|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CUCKI???
30.9.2004 21:33:55   
ZARA
PUNCE!!!

Zanima me ce so vasi detki tut tolk zelooooo navezani na cucke kot moja :roza: **Zara**?????
Tko ga matra pa tako je nanj navlecena,da me prov skrbi kako jo bomo tega odvadl??!!
Sploh ko gre spat ni sans da bi zaspala brez njega.Cez noc ga sicer vcasih vrze ven,vcasih ne ampak ko pogrunta da ga nima tko milo :(( da je noro...
Kako jo bom odvadla,kako ste jih ve???

papa :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   CUCKI???
30.9.2004 23:24:01   
BARBARA R.
Pri nas je pa težava,ker ne mara dudke.Najboljši je prstek.Kako odvadit? Pojma nimam.Moja sestra je bila že tako velika,da jo je sama vrgla v stranišče.
:duda:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   CUCKI???
1.10.2004 7:29:28   
dory
No pri nas je bil po porodu tko sibek da dude enostavno ni mogel obdrzati v ustih...tudi mesec dni potem ni blo nic boljs...neki casa sem jo podlagala pa tud to ni pomagal...stat zraven pa mu jo drzat se mi pa tud ni dalo...no pa se niti ni mel prilike navadit na dudo...pac pa je ze zadovoljen, da se cimdalj crklja v mojem narocju pa je...krici pa tko al tko k je na volji...takrat pa nc ne pomaga :)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   CUCKI???
1.10.2004 8:29:49   
malika
Pa zakaj bi jo odvadla? Saj to ni nič takega.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   CUCKI???
1.10.2004 8:30:49   
malika
:ups:a to je duda? OK potem je to druga pesem.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   CUCKI???
1.10.2004 8:32:59   
ZARA
malika... sej je nebi se zdej takoj amapak ce se bo tako nadaljevalo pol bo noro :(( k se bo treba odvadit:zmeden:...al kaj... sej ne vem??

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   CUCKI???
1.10.2004 8:37:40   
malika
Pusti ji še malo. Moj jo ima samo ponoči in še to opažam, da vedno manj. Se mi zdi, da se sam odvaja:)- .Mogoče pa jo bo tudi ona počasi začela zavračat.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   CUCKI???
1.10.2004 10:43:10   
ZARA
Zaenkrat se mocno dvomim da bi jo sama opustila :zmeden::)-:zmeden:...Upam...

papa:rozica:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   CUCKI???
1.10.2004 11:01:15   
mehurčica
David ima dudico, ko postane siten ali ko gre spat. Včasih pa si jo kar tako tud v usta vtakne, če jo ima kje pri roki.:)- Jaz se sploh ne sekiram. Večno je že ne bodo imeli.:)

Cyber kiss tvoji detki fletki9nebesa:sloncek:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   CUCKI???
1.10.2004 12:10:48   
Donja
Jo je imel tako rad, da jo je ponoči iskal, če je ni imel v ustih. Pa imel bi jih več v ustih, če bi šlo. Tudi čez dan jo je non stop v usta dajal. Pol pa sva jo izgubila - resnično in je nismo nikjer našli. Pa bil je večer, tako da je trgovina odpadla. Pa je bilo kar nekaj joka in zelo težko zaspal. Pa zbujal. No to je trajalo nekje tri dni, pa se je navadil. Ko sem prvo noč prestala, sem si rekla, da zdaj pa nove ne bom kupila. Star je bil nekaj čez dve leti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   CUCKI???
1.10.2004 15:52:23   
ZARA
Tud Davidu enga lupcka...papa

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?