|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
24.4.2007 19:30:56   
pot
Nobena starost me prav nič ne moti, važna je bližina, ki zbližuje ljudi in medsebojno ujemanje.

Kdaj pa imate čas (vikend, med tednom popoldne) in kje bi se rade dobile? Samo prosim ne kje v zakajenem prostoru.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
25.4.2007 9:40:02   
tejč
Jaz imam-zaenkrat!user posted image  do poroda namreč čas predvsem dopoldne, od 9.00 do 13.00.
Kraj pa ni važen. Po prvomajskih bi se res lahko kje dobile. Rok poroda imam 17.5., tako da prosim kar pohitimo, hahahaha.
lp

Aja, maja bom 30! Doma imamo še enega srčka, ki bo maja stara 2 leti.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
25.4.2007 13:00:09   
Jenny Anny
Helo.

Javljam se vam še jaz, jaz mam bolj čas popoldan, sem iz Domžal, moj PDP je pa šele 16.10.

LP vsem

Janja

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
26.4.2007 13:56:29   
*tajda*
Čau mene pa zanima kam ste hodile v materinsko,ali je sploh zdaj čez poletje materinska šola v Zd Domžale,ker bi rajš hodila sem kot pa v Ljubljano,ker sem iz kamnika.Glede pijačke jst sem na bolniški tko da na žalost nimam izhodov za take luštne stvari....user posted image

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
26.4.2007 14:13:19   
Jumpy
Oj, Tajda, tudi jaz sem na bolniški, tako, da ne bo nič s kofetkanjem.
Eh, bomo pa pol hodile na pijačke, a ne? user posted image

Zakaj pa ne greš v Kamnik v materinsko šolo? Saj jo imajo tudi v našem ZD. Ne vem kako je sedaj, a pred leti so predavali: babica, zobozdravnica, psihologinja in pediater. Je bilo kar o.k. za moje pojme, čeprav pa kaj dosti o načinih poroda in porodnišnicah zares ne izveš, saj te naše patronažne sestre/babice ne delajo v porodnišnici in niso z vsem na tekočem.

LP!

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
26.4.2007 18:38:19   
birdy
Materinska šola v Domžalah je v ZD. Mislim da je 6. ali 8. maja. Pokliči pa za točen datum na ginekološki oddelek, ker je mene na informacijah tako od..., da sem mislila da je v domžalah nimajo. Jaz mam tud čas dopoldne, ampak po praznikih, ker grem danes ob 19.00 na morje. Še 20 minut!!!user posted image  

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
26.4.2007 21:47:24   
*tajda*
Punce hvala za odgovore,bom poklicala v oba zdravstvena domova user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
30.4.2007 11:56:31   
*tajda*
Sem poklicala v Zd KAmnik in mi je povedala dva termina,enega v maju in drugega v juniju,čez poletje pa šole ni in je šele septembra-ampak takrat bom pa že rodila verjetno.Tako da bom šla v šolo kar junija.čeprav bom šele v šestem mesecu.Sem pa vesela ker se mi ne bo treba vozit v ljubljanouser posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
30.4.2007 15:11:50   
saska5
Živjo punce!
Jaz sem pa iz Domžal, 31, pdp imam 25.avgusta. Če ste za pijačko, tudi mene štejte zraven. če bo to dopoldne, bo moralo bit za vikend.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
2.5.2007 7:12:00   
tejč
Hej, punce, jutri grem v avtopralnico v Mengeš dopoldne-ima katera čas za kavico? user posted image

(odgovor članu saska5)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
2.5.2007 10:41:20   
birdy
Čao,
mene pa zanima, če bo kera hodila na kako telovadbo za nosečnice, bolj v Domžalah ali okolici? Jaz se ful preveč redim user posted image  pa bi kam hodila, da ne bom na koncu praviuser posted image  Pa tud fino bi bilo mal poklepetat "v živo".

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
2.5.2007 16:40:01   
tejč
Birdy, v DŽ maš v ZD zastonj telovadbo za nosečnice ob torkih, za plačat pa v Otelu. Plavanje je na DIFU-tudi za nosečke. Priporočam!

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
2.5.2007 17:33:31   
Sonjam
Ojla sosede!
Tudi jaz sem iz Domžal, stara sem 29 let. PDP 10.05.07.
Trenutno ne morem z vami na kavico ker sem ful prehlajena in vam ne bi rada rastrosila bacilov, ker se jih že sama otepam na vse možne načine. Čas pa se mi tudi izteka za čisto brezskrbne pijačke. Mogoče potem ko bomo z vozički.user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
2.5.2007 18:11:47   
pot
birdy, mene tudi mika telovadba z družbo, pa da bi bilo čim manj za plačat seveda.

(odgovor članu Sonjam)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
3.5.2007 7:25:20   
birdy
Jutro, Tejč a mi lahko poveš kaj več o tej telovadbi v ZD? Kera ura, kje točno, a se je trewba prijavit... Mam slabe izkušnje z klicanjem na informacije... So zelo nesramni, če nimaš ravno glasu, ki kaže vsaj 30 letuser posted image .
Pot-  je fino, če je družba, če nas je več. Me zanima kako je s tem v ZD Domžale. Me mika, ker je zastonj pa zelo blizuuser posted image . A bi bilo tebi to drugače v redu?

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
3.5.2007 7:35:03   
TANTRA
žIVJO,
tukaj ena Mengšanka....pdp 8.11. mogoče se še kaj spremeni, ker mi je na nuhalni kazalo, da bi bil lahko rok malo prej...Trenutno sem na dopustu, vrnila sem se z morja, vendar bom od poned. na bolniški...- 4 urni,...Kolikor vem, so sprehodi dovoljeni in bi se lahko dobile v parku v Mengšu... V novem prenovljenem centru Harmonija imajo mizice zunaj....
Zame je to 3 nosečnost in v materinsko šolo z mojim partnerjem misliva iti šele
v 7-8 mesecu.... za pripravo na porod...
Moram malo osvežit znanjee..
Pozdravček in lep dan...Jaz grem danes malo v šoping za kakimi hlačami, ker mi ni čisto nič mojega (razen trenirk) več prav...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
3.5.2007 8:20:25   
tejč
Ptičicauser posted image , takole je:
telovadbo vodi med. sestra Mihaela Trček v Otelu in ZD. V ZD je bolj na izi in zastonj, ob torkih, 11.45 do 12.30 v oddelku za fizioterapijo. Kolkor vem, se ni treba nič prijavit, samo prideš tja v čakalnico, se tam sezuješ in greš v tako majhno sobico, kjer je par blazin na tleh. Ponavadi nas je tam ene 10 na vadbi. Ne pa mislit, da boste ful skakale in ohinsploh. Men se je do aprila vse zdelo bolj za hec, zdaj pa že diham kot slon s tem trebuhomuser posted image . Vaje so ogrevalne, raztezalne, krepitvene, nekaj tudi vaj za krepitev medeničnega dna in notranje enote in sproščanje, predihavanje popadkov. Meni je fajn. Upam, d abom še šla v torek. PDP imam 17.5.

No, srečno, morbit se vidimo.
Očitno danes nobena nima časa za kavico-pa drugič...
lp

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
3.5.2007 9:04:55   
birdy
Tejč, rekla bom sam da si dobra!!!! Rok 17. in ti še 8. na telovadbo. Upam da bom jst tud tako aktivna vse do koncauser posted image  Hmmmmm, upamuser posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
3.5.2007 11:43:09   
bonci
No, jaz sem tudi bivša Mengšanka. Zdej sem pa dve leti v Logatcu...pa bi takoj prišla nazaj v "moj" konec. PDP 15.10.07; pričakujemo dvojajčne user posted image user posted image ; stara sem 30 let.
Na žalost ne morem na kavico ali klepet v živo, saj me matra slabost...pa ne po hrani. Mam nizek pritisk, pa najini štručki zgleda rabita ful krvi zase. Sem včasih čist bleda. Moram max počivat.
Vas je pa lepo slišat...
user posted image držte se! Mogoče se vidmo kasneje-z vozički; moj bo ogromen, ha,ha.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
3.5.2007 13:05:23   
soni
Bonci, tudi jaz pričakujem dvojajčna dvojčka, stara pa sem 30 let. Predvideni rok pa imam točno en mesec za teboj.
Meni so slabosti že malo popustile, imam pa nenadne vrtoglavice. Ponavadi se mi to zgodi, če dlje časa stojim, sem pa na bolniški, vendar imam vsaj dovoljenje za izhode v svojem kraju- Mengšu.
LP

(odgovor članu bonci)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
3.5.2007 16:42:41   
pot
Koliko Mengšank!!! Je še kakšna moja soseda? user posted image Se strinjam, da se dobimo kje v parku.

birdy, meni zaenkrat odgovarja torek, razen, če bom imela kak pregled kdaj. Tudi mene mika zastonj vadba. Dopoldanski čas mi odgovarja, avtobusi pa tudi vozijo do Domžal. Pa kolo tudi, samo poti do Domžal so bolj tako - tako, skoraj nevarne.user posted image

tejč, hvala za koristne informacje, mogoče se pa res še vidimo na telovadbi. Se pravi okoli 12ih ob torkih oz. prej(!). Moram preveriti vozni red avtobusov. Meni ustreza bolj na izi telovadba, ker nisem ravno tip za aerobiko in skakanje. user posted image Kaj pa prineseš s sabo na telovadbo? Brisačko, prideš v trenirki ali se tam preoblečeš, pa vodo seveda, za pit po koncu telovadbe, ali si lahko bos oz. v nogavičkah? Vse podrobnosti me zanimajo. user posted image

bonci, ti imaš pa 10 dni pred mano rok. No, z dvojčki mogoče še malo prej, ni pa nujno.

Kam pa boste hodile v materinsko šolo? Mene še najbolj mika Lj, ker... Kaj več pa raje v živo. user posted image

< Sporočilo je popravil pot -- 3.5.2007 16:44:14 >

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
3.5.2007 17:00:57   
birdy
Ja tale torek je še men všeč. Drugače pa, Pot, za v eno stran je čez polje Mengeš-Domžale prav luštno, seveda če je lepo vreme. Sva šla z mojim lubijem pred kratkim v obe smeri, pa je šlo. No ja, nazaj malo težjeuser posted image  Sam mi je tist sladoled pri Fleretu dal močiuser posted image

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
3.5.2007 19:37:55   
tejč


tejč, hvala za koristne informacje, mogoče se pa res še vidimo na telovadbi. Se pravi okoli 12ih ob torkih oz. prej(!). Moram preveriti vozni red avtobusov. Meni ustreza bolj na izi telovadba, ker nisem ravno tip za aerobiko in skakanje. user posted image Kaj pa prineseš s sabo na telovadbo? Brisačko, prideš v trenirki ali se tam preoblečeš, pa vodo seveda, za pit po koncu telovadbe, ali si lahko bos oz. v nogavičkah?


Takole:
11.45 že pride vaditeljica not, tko da ne zamujat preveč, ker hitro mine :)
Meni tudi ustreza zlooo na izi :)
Prideš kar v trenirki, oz. nekaj udobnega, ker so vaje tudi na tleh na blazini ali armaflexu-so tam. Pa vodo. Si lahko bos, eni imajo aerobika superge, ene copate za v sobi, ene smo bose, ker men se res ne da za tiste tri metre iz hodnika copate nosit. V nogavicah si komot. Brisačka je fajn za pod glavo, ker se vsi cjazmo po tistih blazinah.
To je to.

Se vidimo!

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
4.5.2007 1:36:27   
pot
tejč, hvala za vse informacije. user posted image
Na voznem redu piše, da bi naj prišla do Domžal do 11.30, tako, da je to najbrž dovolj časa, za kratek ˝sprehod˝do zdravstvenega doma. Prej bi pa lahko prišla že ob 11ih, če je tista ura prepozna in bi malo počakala.

birdy, jaz bi z veseljem kar s kolesom šla, ampak sama se tam ne bi vozila je pa v dvoje gotovo luštno tam se peljat, po glavni cesti je pa kar riziko na taki poflikani cesti in hitrih vozilih... Bom vidla, če zberem pogum. user posted image Še vedno mi ostane bus. user posted image user posted image user posted image

Prav, punci, se vidimo v torek, če seveda tejč prej ne dobi Štorkljinega klica iz porodnišnice o dostavi posebnega paketa. user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
4.5.2007 4:37:45   
tejč
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tegale klica bi bila pa kr vesela, pa ne mi zamerit, ne da nočem na telovadbo...Vse me že tišči in spat ne morem....

Se vidimo. Prav dolgo pa ga s kolesom ne boš mogla srat, boš videla...user posted image

LP

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?