve...je imel tud hude krče na začetku ampak se je navadil kar je treba je treba,sicer sem jih pa dajala šele po enmu mesecu in mislim da v navodilu tudi tako piše

lp:metulj:

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   AD3 - kapljice - 100-tič
8.10.2004 17:02:39   
kimi
Jaz mu jih dajem zjutraj tako, da ima krče takrat, ko je pri meni v naročju. In ponoči s temi krči nimava preveč težav. Sčasoma se kar navadijo. V porodnišnici so nama dali kar uro ta je bila 9 zjutraj.

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   AD3 - kapljice - 100-tič
8.10.2004 17:51:22   
Pupica
Majda, v torek smo tudi mi imeli prvo posvetovalnico, dobili kapljice, k sreči sem jih dala šele v sredo zjutri.Moja :muca: mala, ki je non stop spala, je bila celo sredo čez dan pokonc, sicer je tja do ene pol 12 ponoč jokcala pa stokcala, je pa potlej le zaspala.Isto v četrtek. No pa smo nehal dajat, kupili oleovid, zdej bomo pa vidl kako in kaj.

Jaz mislim, da so striktno kapljite to povzročile(mislim, da pediater ni zgledal tak Bedanc, da b mela nočne more:)-:)-)!

Poizkusi naj z oleovidom, pomoje se splača za naše:angel:!

LP

pupic in :muca:Tia(ki spet samo spi)

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   AD3 - kapljice - 100-tič
9.10.2004 10:25:28   
puncica
Mi smo mel Plivit D3, pa je tamalo tud črvičl, pa sem od kup mamic slišala da nič ne dajajo AD3, pa da je brez veze, pa ena patronažna je celo rekla da s tem čist črevesje uničiš bogemu otročku, skratka same čudne stvari, pa smo potem prešaltal na Oleovid D3, pa ni bilo težav, sam je pa patronažna rekla da je boljš Plivit. Tako da po moje če jo črvič naj mal počaka da otroček odraste za kak mesec dva, pa bi mogl bit boljš.

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?