|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pilates
22.3.2007 12:04:57   
nelly
Pozdravljene punce.Mene pa zanima kaj pa mislite o pilatesu.Jz bi zelo rada telovadila s pilatesom pa mi je drag cd če ga kupiš.Pride kar 40.50 eura.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pilates
22.3.2007 12:09:57   
Anonimen
Če imaš možnost si ga potegni z netauser posted image
Mislim, da če vztrajaš se ti pozna. Jaz ga imam doma ampak kar ne najdem časa, da bi telovadilauser posted image

(odgovor članu nelly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pilates
22.3.2007 12:20:21   
Anonimen
Ja potegn ga z neta. Maš ogromno verzij. Čeprav s pilatesom ne shujšaš ampak se pa fajn razgibaš in učvrstiš mišice-posebej trebušne. Jaz ga imam tudi sam se isto bolj prah nabira. Hodim pa na organizirano vadbo in je super.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.3.2007 13:58:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pilates
22.3.2007 15:23:57   
malecka
oj, vse ga tako hvalite, jaz bi ga tudi  user posted image pa sem totalni idiot user posted image kar se tiče tega, da dol z interneta vlečem. Tako če se mi katera javi za pomoč user posted image , ali pa da mi ga prepeče, se toplo priporočam. Prazen DVD sploh ni problemuser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pilates
23.3.2007 11:25:19   
monika30
Jaz bi bila tudi zainteresirana za cd, če bi bila katera pripravljena poslati po mailu ali prepečt.

Mam že knjigo, sam je lažje če gledaš.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
30.3.2007 7:54:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu monika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pilates
30.3.2007 8:02:20   
Taula
Jaz sem si ga dol snela iz neta. (mulce)
Vsem ki ga boste dol snele, predlagam da si prej pogledate ''predogled''..da vidite kvaliteto slike in pa kakšen pilates je sploh, ker je brezveze dol vleči celega, če je zanič.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pilates
30.3.2007 8:03:54   
Taula
Moj naslov pilatesa pa je: Winsor Pilates..Basic Step by step.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pilates
30.3.2007 17:42:55   
Anonimen
jaz imam slovensko sinhroniziranega. pa ga skoraj nič ne uporabljamuser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pilates
5.4.2007 7:15:39   
aisha3
Kako s pilates ne hujšaš?
Sej ni fora, da moraš švicati. Jaz lahko takoj zašvicam, ko kaj težkega nosim, pa še to ne pomeni, da hujšam.

In tudi ni fora v razgibavanju. Fora je samo ta, da se pravilno naučiš izvajati vaje. Ker če jih ne, je brez veze da sploh kaj delaš.

Lep primer, kako lahko z pilates in zdravo prehrano dosežeš lepo telo je moja znanka.

Jaz po 20 minutah ne švicam, ampak drugi dan pa težko ustanem iz postelje.
Ko tečem, švicam, naslednji dan nikjer ne občutim, da sem kaj delala.

Origianlne cd-je se ne da prepeči, ker so zaščiteni z kodo.

Na emule pa lepo pod iskalnik vpišeš winsor pilates in dobiš ogromno zadetkov, so tudi v slovenskem jeziku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?