CUCKI??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ZARA -> CUCKI??? (30.9.2004 21:33:55)

PUNCE!!!

Zanima me ce so vasi detki tut tolk zelooooo navezani na cucke kot moja :roza: **Zara**?????
Tko ga matra pa tako je nanj navlecena,da me prov skrbi kako jo bomo tega odvadl??!!
Sploh ko gre spat ni sans da bi zaspala brez njega.Cez noc ga sicer vcasih vrze ven,vcasih ne ampak ko pogrunta da ga nima tko milo :(( da je noro...
Kako jo bom odvadla,kako ste jih ve???

papa :rozica:




BARBARA R. -> CUCKI??? (30.9.2004 23:24:01)

Pri nas je pa težava,ker ne mara dudke.Najboljši je prstek.Kako odvadit? Pojma nimam.Moja sestra je bila že tako velika,da jo je sama vrgla v stranišče.
:duda:




dory -> CUCKI??? (1.10.2004 7:29:28)

No pri nas je bil po porodu tko sibek da dude enostavno ni mogel obdrzati v ustih...tudi mesec dni potem ni blo nic boljs...neki casa sem jo podlagala pa tud to ni pomagal...stat zraven pa mu jo drzat se mi pa tud ni dalo...no pa se niti ni mel prilike navadit na dudo...pac pa je ze zadovoljen, da se cimdalj crklja v mojem narocju pa je...krici pa tko al tko k je na volji...takrat pa nc ne pomaga :)




malika -> CUCKI??? (1.10.2004 8:29:49)

Pa zakaj bi jo odvadla? Saj to ni nič takega.




malika -> CUCKI??? (1.10.2004 8:30:49)

:ups:a to je duda? OK potem je to druga pesem.




ZARA -> CUCKI??? (1.10.2004 8:32:59)

malika... sej je nebi se zdej takoj amapak ce se bo tako nadaljevalo pol bo noro :(( k se bo treba odvadit:zmeden:...al kaj... sej ne vem??




malika -> CUCKI??? (1.10.2004 8:37:40)

Pusti ji še malo. Moj jo ima samo ponoči in še to opažam, da vedno manj. Se mi zdi, da se sam odvaja:)- .Mogoče pa jo bo tudi ona počasi začela zavračat.




ZARA -> CUCKI??? (1.10.2004 10:43:10)

Zaenkrat se mocno dvomim da bi jo sama opustila :zmeden::)-:zmeden:...Upam...

papa:rozica:




mehurčica -> CUCKI??? (1.10.2004 11:01:15)

David ima dudico, ko postane siten ali ko gre spat. Včasih pa si jo kar tako tud v usta vtakne, če jo ima kje pri roki.:)- Jaz se sploh ne sekiram. Večno je že ne bodo imeli.:)

Cyber kiss tvoji detki fletki9nebesa:sloncek:




Donja -> CUCKI??? (1.10.2004 12:10:48)

Jo je imel tako rad, da jo je ponoči iskal, če je ni imel v ustih. Pa imel bi jih več v ustih, če bi šlo. Tudi čez dan jo je non stop v usta dajal. Pol pa sva jo izgubila - resnično in je nismo nikjer našli. Pa bil je večer, tako da je trgovina odpadla. Pa je bilo kar nekaj joka in zelo težko zaspal. Pa zbujal. No to je trajalo nekje tri dni, pa se je navadil. Ko sem prvo noč prestala, sem si rekla, da zdaj pa nove ne bom kupila. Star je bil nekaj čez dve leti.




ZARA -> CUCKI??? (1.10.2004 15:52:23)

Tud Davidu enga lupcka...papa




Stran: [1]