|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj so vaši začeli spati celo noč?
19.3.2007 21:39:34   
miska2004
Ojla,
mene pa zanima, kdaj so vaši user posted image  začeli spati celo noč?
Naš je star 4,5m, pa se še zbuja 2x ali 3x na noč; včasih niti ne zaradi lakote, ampak ga matrajo vetrovi.

hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
19.3.2007 21:43:25   
Seven*
Noben od mojih otrok se ne spi celo noc.

Stara sta: Jakob skoraj 3 leta, Ema 1.5 leta.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
19.3.2007 21:48:06   
mojsoncek
Nas je pri dveh mesecih spal osem ur v kosu, malo pojedel in nato zaspal se za tri urce. Pri dobrih treh mesecih pa je spal tudi ze po deset ur (ko sem ga podojila, je/sva se malo nazaj zaspal/a). In tako je tudi ostalo.

Je pa tudi nasega prve tri mesece malo matralo napenjanje, ampak nikoli ni bilo tako "hudo" da bi se zbudil. Je pa zanimivo to, da se je to dogajalo vedno okrog pete ure zjutraj.

lp

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
19.3.2007 21:48:12   
Anonimen
Pri enem letu.

(odgovor članu miska2004)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
19.3.2007 21:49:01   
Anonimen
Odvisno kaj smatraš za celo noč. Tam po 6 do 7 ur je zelo kmalu spal, v bistvu od prihoda s porodnišnice naprej. Za dlje se pa ne spomnim, ker mi je bilo to v bistvu čisto vseeno. Pa če bi se 2-krat zbudil od recimo odmih zvečer do 8 zjutraj, se mi ne bi zdelo veliko. Sploh ne. Če in ko se je zbudil, je pa res samo pojedel in je že nazaj spal. Brez previjanja n podiranja kupčka.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
19.3.2007 21:53:51   
Anonimen
kaj je to spat celo noč?

(odgovor članu miska2004)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
19.3.2007 22:04:27   
Sandra*
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Odvisno kaj smatraš za celo noč. Tam po 6 do 7 ur je zelo kmalu spal, v bistvu od prihoda s porodnišnice naprej. Za dlje se pa ne spomnim, ker mi je bilo to v bistvu čisto vseeno. Pa če bi se 2-krat zbudil od recimo odmih zvečer do 8 zjutraj, se mi ne bi zdelo veliko. Sploh ne. Če in ko se je zbudil, je pa res samo pojedel in je že nazaj spal. Brez previjanja n podiranja kupčka.


Pri nas je takole nekako. Zaspi ob 8.00 potem pa se do 8.00 zjutraj zbudi 1-2krat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
19.3.2007 22:07:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

kaj je to spat celo noč?


Definicija po očku: od osmih zvečer do pol sedmih zjutraj, ko se vstane za službo.

Definicija po mamici: od osmih zvečer do desetih dopoldne, še raje do enajstih user posted image  user posted image . Ja, v bistvu še ne spi celo noč. Ampak do pubertete bo že pokapirala. Delam na tem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
19.3.2007 22:49:39   
Peli
pri 3. mesecih v enem kosu 5-8ur, drugače po 3 ure
pri 6. mesecu v enem kosu 8-10 ur, nato flaška pa še 2-3 ure
pri 12 mesecih od 20h - 7h, nato flaška in mogoče še do 8:30.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
19.3.2007 22:52:03   
Sandra*
Peli: Tvoj ni tak lakotnik kakor moj, čeprav mislim, da se moj fantič samo crklja pri meni. Razmišljam, da bi mu ponoči dala v flaš čaj, ampak ne vem kako naj mu jo poturim v usta, ker spi na trebuščku?

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
19.3.2007 23:43:43   
lelaval
Vsi 3- je spijo celo noč od začekta. So sicer bila obdobja, ko so se zbujali (krči, bolezni), a to ni nikoli trajalo dlje, kot 3 tedne. Ja, kaj čem, imam pač otroke zaspance. user posted image user posted image
Sem jim že, ko so bili v trebuhu, dejala, da bojo mogli spat, če bojo hoteli imet kaj od mame. user posted image user posted image  

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 0:20:57   
Petraa
Že od 2 meseca spi celo noč in to neprekinjeno cca 12-13 ur.Traja še vedno do danes,pa je star že 2 leti

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 1:21:25   
petra81
Od cca 8m naprej, ko sem ukinila nočno dojenje! Zdej ima vsako toliko obdobja ko se zbuja enkrat na noč, a ni hudega! Stara je pa sedaj 13m!

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 7:43:21   
lenika
Pri 6. mesecih se je nehal dojit ponoči in od takrat za moje pojme spi celo noč. Zaspi ob 20.00 in se nekje med 6.00 in 7.00 zjutraj zbudi za flašo mleka, nato pa zaspi še za kakšno uro. Pride pa kakšen dan, ko se ponoči predrami in mu dam dudo in tako zaspi v nekaj sekundah. Trkam in upam, da bo tako ostalo. Star je pa 10 mesecev.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 8:17:14   
sazi
Od 13. meseca dalje - z izjemami seveda. Se včasih zbudi še ponoči ali pa pred 6. uro zjutraj.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 9:11:15   
gogi73
Oh, srečnice! Pri nas pa ni take sreče, da bi še mami malo dlje zaspala. Moj zaspi tam okol 21.00-22.00, potem spi kakšne 2-3 ure, potem pa se prebuja na vsaki dve uri, včasih še prej, popije malo iz joške in zaspi nazaj. Poskušala sem ga že potolažiti z dudo, je ne mara in jo pljune ven kilometer daleč. Poskušala sem ga potolažiti, ne gre. Upam, da ne bo trajalo tako celo leto. Star pa je tri mesece.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 9:13:32   
dory
Da se res lahko pohvalim smo cisto 100% zaceli spati celo noc pri 2,5letih...prej pa zbujanje n krat na nocuser posted image ...

(odgovor članu gogi73)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 9:35:40   
krfjolca
Naš pri 4 mesecih zaspi ob 19, 20ih, prvo bujenje okoli 1h, potem pa na dve do tri ure. Dokončno me vrže v luft ob 6ih, maksimalno 6.30. 

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 9:44:26   
Nogavica
Živa pri 4 mesecih zaspi okrog 21h in spi do kakih 6h (včasih malo manj, včasih tudi uro več) brez hranjenja. Po previjanju in dojenju potegne še kako urco. Tako je nekje od 3. meseca naprej. Prej je zaspala bolj pozno - prvi mesec šele ob 2h, ampak vedno do jutra.

< Sporočilo je popravil Nogavica -- 20.3.2007 9:45:21 >


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 9:58:31   
spelaz
Jan (zdaj 2,5 let) - spi od 2 meseca non stop celo noč
Ema (4 mesece) - navadno se zbudi 1-krat na noč. Zaspi ob 8h in spi nekje do 3h, dobi flašo in spi do 6h-6.30. Je imela ene 3 prebliske, ko je spala od 8h do 6h (ravno danes) - prav paše na trenutke.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 10:19:45   
Vilma
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

kaj je to spat celo noč?


Se strinjam.
Čeprav naš je star šele 3 mesece in pol.
Bom povedala drugače.
Bruto spanja je pri nas 12 ur - od 20:00 do 8:00. Neto spanja pa cca 9 ur.
Vmes pa kakamo, se previjamo in matramo nazaj zaspat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 10:23:25   
Vilma
Sem pozabila dopisat, da ne bo pomote user posted image
Za malčka je neto spanja cca 9 ur. Za mamico pa 7,8. Odvisno kako hitro se uspem uspavat nazaj. user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 10:28:34   
eva1
Za mene je cela noč od 20h-8h in to je Luka prespal pri 8 mesecih, Alja je stara 2.5 meseca in že kakšen mesec spi od 20h do 3-4h, se podojiva in potem do 7-8h! 

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 10:41:07   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Odvisno kaj smatraš za celo noč. Tam po 6 do 7 ur je zelo kmalu spal, v bistvu od prihoda s porodnišnice naprej. Za dlje se pa ne spomnim, ker mi je bilo to v bistvu čisto vseeno. Pa če bi se 2-krat zbudil od recimo odmih zvečer do 8 zjutraj, se mi ne bi zdelo veliko. Sploh ne. Če in ko se je zbudil, je pa res samo pojedel in je že nazaj spal. Brez previjanja n podiranja kupčka.


Pri naši 3,5-mesečnici je zdaj tako. No, z občasnimi izpadi, za kar pa je vedno kriva ali polna luna ali vreme user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj so vaši začeli spati celo noč?
20.3.2007 10:57:43   
pearl
Naša pa je prvič prespala celo noč pri 2 m na morju. Smo mislili, da smo na konju, ko ji je parkrat uspelo. Zdaj pri 8 m pa praviloma spi od osmih do pol sedmih z vmesnim dojenjem 1-2x. Nikoli pa doslej ponoči nismo bedeli, niti na začetku. Že trkam, že trkam.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




KOLKI
čipka

(odgovarjajo tiste, ki so široko povejale svoje dojenčke) Koliko časa ste široko povejale svoje dojenčke?

par tednov (27%)

1 mesec (18%)

2 meseca (16%)

3 mesece (25%)

4 mesece (8%)

več kot 5 mesecev (6%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!