Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
RE: Kaj pa kvalitetna moda za otroke? 17.3.2007 0:03:16
Annny
Seven, Emi bo po mojem mnenju čisto prav Adidasova 80, v 86 bo imela še malo prostora;Jakob pa bo imel še dosti prostora v št. 98!! Naša Naja je stara 2,5 let in je še zelo komot v Adidasovi 92, 98 pa ji je popolnoma prevelika (pa je zelo dolginasta punca ) Uživaj
RE: Kaj pa kvalitetna moda za otroke? 17.3.2007 10:09:15
Špacka
Lini sem pri 1 letu kupila adidasovo trenerko št. 86, sedaj pri 2 letih so ji hlače absolutno prekratke, samo je pa naša punca velika za svojo starost.
RE: Kaj pa kvalitetna moda za otroke? 17.3.2007 12:59:10
hariba
Jaz kupujem nike in adidas trenirke v Hervisu, jih imajo pa res šele od številke 116 dalje. Jih moram pa adidasove še vQuele pogledat. Jaz6 pa sem za vsaki dan zadovoljna z oblačili copycat iz Spara, od 128 dalje jih imajo. Za majnše je pa sparky. Za lepše kuppim v Oliverju ali Zari.Občasno kupim tudi kaj v h&m, zlasti za hčerko. Za večje fante imajo pa v celjskem bolj slabo izbiro. Se pa najdeje kdaj kaj tudi v Tkko za njih. Z cotami iz Mane pa nisem bila zadovoljna. Sicer je pa tako pomembno, da je njim všeč, sicer nočejo oblečt, so že toliko veliki.
RE: Kaj pa kvalitetna moda za otroke? 17.3.2007 13:00:50
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Seven
Tiste, ki imate Adidas trenerkice..
A bo 96 prav moji Emi (1.5 leta) in 106 mojemu Jakobu (skoraj 3 leta, zelo drobne postave)?
Seven, evo naša dva manekena. Lan ima številko 80 (pa bo star 5 mesecev), Max pa 106 (2,5 leti). Jaz sem raje vzela lih malo večjo števiko, ker se mi zdi škoda, da jima je zdaj lih prav. Tako bo pa še za en čas za nosit.