otroški sedež za na kolo (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


sanasan -> otroški sedež za na kolo (12.3.2007 21:11:23)

malo sem jih gledala, pa se nikakor nisem mogla odločiti... zdijo se mi bolj ali manj enaki, cene pa različne[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

ali mi katerega priporočate? pomembna sta mi varnost, čim višja kilaža in udobnost (ko zaspi med vožnjo)...





facka -> RE: otroški sedež za na kolo (12.3.2007 21:31:41)

Definitivno dober sedež je Hamax, je sicer višji cenovni razred, nam je služil skoraj do petega leta, lahko mu tudi malo naklona narediš




sanasan -> RE: otroški sedež za na kolo (12.3.2007 21:34:42)

hvala za nasvet, si ga bom šla ogledat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




honey -> RE: otroški sedež za na kolo (13.3.2007 7:18:07)

Jaz sem ga lansko leto kupila v BC, ne vem, katera firma je, ampak smo zelo zadovoljni z njim. Je pa tisti, ki ga namontiraš na ogrodje kolesa, tudi če se voziš po makadamu, da ga ne preruka, pa naslon se da poležat, da ko zaspi, se na pol uleže.




Ninica -> RE: otroški sedež za na kolo (13.3.2007 9:17:34)

Tudi mi imamo Hamax in ga že uporabljamo od 1 leta.




kalaxy -> RE: otroški sedež za na kolo (13.3.2007 16:46:05)

Kje pa prodajajo ta Hamax?




zmajči25 -> RE: otroški sedež za na kolo (13.3.2007 23:28:45)

Tudi mene zanima, kje se da dobiti Hamax sedež za kolo in kakšna je okvirno cena?




Erdbeere -> RE: otroški sedež za na kolo (15.3.2007 21:49:28)

mi ga imamo tudi, pa sem ful zadovoljna...tole sem pa našla na internetu

http://www.veb-company.si/otroska_oprema_hamax.php




sanasan -> RE: otroški sedež za na kolo (20.3.2007 9:59:53)

hvala vsem za nasvete

mi smo sedaj kupili belleli-jevega v bc (naslonjalo je nastavljivo) kjer je trenutno v akciji...in se mi zdi ok.




honey -> RE: otroški sedež za na kolo (21.3.2007 7:33:11)

Sanasan, tudi mi imamo Belleli-jevega, zdaj sem se spomnila, ko sem videla napisano, je bil tudi v akciji v BC, ko sem ga lani kupila in je čisto super, sem zelo zadovoljna z njim. Čeprav je bil lansko leto mali star komaj 1 leto in me je prodajalka hotela prepričat za oni sedež za na balance, ampak se mi zdi, da je ta veliko bolšji, ker se da naslonjalo poležat - ker naš je vedno zaspal na kolesu.




Lara28 -> RE: otroški sedež za na kolo (21.3.2007 10:49:10)

Od kdaj dalje pa lahko uporabljaš sedež za kolo? in kako je s čeladami, se dobijo za tako majhne otroke. Naš je star 10 mesecev in ko zgine ta sneg se bi zelo radi kam zapeljali s kolesom... Pa za na moreje bo zakon. No takrat bo tako že 114 mesecev star.




žlička -> RE: otroški sedež za na kolo (21.3.2007 12:18:22)

mi smo se vozili z 10 meseci in malcek je prov uzival, celado pa lahko kupis tam, kjer prodajajo sedeze in tudi mi imamo hamax sleepy model, pa dva adapterja, ker jer prestavljanje mnogo lazje




honey -> RE: otroški sedež za na kolo (22.3.2007 11:46:18)

Mi smo se začel vozil s kolesom pri 1 letu (1. aprila je bil 1 leto) in se je takrat ravno lepo ogrelo. Ja, čelado sva kupila najprej eno v Intersparu, pa mu je bila kmalu premajhna, potem sva jo pa kupila v BC - tako za regulirat in jo bo lahko imel letos še 100 %, mogoče še celo drugo leto, bomo videli. Ja, dodatni adapter smo pa tudi mi kmalu kupili, ker sedež si je mož namontiral na svoje kolo, potem pa midva sama nisva mogla nikamor.




frutka_ -> RE: otroški sedež za na kolo (22.3.2007 18:49:42)

toplo ti polagam na srce da kupi vsaj Hamax ali kaj  boljšega. meni se je lani zgodilo, da se mi je sedež za kolo dobesedno sesul. vpetje na kolesu (tisti del, ki ga na štel kolesa pritrdiš) je popustil. bil je namreč plastičen! sedež sva kupila v hervisu (europark) in prodajalec je zagotovil, da so sedeži enaki, le firma je druga. mi2 sva kupila cenejšega. kakšna napaka! če bi imela malega na kolesu, ko mi je sedež padel dol bi bila prava katastrofa!
kupi hamax in čelado z nastavljivim trakcem v čeladi. pazi tudi kakšno kolo imaš, ker so sedeži različni glede na pritrjevanje. če imaš kolo z blatniki je drugače kot če imaš kolo brez blatnikov. fajn kupuj!




Stran: [1]