AD3 - kapljice - 100-tič (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


VITA74 -> AD3 - kapljice - 100-tič (8.10.2004 14:47:41)

Živjo,

mene pa zanima ali ste vse dajale oz. dajete te kapljice striktno, kljub temu da vaša otročke črviči?

Imam namreč prijateljico, ki je pred kratkim rodila, pa malega tako močno zvija, predvsem ponoči okrog 3-5 zjutraj. Sedaj pa želimo izločiti možne vzroke?

Hvala za pomoč, lp :sloncek:




dory -> AD3 - kapljice - 100-tič (8.10.2004 14:48:46)

Ne, jaz sem z AD3 prekinila, ker je imel grozne krce...pocakala sem, da nisem dobila iz avstrije oleovit...po teh pa je bilo ok :)




ESA -> AD3 - kapljice - 100-tič (8.10.2004 15:43:51)

Jaz sem pediatrinji povedala, da tamalega črviči in mi je predpisala D3 kapljice. Pozanimaj se pri pediatrinji.




mala -> AD3 - kapljice - 100-tič (8.10.2004 15:53:30)

jest sem mu jih dajala kljub krčem ampak sem najprej začela z eno na dan in mu dajala par dni po eno kapljico potem po dve...je imel tud hude krče na začetku ampak se je navadil kar je treba je treba,sicer sem jih pa dajala šele po enmu mesecu in mislim da v navodilu tudi tako piše

lp:metulj:




kimi -> AD3 - kapljice - 100-tič (8.10.2004 17:02:39)

Jaz mu jih dajem zjutraj tako, da ima krče takrat, ko je pri meni v naročju. In ponoči s temi krči nimava preveč težav. Sčasoma se kar navadijo. V porodnišnici so nama dali kar uro ta je bila 9 zjutraj.




Pupica -> AD3 - kapljice - 100-tič (8.10.2004 17:51:22)

Majda, v torek smo tudi mi imeli prvo posvetovalnico, dobili kapljice, k sreči sem jih dala šele v sredo zjutri.Moja :muca: mala, ki je non stop spala, je bila celo sredo čez dan pokonc, sicer je tja do ene pol 12 ponoč jokcala pa stokcala, je pa potlej le zaspala.Isto v četrtek. No pa smo nehal dajat, kupili oleovid, zdej bomo pa vidl kako in kaj.

Jaz mislim, da so striktno kapljite to povzročile(mislim, da pediater ni zgledal tak Bedanc, da b mela nočne more:)-:)-)!

Poizkusi naj z oleovidom, pomoje se splača za naše:angel:!

LP

pupic in :muca:Tia(ki spet samo spi)




puncica -> AD3 - kapljice - 100-tič (9.10.2004 10:25:28)

Mi smo mel Plivit D3, pa je tamalo tud črvičl, pa sem od kup mamic slišala da nič ne dajajo AD3, pa da je brez veze, pa ena patronažna je celo rekla da s tem čist črevesje uničiš bogemu otročku, skratka same čudne stvari, pa smo potem prešaltal na Oleovid D3, pa ni bilo težav, sam je pa patronažna rekla da je boljš Plivit. Tako da po moje če jo črvič naj mal počaka da otroček odraste za kak mesec dva, pa bi mogl bit boljš.




Stran: [1]