|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
5.5.2007 19:53:50   
Jenny Anny
Hello, jaz sem tud iz Domžal (PDP imam 16.10.), pa me zanima, ali ni nobenega drugega termina za telovadbo, kot samo torek dopoldne, takrat sem namreč v službi, da bi extra za to dopust vzela?? mi pa tud ni tolko do tega.

A kaj veste kako je pa z Otellom, kdaj je, pa kolko je za plačat (če je dopoldne, mi itak ne pride v poštev:((

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
6.5.2007 17:44:49   
birdy
Ojla, glede otela je tako: ob ponedeljkih je ob 19.30 in ob četrtkih ob 20.30. Pokličeš jih lahko na 017292727 (otelo) ali pa prav vaditeljico na 01/ 7241286.
A drugače katera razmišlja o trebušnih plesih v štorklji? Jaz bi fuuuuulllll šla, ampak šele v juniju. Uživejte še preostanek nedelje

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
6.5.2007 20:19:39   
tejč
Brez zamere: jaz razmišljam o "trebušnem plesu"=popadki. DA bi le prišli :)

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
7.5.2007 0:18:45   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Drugače pa, Pot, za v eno stran je čez polje Mengeš-Domžale prav luštno, seveda če je lepo vreme. Sva šla z mojim lubijem pred kratkim v obe smeri, pa je šlo. No ja, nazaj malo težjeuser posted image  Sam mi je tist sladoled pri Fleretu dal močiuser posted image


No potem se pa lahko kdaj srečamo. Sicer nisem več nosečka, se pa tu sprehajam z vozičkom. 

tejč - tebi pa srečno, pa čestitke Ajši za 2. svečko.

< Sporočilo je popravil sezam -- 7.5.2007 0:19:58 >


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
7.5.2007 6:58:41   
tejč
O, sezam, hvala, hvala.
Lep pozdrav tudi vam.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
8.5.2007 7:28:11   
Katina
Tudi jaz sem okolice - Domžal.

Pride katera danes na telovadbo v ZD?

A mi lahko katera pove kje je odd. fizioterapije, če prideš v ZD iz zadnje strani?

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
8.5.2007 7:43:13   
sevenka
Po stopnicah greš dol v kletne prostore, fizioterapija je na desni strani. 

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
8.5.2007 15:10:14   
pot
Jaz sem bila danes prvič na telovadbi in se mi zdi vredu, ker izveš še veliko koristnih informacij. user posted image
tejč, birdy, a sta vidve tudi bile? Katina, a ti, si potem prišla?
Jaz sem bila v najsvetlejših hlačah, pa tista z najmanjšim trebuhom. user posted image

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
8.5.2007 15:26:18   
birdy
Meni danes ni uspelo priti zaradi službe. Pa sem ugotovila, da bi lahko šla, ker je konec že ob pol enih, ampak je računalnik nekaj protestiraluser posted image in nisem mogla pogledat kdaj je konec. Naslednji torek pa ziher pridem!!!

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
8.5.2007 16:14:32   
birdy
Še nekaj, a se na tej telovadbi kej ful prešvicaš? ker jaz bom takoj po njej šla na šiht pa me zanima, če bom potem ful prešvicana.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
8.5.2007 17:21:05   
Katina
Pot, ne nisem prišla, ker me za ponoret boli glava.

Pridem pa naslednji teden. Najboljš, da se zmenimo kje pred vhodom in se spoznamo.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
8.5.2007 19:39:46   
tejč
Pot, si telovadila ob steni? Si ti tista suhica????user posted image

Jaz sem bila naaaaaaaajbolj okrogla, v oranžnem. Malo sem zamudila.
UPam, d abom uspela prit še naslednjič, ampak v četrtek imam rok.user posted image

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
8.5.2007 21:49:05   
pot
Mene naslednjič ne bo, ker morem bit v LJ ob 12ih. user posted image Sem pa jaz tista ˝suhica˝, ki je bila ob steni. user posted image Tako, da se lahko dogovorimo za čez 14 dni, da se srečamo prej, na klopci med vrati - pri zadnjem vhodu. birdy in Katina, vidve pa se lahko dogovorita za ta torek, ker tejč, ti boš do drugega torka že rodila. user posted image

tejč, meni ste se vse zdele prikupno okrogle (sploh, če mene pogledašuser posted image , ko moreš še ugotavljat, če sem sploh noseča user posted image ), pa kar nekaj jih/vas je malo zamudilo... Meni noben trebušček ni posebaj izstopal po velikosti. Razen ene v rdečih in mene so/ste pa vse imele temne črne ali modre hlače. Kje približno si ti bila? Na mizi? Ne spomnim se kje si bila ti z oranžno majico...user posted image Sem imela veliko opravka s tem, da sem se lovila kako se pravilno delajo vaje in s spoznavanjem sistema vadbe.

birdy, jaz sem se malo prešvicala, tako, da sem imela malo mokro majčko pod pazduho.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
8.5.2007 22:36:50   
tejč
user posted image Ej, pot, ma, sem bila prav pri tebi, ob tvojih nogah sem imela potem naprej armaflex položen.user posted image  Pa ne vštric s tabo, ampak spodaj, proti vratom.
Ti pa si gledala daleč naokoli.user posted image  Se spomniš, ko me je vaditeljica vprašala, koliko dni še imam do PDP?
No, that"s me!user posted image
Sicer pa kar pridi naslednjič na vadbo, pa me boš spet videlauser posted image user posted image user posted image , ker imam občutek, da ta moja pošastka še nau šla ven do decembra, tok fajn se ji godi v trebuhu.user posted image

Če pa se ne vidimo več, želim vsem lepo nosečnost in še lepše najkasneje na rok rojene otročke.user posted image

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
9.5.2007 0:03:44   
pot
A si ti imela potem rdeče hlače? Vem, da je punco pri meni (pri nogah) v rdečih hlačah vprašala kdaj ima rok, pa sem si mislila, a je to tejč, ki ima tudi zdaj enkrat rok, pa še za eno drugo si rekla, da je že rodila. Pa sem potem pomislila, da te mogoče ni, ko mi nisi nič rekla po telovadbi. Sem čakala, če me bo katera ogovorila, ker je zgledalo, kot da se vse že poznate in sem edina nova. Pa ste vse kar hitro nekam pobegnile. No, vem za drugič. user posted image
Jaz sem res gledala okoli, sploh vaditeljico in kako ostale izvajate vaje, da ne bi kaj narobe naredila, ko sem se že na tla vsedla čisto narobe , ti si pa tako mojstrsko pokleknila, da sem pomislila, kako obvladaš. Saj si videla, da opazujem kako izvajate vaje in se lovila v svojem ritmu in ne vašem. Sem mahala čisto po svoje, ravno obratno od vseh vas. user posted image user posted image user posted image Čeprav sem videla, da pri nekaterih vajah vsaka drugače dela, vaditeljica pa nič ne reče. user posted image

Če se ne vidimo čez 14 dni (drug teden res ne morem), potem se vidimo pa po tvojem porodu, enkrat v Mengšu, na sprehodu, ko boš okrevala in si bosta z novim članom pridobila dovolj moči za sprehod. user posted image Ne boš se me tako zlahka znebila, pa čeprav te štorkla te dni pokliče!
Jaz ti pa želim čim lepši in krajši porod, pa da bi se hitro ujeli v svoj ritem po prihodu domov.

< Sporočilo je popravil pot -- 9.5.2007 0:12:54 >

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
9.5.2007 7:01:48   
tejč
Jauser posted image user posted image , jaz sem ta!
Ej, jaz ful nisem imela časa včeraj-zamujala sem, ker sem imela CTG in pregled pri G, potem pa sem bila z možem zmenjena za urejanje enih papirjev za stanovanje in sem šibala, sem se morala še preoblečt. Drugače si vzamemo še čas za kak sok, če je katera zainteresirana.
Sploh pa se ne poznamo pri vadbi, mogoče ena, dve, beseda gor ali dol nanese in to je to. Ene se nikoli nočejo "ukvarjati" z drugimi, tako pač je.
Ne boste verjele, da ima starejša hči (2 leti) po vsej verjetnosti NORICE, in to tik pred mojim PDP! Bom kar (še jaz) znorela! Ima samo eno pikico, pa je šla še v varstvo, pol bomo pa videli...Groza! Me je prav strah!
Zdaj pa res upam, da še ne bom rodila....user posted image

Uglavnem, pot in vse ostale "sokrajanke"user posted image user posted image user posted image , definitivno se srečamo kje z vozički, a ne? Poleti (in že zdaj!) imajo v Toscani v Kamniku strašno dober sladoled, tako da....se vidimo!user posted image
Samo še rodit bo treba.user posted image

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
9.5.2007 11:06:58   
pot
IZVIRNO SPOROČILO: tejč

Ej, jaz ful nisem imela časa včeraj-zamujala sem, ker sem imela CTG in pregled pri G, potem pa sem bila z možem zmenjena za urejanje enih papirjev za stanovanje in sem šibala, sem se morala še preoblečt. Drugače si vzamemo še čas za kak sok, če je katera zainteresirana.



Jaz sem pa mislila, da me mogoče pa spoznat nočeš, če si ti prava. user posted image user posted image user posted image Nekatere pa so že prišle poparčkane na telovadbo, pa sem zato mislila, da se poznate med sabo.
Sigurno se enkrat srečamo, ti z vozičkom in še katera, nekaj nas bo pa še s trebuhom. user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
13.5.2007 22:32:25   
Jenny Anny
Thanks Birdy, sem klicala, pravijo, da je 10 obiskov 47€, 12 pa 52€, no jaz bi jutri (v ponedeljek) kar šla.
A bo šla še katera??


LP Vsem

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
15.5.2007 18:10:49   
birdy
Oj punce, kako ste? A je bila katera danes na telovadbi v Domžalah? Jaz nisem bila, ker sem bila v bolnici-porodnišnici. Zdaj sem pa po treh dneh doma. Ful happyuser posted image . Tako da naslednji teden pa ziher grem na telovadbo. Vsaj upam da tokrat ne bo nič vmes prišlo.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
15.5.2007 20:10:08   
tejč
Birdy, upam, d ani kaj hudega in da boš naslednjič šla.

Pot, si bila? A veš, d ajaz še nisem rodila???? PA ta čet imam rok in sem hotela prit, pa sem na CTG zamujala in je zmanjkalo časa.user posted image  Zato sem doma spet celo stanovanje počistila in laufala po štengah, pa se še nič ne dogaja. Držite pesti, d abo čim prej, ker tole je pa že mučno.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
16.5.2007 12:24:21   
pot
Včeraj me ni bilo na telovadbi, ker, kot sem že napisala, sem mogla bit ob 12ih v Ljubljani in mi zato ni zneslo.
Zelo verjetno pridem drugi teden. Pa čeprav tam ne bo nobene izmed vas.

birdy, kako je s tabo?

Jenny Anny, kako je bilo na telovadbi v Otelu?

tejč, nič se ne mudi, otrok bo že tukaj, ko bo čas zanj. Meni je bioenergetičarka rekla, da je dobro, da se rodi čimbolj na rok in da se ga ne sili preveč hitro na svet, menda to tudi pomaga zmanjšati možne alergije itn.. Toliko v tolažbo, ker še vedno čakaš na svoj zakladek.


< Sporočilo je popravil pot -- 16.5.2007 12:25:41 >

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
16.5.2007 20:41:27   
Jenny Anny
Pot na telovadbi je blo OK, bilo nas je okol 20 (sem bila kar presenečena nad tako udeležbi).

No drugač je pa vodena vadba, mislim da jo ima ista ga. kot v ZD Domžale. No mal smo telovadle, pa pravilno dihale zraven (če verjameš, men je dihanje skoz kontra sekalo, kot bi morala delat:(((

A prideš tud ti kaj??

LP

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
17.5.2007 12:49:10   
pot
Janny Anny, zaenkrat bom izkoristila še telovadbe v ZD, ki so zastonj, potem bom pa videla. Ne bom še nič rekla. Se pa menda končajo enkrat začetku v juinija. Menda so potem dopusti, kako je pa s tem v Otellu, pa nevem. Amak telovadit bo nekako treba. user posted image Malo kolesarjenja je po moje premalo, si je treba še malo utrdit ostale mišice.
Vas je pa res ogromno na telovadbi. user posted image No, saj, v ZD, nas je bilo okoli 10.
Glede dihanja sem pa tudi jaz vse kontra delala user posted image , po moje se potem navadiš, ko se ne loviš več na vajah, kako jih delaš in če jih delaš pravilno...

Lep pozdravček.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
17.5.2007 13:36:35   
tejč
Ej, punce, lokalpatriotke?
A ima/bo aktera imela letno akrto za Arboretum?
Bi bilo fajn, da bi se potem vozičkali in sprehajali kaj tam do zime, a???

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
18.5.2007 11:34:58   
pot
Živjo, tejč. Najbrž ne bom imela letne karte, zaradi alergij na cvetni prah. Tisti en ali nekaj več obiskov letno, pa tudi najbrž ni tak finančni zalogaj. user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?