|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 11:02:10   
mojcapr
Pri 2, 3 mesecih oba. Upam, da bo ta tretji tudi.

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 11:48:12   
Taya85
Mene pa zanima kako po koliko časa v kosu so spali vaši novorojenčki, poja pikica stara 1 teden spi podnevi v kosu tudi do 5 ur, ponoči pa se zbuja lačna na vsake 0,5 h-1,5h, tako da sama ne spim čisto nič. V porodnišnici pa je ponoči in podnevi spala kot bubica.
Če ima kakšna recept.....naj ga prosim zaupa, ker rabimo spanec user posted image

Lp

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 13:11:25   
ajja
Naš 2-mesečnik zaspi med 7. in 8. zvečer in se zbudi točno kot ura ob pol treh, nato se naje in spi še nekje do šestih, sedmih.
Taya85, naš je bil od začetka pravi zaspanec, tako da sem ga čez dan, sploh popoldan, budila na 2,5 do 3 ure., ponoči pa je spal,no jedel je 2x. Ampak si je hitro sam uredil urnik.

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 13:31:07   
skokica01
TAJA85 - Tudi pri nas je bil tak štos. Meni je pediatrianja svetovala naj novorojenčka nikar ne zbujam, četudi spi podnevi. Takrat spanje bolj potrebuje kot hrano. Ne se bati, da bo vedno tako . Naša user posted image  je potem nekje pri 1 mesecu bedela do 23h, pri 2. mesecih pa sva jo lahko dala spat že ob 20h. Vse pride s časom, le potrpeti je treba.

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 14:03:03   
miska2004
Vidim da vas je veliko srečk tukaj!
Jaz sem pa pozabila napisat, kako si predstavljam spat celo noč, jauser posted image  - recimo vsaj 8h v kosu. Naš gre namreč spat med 21 in 22 (to nekje od 3 meseca dalje, prej je hodil spat okrog 23 ali še čez), zjutraj pa ima dosti spanca okrog 7h, pol ure dol ali gor (seveda vmes je 2x ali 3x)

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 22:03:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miska2004)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
21.3.2007 11:57:14   
Sofi
Moj prvi je pri petih mesecih začel spati od 20.00 pa do 10. ali 9. zjutraj brez hranjena, brez jamranja...
Tam nekje pri devetih mesecih je spal od 20. do 8.00, pri enem letu pa se je začelo nočno prebujanje, ker želi imeti dudico, pa je ne najde, ker želi spati na veliki postelji...do trikrat na noč, ampak potem v hipu zaspi nazaj.

Drugi poba bo pa kmalu star pol leta in še zdaj je ob 22.00 zvečer in se zbudi za hrano še ob 3. ali 4. in spi še do 7.30. Tako je bilo, ko sva se dojila in tako je sedaj, ko je že cel teden na steklenički, ker je mlekca pač zmanjkalo. Tudi mene zanima, kdaj bo prespal celo nočuser posted image .

Ampak preseneča me dejstvo, da sta bratca in tako različna.
Sicer pa tako kot je ena napisala, do pubertete bodo že pogruntali...

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
21.3.2007 13:51:17   
Shorty_
Moja trimesečna miška je spala že tudi devet ur v kosu pri enem mesecu sedaj pa je ponavadi 4ur maxsimumuser posted image
zaspi okoli22 ob 1h in 4h in 7h poje podre kupček in nazaj zaspi ob 4h jo še previjem ker obvezno kakamo vsaj enkrat na noč. Kar gre not mora tud venuser posted image   dokončno vstane okoli 8-9h

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Pomoč med nosečnostjo
AjPu

Ali ste med nosečnostjo kdaj najeli pomoč pri hišnih opravilih?

Da, tedensko (5%)

Da, občasno (5%)

Bi si želela, a nisem (30%)

Nikoli. Ne maram tujih ljudi v stanovanju. (60%)


Število vseh glasov: 483

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!