|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški sedež za na kolo
12.3.2007 21:11:23   
sanasan
malo sem jih gledala, pa se nikakor nisem mogla odločiti... zdijo se mi bolj ali manj enaki, cene pa različneuser posted image

ali mi katerega priporočate? pomembna sta mi varnost, čim višja kilaža in udobnost (ko zaspi med vožnjo)...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški sedež za na kolo
12.3.2007 21:31:41   
facka
Definitivno dober sedež je Hamax, je sicer višji cenovni razred, nam je služil skoraj do petega leta, lahko mu tudi malo naklona narediš

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški sedež za na kolo
12.3.2007 21:34:42   
sanasan
hvala za nasvet, si ga bom šla ogledatuser posted image

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški sedež za na kolo
13.3.2007 7:18:07   
honey
Jaz sem ga lansko leto kupila v BC, ne vem, katera firma je, ampak smo zelo zadovoljni z njim. Je pa tisti, ki ga namontiraš na ogrodje kolesa, tudi če se voziš po makadamu, da ga ne preruka, pa naslon se da poležat, da ko zaspi, se na pol uleže.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški sedež za na kolo
13.3.2007 9:17:34   
Ninica
Tudi mi imamo Hamax in ga že uporabljamo od 1 leta.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški sedež za na kolo
13.3.2007 16:46:05   
kalaxy
Kje pa prodajajo ta Hamax?

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški sedež za na kolo
13.3.2007 23:28:45   
zmajči25
Tudi mene zanima, kje se da dobiti Hamax sedež za kolo in kakšna je okvirno cena?

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški sedež za na kolo
15.3.2007 21:49:28   
Erdbeere
mi ga imamo tudi, pa sem ful zadovoljna...tole sem pa našla na internetu

http://www.veb-company.si/otroska_oprema_hamax.php

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški sedež za na kolo
20.3.2007 9:59:53   
sanasan
hvala vsem za nasvete

mi smo sedaj kupili belleli-jevega v bc (naslonjalo je nastavljivo) kjer je trenutno v akciji...in se mi zdi ok.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroški sedež za na kolo
21.3.2007 7:33:11   
honey
Sanasan, tudi mi imamo Belleli-jevega, zdaj sem se spomnila, ko sem videla napisano, je bil tudi v akciji v BC, ko sem ga lani kupila in je čisto super, sem zelo zadovoljna z njim. Čeprav je bil lansko leto mali star komaj 1 leto in me je prodajalka hotela prepričat za oni sedež za na balance, ampak se mi zdi, da je ta veliko bolšji, ker se da naslonjalo poležat - ker naš je vedno zaspal na kolesu.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroški sedež za na kolo
21.3.2007 10:49:10   
Lara28
Od kdaj dalje pa lahko uporabljaš sedež za kolo? in kako je s čeladami, se dobijo za tako majhne otroke. Naš je star 10 mesecev in ko zgine ta sneg se bi zelo radi kam zapeljali s kolesom... Pa za na moreje bo zakon. No takrat bo tako že 114 mesecev star.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroški sedež za na kolo
21.3.2007 12:18:22   
žlička
mi smo se vozili z 10 meseci in malcek je prov uzival, celado pa lahko kupis tam, kjer prodajajo sedeze in tudi mi imamo hamax sleepy model, pa dva adapterja, ker jer prestavljanje mnogo lazje

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroški sedež za na kolo
22.3.2007 11:46:18   
honey
Mi smo se začel vozil s kolesom pri 1 letu (1. aprila je bil 1 leto) in se je takrat ravno lepo ogrelo. Ja, čelado sva kupila najprej eno v Intersparu, pa mu je bila kmalu premajhna, potem sva jo pa kupila v BC - tako za regulirat in jo bo lahko imel letos še 100 %, mogoče še celo drugo leto, bomo videli. Ja, dodatni adapter smo pa tudi mi kmalu kupili, ker sedež si je mož namontiral na svoje kolo, potem pa midva sama nisva mogla nikamor.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroški sedež za na kolo
22.3.2007 18:49:42   
frutka_
toplo ti polagam na srce da kupi vsaj Hamax ali kaj  boljšega. meni se je lani zgodilo, da se mi je sedež za kolo dobesedno sesul. vpetje na kolesu (tisti del, ki ga na štel kolesa pritrdiš) je popustil. bil je namreč plastičen! sedež sva kupila v hervisu (europark) in prodajalec je zagotovil, da so sedeži enaki, le firma je druga. mi2 sva kupila cenejšega. kakšna napaka! če bi imela malega na kolesu, ko mi je sedež padel dol bi bila prava katastrofa!
kupi hamax in čelado z nastavljivim trakcem v čeladi. pazi tudi kakšno kolo imaš, ker so sedeži različni glede na pritrjevanje. če imaš kolo z blatniki je drugače kot če imaš kolo brez blatnikov. fajn kupuj!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?