|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: primorke: piran-koper
24.6.2007 11:27:10   
majrim
navt in zrak...hvala za spodbudne besede...saj ni toliko straha le nočem biti tam gor več kot je potrebno...pa saj bomo videli v sredo kaj bo...user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: primorke: piran-koper
24.6.2007 12:47:19   
NAVT
Majrim, tudi jaz si po tihem želim, da bi se mi zgodilo kaj spontano., da mi ne bo treba en teden pred porodom gor ležat. Na oddelku je še znosno, pol ko rodiš, so pa vse sobe obrnjene na sonce. Jaz se spomnem, tisto jutro po porodu (rodila sem ob 3.56 zjutraj), so me dali v sobo k oknu. Bil je čudovit sončen dan, 18. februarja. Meni pa vroče za umret. Sem bila prepričana, glede na to, da je bilo prejšnji dan gnilo vreme, da je zunaj hladno in da piha burja. Pa sem si odprla okno. A zunaj še bolj toplo kot noter. Nisem več vedela kaj naj naredim. Kako mora zgledati šele poletiuser posted image  

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: primorke: piran-koper
24.6.2007 15:47:23   
amaya
majrim: držim pesti zate in sem v mislih s tabouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: primorke: piran-koper
24.6.2007 17:28:47   
majrim
jojjj,niti ne smem pomislit na tisto vročino v bolnici, saj že doma ne morem spati, kaj šele gor...user posted image ....ampak upam, da ne bo za dolgouser posted image
amaya...hvala...user posted image ...saj se jutri še kaj slišimo...v torek pa še zadnje cartanje z mojim cel dan, v sredo zjutraj pa direktno goruser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: primorke: piran-koper
24.6.2007 17:54:31   
amaya
lahko bo pa prejuser posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: primorke: piran-koper
24.6.2007 19:53:35   
majrim
vse je možno, ker me spodaj non stop nekaj pika....buuuuuuuuuuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: primorke: piran-koper
24.6.2007 22:42:11   
NAVT
Majrim, a si ujela vremensko napoved danes. Obljubljajo OHLADITVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Če bo pol toliko kot je obljubljeno, bom več kot zadovoljna. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: primorke: piran-koper
24.6.2007 22:45:53   
majrim
nekaj sem čula postrani, ampak ne glih vse...ko bi le blo,tako kot rečejo...vsaj 5 stopinj manjuser posted image ...
...si drugače v redu??user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: primorke: piran-koper
26.6.2007 18:27:32   
Solero
Ker opažam, da ste tu zbrane že precej izkušene nosečke, me zanima, kake so kaj vaše izkušnje z materinskimi šolami in kje se sploh odvijajo te zadeve.
V koprskem zdravstvenem domu redno ne dvigujejo telefona, za ostale domove pa še nisem pobrskla številk.
Vsake informacije, tudi o urnikih, bom zelo vesela. Upam pa sploh, pa bodo poleti izvajali te šole in da nimajo čez poletje počitnic.

Lepo bodite in pazite nase in na svoja majcena bitja.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: primorke: piran-koper
26.6.2007 18:34:23   
Anonimen
V ZD Izola smo danes začeli s ŠS.

Naslednjič je začetek 13.7. ob 9h v sejni sobi ZD v 2.nadstropju.
Potem pa naslednjič 29.8. ob 9h v sejni sobi ZD v 2. nadstropju.

Številka je 663 5005.

(odgovor članu Solero)
  Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: primorke: piran-koper
26.6.2007 18:38:02   
majrim
solero....v izoli sem ravno zadnjič opazila, da bodo imeli MŠ tudi v avgustu...6635042....pokliči, pa ti bo sestra točno povedala kdaj, ker mi res ni ostalo v spominu - ponavadi je prvi torek v mesecu - pokliči,pa ti povejouser posted image !
...vso srečo tudi tebi...user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: primorke: piran-koper
26.6.2007 19:33:16   
Solero
Najlepša hvala obema. Bova šla v "akcijo".

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: primorke: piran-koper
26.6.2007 21:38:35   
amaya
kdaj pa ste šle v MŠ. Koliko ste bile noseče?

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: primorke: piran-koper
26.6.2007 22:09:01   
majrim
mi smo bli v aprilu...v sedmem mesecu...tako vsaj izveš prej določene stvari, ki ti prav pridejo...user posted image
p.s. se beremo po obisku hribauser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: primorke: piran-koper
27.6.2007 8:16:31   
torcica
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

ah sej piše Koper. Ok. Koper kje? Jaz sem semedela (upam da še za malo).
Za tvojega user posted image pa mi je res žal. Jaz imam tako rada vse živalce, da bi kar živalski vrt naredila doma iz vsega kar najdem naokoli. Imam pa le tri lepe in včasih tečne včasih pridne



Amaya, sem z Dekanov. Glede user posted image  pa ni tko hudo, ker imamo še eno psičko, tako da nekako ublaži bolečine. Hudo je, kadar moja 2,5 leti stara punčka sprašuje, kdaj bo prišel Torček nazajuser posted image .

Ja, živali zelo težko prenašajo vročino, naša psica se uleže s trebuhom na ploščice (so hladne) in da vse 4 tace od sebe. Je prav smešna user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: primorke: piran-koper
27.6.2007 10:09:41   
NAVT
Solero, materinska v Kopru se navadno začenja s prvo sredo v mesecu. Jaz sem bila obakrat v Kopru in sem bila zadovoljna.  Sedaj v drugo se mi je patronažna tudi malo bolj posvetila, enkrat sva več kot pol ure sedeli na individualnem pogovoru. Za tega sem sama prosila, saj sem bila v skupini edina v pričakovanju dvojčkov. V maju mesecu je MŠ vodila patronažna Jasna, poleg tega eno srečanje (predavanje) vodi pediatrinja (dr. Semičeva), eno pa zobozdravnica. Vsako sredo je po MŠ telovadba, ki jo vodi fizioterapevtka. Sama sem bila tam samo enkrat (fajn bi bilo, da bi bila večkrat, pa se mi je vsakič nekam mudilo). Poleg telovadbe se z njo izvaja dihanje, takrat ko sem bila jaz, je imela tudi krajše predavanje o motoričnem razvoju otroka. Skratka, MŠ v Kopru se mi zdi zelo kavlitetna.

Torcica, jaz sem tudi bila v Dekanih nekaj časa. Sicer pa nisem Dekančanka.

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: primorke: piran-koper
27.6.2007 12:25:21   
solinar
oj nosečke...

Sem "druga"polovica od majrim...naj vam povem,da sem jo danes odpeljal na hrib kjer bo ostala do poroda user posted image  - imela je ctg in ostale preglede: o popadkih še ni ne duha ne sluha...odprta je že - manj kot 1 cm,tako da to še ni omembe vredno.

Lepo vas vse pozdravlja...

Lep pozdrav tudi od mene

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: primorke: piran-koper
27.6.2007 16:11:40   
amaya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bo kmalu...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: primorke: piran-koper
27.6.2007 22:59:47   
NAVT
Solinar, lepo jo pozdravi. Ta shladitev ji bo gotovo prišla prav. Pa ne pozabi vsako toliko poročati, kako je z njo oz. seveda če(ko) bo kaj novega! 

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: primorke: piran-koper
28.6.2007 17:51:27   
austen
Solinar je že kaj novega?
Saj vem, da sem firbčna user posted image ....ma glede na to da sva se jutraj srečaliv bolnici..... v glavnem držim pesti
lp, K

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: primorke: piran-koper
28.6.2007 23:59:10   
Freycha
Evo, dobila odgovor od Majrim: Jaz sem mala NEŽA, tatina in mamina, na svet prikukala 30. junija (tu je očitno malo napake - je bil pisec sms-a preveč raztresen), velika 51 cm in težka 3360g.
 
 
Čestitke še uradno Majrim in Solinar za malo NEŽO!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


MI je Solinar sporočil, da se je mala Neža rodila danes ob 18.23 uri user posted image

(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: primorke: piran-koper
29.6.2007 0:22:49   
Freycha
Še en popravek: Neža je velika 50 cm in težka 3325 g.
 

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: primorke: piran-koper
29.6.2007 9:24:56   
torcica
user posted image user posted image user posted image  ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image

Čestitke in veliko lepih trenutkov očku, mamici in mali Neži!!! Uživajte!!!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: primorke: piran-koper
29.6.2007 9:39:30   
solinar
Dobro jutro nosečke...

Naj vam povem,da sta moji dve ljubezni lepo preživeli noč...Neža je mamico zbudila samo 2x , trenutno (ura je bila 6:30) pa "punca" mirno spi.

Mirjam vas vse prav lepo pozdravlja...

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: primorke: piran-koper
29.6.2007 10:22:24   
pina-1
ČESTITKE..lepo cartanje vam želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?